• Informacje na temat:

  andżelika piechowiak dziecko

Artykuły na temat: andżelika piechowiak dziecko
 • Andżelika Piechowiak chciałaby, żeby jej córka kiedyś została aktorką

  ..."Chcąc nie chcąc będzie miała okazję zaznajomić się z tym zawodem od kuchni" - mówi Andżelika Piechowiak, znana z seriali " M jak miłość", "Dziewczyny ze Lwowa" czy "Ojciec Mateusz".

 • Andżelika Piechowiak: Bardzo dobrze znoszę ciążę

  Andżelika Piechowiak z niecierpliwością wyczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Wiadomo już, że za niespełna trzy miesiące na świat przyjdzie dziewczynka. Jak podkreśla, mimo odmiennego stanu czuje się doskonale, zdrowie jej dopisuje i ma dużo siły, a ciążę znosi lepiej niż się spodziewała. Jedyne z czego na razie musiała zrezygnować, to jej ulubione szpilki. Teraz zamieniła je na dużo...

 • Andżelika Piechowiak: Nie warto czekać do nocy poślubnej

  Andżelika Piechowiak uważa, że kobieta i mężczyzna, by być ze sobą szczęśliwi w małżeństwie, powinni wcześniej poznać swoje oczekiwania i preferencje, również jeśli chodzi o sferę intymną. Niedopasowanie może być bowiem przyczyną wielu nieporozumień. W obecnych czasach zwyczaj nocy poślubnej nabiera zupełnie innego znaczenia, bo większość nowożeńców nie konsumuje swojego związku dopiero po ślubie...

 • Zostanie chrzestną dziecka Sochy?

  ..., dziecko aktorki ma przyjść na świat w połowie lata. Pani Małgorzata co prawda nie chce dzielić się swoją radością publicznie, ale jej znajomi mówią, że skwapliwie przygotowuje się na ten moment(...) mieć tylko kilku. Ona miała to szczęście, że przyjaźń znalazła już podczas studiów w Akademii Teatralnej. Na pierwszym roku zaprzyjaźniła się z Andżeliką Piechowiak (31 l.). Już po pierwszych...

 • "M jak miłość": Zajdzie w ciążę

  Podczas zdjęć do "M jak miłość" Andżelika Piechowiak musi uważać, by połapać się w zwariowanym życiu Mirki, którą gra w serialu Dwójki.

 • "M jak miłość": Podobna do swojej postaci

  Andżelika Piechowiak znana jest widzom przede wszystkim z roli Mirki w serialu TVP2 - "M jak miłość".

 • "M jak miłość": Jeździ po Polsce z Cichopek

  ...- Mirka jest totalną wariatką, nieobliczalną, nieprzewidywalną - mówi Andżelika Piechowiak. Ona sama jest równie żywiołowa, a ostatnio mocno zaangażowana w realizację pomysłu przyjaciółki z planu "M jak miłość".

 • Nie spóźniać się, nie marudzić

  Andżelika Piechowiak na planie teledysku Sylwii Grzeszczak doprowadziła do rozpaczy fryzjera, a podczas zdjęć do "M jak miłość" musi uważać, by połapać się w zwariowanym życiu Mirki, którą gra.

 • "M jak miłość": Piotrek bratem... Kingi!

  Dużo sie dzieje w serialu "M jak miłość" : Piotrek Zduński (Marcin Mroczek) przed ślubem z Kingą (Katarzyna Cichopek) będzie udawał męża... Mirki (Andżelika Piechowiak)! Dlaczego zgodzi się wziąć udział w kolejnym pomyśle szefowej? Głównie po to, by zdobyć zlecenie od dużej firmy, której prezesem jest Jan Orski (Marek Lewandowski).

 • Cichopek: Jestem zajęta!

  Kinga, którą gra Katarzyna Cichopek w serialu "M jak miłość", odchowała dziecko i wróciła do pracy. Ona sama ma ze swoją bohaterką dużo wspólnego. Też angażuje się w nowe projekty zawodowe. Właśnie została naczelną portalu internetowego dla młodych mam.

Zdjęcia na temat: andżelika piechowiak dziecko
Dyskusje na temat: andżelika piechowiak dziecko