• Informacje na temat:

  andy brown

Artykuły na temat: andy brown
 • James Brown został zamordowany? Szokujące śledztwo CNN

  Prawie dwa lata trwało dziennikarskie śledztwo CNN w sprawie śmierci Jamesa Browna, nazywanego "ojcem chrzestnym soulu". Przynajmniej 13 rozmówców powiedziało, że policja powinna wszcząć śledztwo w tej sprawie i doprowadzić do ekshumacji zmarłego w grudniu 2006 r. wokalisty.

 • Filmowa biografia Jamesa Browna

  Pojawił się pierwszy zwiastun filmowej biografii Jamesa Browna. W filmie "Get On Up" w postać legendarnego wokalisty wciela się Chadwick Boseman ("42 - Prawdziwa historia amerykańskiej legendy").

 • Po dwuletniej przerwie o swym istnieniu ma zamiar przypomnieć Foxy Brown, jedna z najbardziej utalentowanych i najpiękniejszych amerykańskich wokalistek z kręgu muzyki hip hop. Jej nowy album, przy którym pomagała jej grupa producentów ukrywających się pod nazwą The Neptunes, trafi na półki sklepowe pod koniec czerwca.

 • "The Voice": 16-letnia Shelby Brown zachwyciła

  Shelby Brown zachwyciła jurorów amerykańskiej edycji “The Voice" podczas przesłuchań w ciemno. Po występie 16-latki każdy z nich chciał, by dziewczyna dołączyła do jego drużyny.

 • James Brown: 10 lat bez "ojca chrzestnego muzyki soul"

  ..."Mister Dynamit", "ojciec chrzestny soulu", twórca muzyki funk i jeden z najwspanialszych wokalistów w historii - 10 lat temu, 25 grudnia 2006 r. zmarł James Brown, pamiętany z takich przebojów, jak m.in. "I Got You (I Feel Good)", "(Get Up I Feel Like Being a) Sex Machine" czy "It's a Man's Man's Man's World".

 • James Brown zostanie pochowany

  Zmarły 25 grudnia 2006 roku James Brown, nazywany "ojcem chrzestnym" muzyki soul, zostanie w końcu pochowany. Od chwili jego śmierci trwały przepychanki pomiędzy dziećmi i wdową po wokaliście.

 • Ian Brown: Bojkot wyborów

  Spora grupa brytyjskich muzyków wzięła udział w akcji zachęcającej obywateli Zjednoczonego Królestwa do udziału w czwartkowych (5 maja) wyborach do parlamentu. Z szeregu wyłamał się Ian Brown, były wokalista The Stone Roses, który wezwał do bojkotu elekcji.

 • Clyde Stubblefield nie żyje. Perkusista Jamesa Browna miał 73 lata

  Clyde Stubblefield sławę zdobył jako długoletni współpracownik Jamesa Browna . Perkusyjne partie z utworu "Funky Drummer" wielokrotnie były wykorzystywane przez innych wykonawców jako sample, szczególnie przez hiphopowców - z Public Enemy, N.W.A., Run-D.M.C., Beastie Boys na czele. Grę Stubblefielda można usłyszeć w takich przebojach Browna, jak m.in. "I Got The Feelin'", "Cold Sweat", "Say...

 • Recenzja Chris Brown & Tyga "Fan of a Fan: The Album": Muzyka na bogato, ale monotonna

  Chris Brown i Tyga bawią się w najlepsze, celebrując pierwszy wspólny album. Nie powinni jednak z tym przesadzać - "Fan of a Fan: The Album" szału nie robi. Pozostawia za to słuchacza z uczuciem niedosytu.

 • Rock And Roll Hall Of Fame: Nirvana z gośćmi w głównej roli

  ...trafili do Rockandrollowego Salonu Sław (w 1986 r.) byli m.in.: Elvis Presley, James Brown, Ray Charles, Sam Cooke, Chuck Berry, Robert Johnson i Jerry Lee Lewis. Rock And Roll Hall Of Fame 2014

Zdjęcia na temat: andy brown