• Informacje na temat:

  andy garcia aktor

Artykuły na temat: andy garcia aktor
 • Andy Garcia: Kiedy mężczyzna kocha kino

  Andy Garcia, gwiazdor takich filmów, jak "Ojciec chrzestny III", "Nietykalni", "Kiedy mężczyzna kocha kobietę" czy "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym", kończy we wtorek, 12 kwietnia, 60 lat.

 • Andy Garcia reżyseruje gwiazdy

  Amerykański aktor Andy Garcia ("Ojciec chrzestny III", "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra", "Nietykalni") zadebiutuje w roli reżysera pełnometrażowego filmu fabularnego. Do udziału w projekcie zatytułowanym "The Lost City" aktor zaprosił takich gwiazdorów, jak Robert Duvall, Dustin Hoffman, Benicio Del Toro, Javier Bardem i Benjamin Bratt.

 • Andy Garcia w więzieniu

  W poniedziałek, 21 lipca, na Bronxie w Nowym Jorku, rozpoczęły się zdjęcia do filmu "City Island". W postać głównego bohatera wciela się Andy Garcia.

 • Andy Garcia gra Saakaszwilego

  W Gruzji ruszyły zdjęcia do filmu o ubiegłorocznej wojnie z Rosją o Osetię Południową, w którym znany amerykański aktor Andy Garcia zagra prezydenta Micheila Saakaszwilego. Film reżyseruje Renny Harlin, autor filmów akcji, m.in "Szklanej pułapki 2".

 • Andy Garcia nagrodzony w Karlovych Varach

  Hollywoodzki aktor Andy Garcia ( "Ocean's Eleven" ) wzruszył się do łez, kiedy w Karlovych Varach nagrodzono go za całokształt twórczości.

 • Andy Garcia w RMF Extra

  W najbliższą niedzielę od godz. 10.00 Marta Grzywacz i Piotr Jaworski zapraszają do RMF Extra na spotkanie z Andy Garcią. Pokaz specjalny "City Island" - nowego filmu z jego udziałem, nagrodzonego na Festiwalu Tribeca w Nowym Jorku - już w sobotę, 23 maja w czasie 2. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Andy Garcia przyjedzie do Polski

  ...ekipa i aktorzy zebrali się na tzw. "wrap party", gdzie zarówno reżyser Ray De Felitta, jak i Andy Garcia zagrali z kubańskim zespołem. Aktor obiecał, że podczas premiery w Polsce z ogromną chęcią wystąpi ze swoim bandem. Przypomnijmy, że Andy Garcia gra w filmie "City Island" strażnika więziennego, Vince'a Rizzo. Jego spokojne, choć pełne zakłamania życie zmienia się, gdy spotyka Tony'ego Nardallo...

 • Andy Garcia: W kinie jak w życiu

  Wielu nowojorczyków nigdy nie słyszało o City Island, odległym zakątku metropolii położonej nad brzegami zatoki Long Island Sound, na północnym krańcu Bronksu. Nazwa ta nic nie mówiła również Andy'emu Garcii, kiedy przysłano mu scenariusz rodzinnego komediodramatu osadzonego w realiach wyspy.

 • Garcia i piłkarze Barcelony

  Piłkarze Barcelony po raz pierwszy od 40 lat zagrają w Rumunii. Przed meczem towarzyskim z Dinamem odwiedził ich niespodziewany gość - znany amerykański aktor kubańskiego pochodzenia Andy Garcia.

 • Bolivar: Depp czy Garcia?

  Johnny Depp ( "Jeździec bez głowy" , "Żona astronauty" ) i Andy Garcia ( " Ojciec chrzestny - część III" , "Rzeczy, które robisz w Denver będąc martwym"), prowadzą rozmowy na temat swojego udziału w filmowej biografii Simona Bolivara. Producenci na razie nie ujawniają, który z aktorów ma większe szanse na zagranie słynnego dziewiętnastowiecznego rewolucjonisty.