• Informacje na temat:

  anegdoty

Artykuły na temat: anegdoty
 • Joanna Brodzik: Anegdoty i wspomnienia

  ...ważne i stanowią jakieś "kamienie milowe". To raczej amulety niż pamiątki. Trudno znaleźć u mnie zasuszone kwiatki. Kolekcjonuję za to anegdoty i wspomnienia. Kiedy porównuje pani swoje...

 • Rafał Rutkowski zdradza kulisy "Joke Show"

  W sobotę 21 marca Polsat wyemituje pierwszy odcinek programu „Joke Show”. Poprowadzi go popularny stand-uper i aktor Rafał Rutkowski. Zasada jest prosta - goście, którzy zasiądą przy wspólnym stole, mają opowiadać dowcipy i anegdoty na zadany przez gospodarza temat.

 • ​"Janosik": Mija 45 lat od premiery popularnego serialu

  ...45 lat temu Telewizja Polska wyemitowała pierwszy odcinek kultowego serialu o karpackim zbóju. "Krążyły anegdoty, że góralskie dzieci oglądając 'Janosika' płakały, bo nic nie rozumiały" - powiedział PAP krytyk filmowy Konrad J. Zarębski.

 • Jacek Cygan: Moje życie nie na sprzedaż

  ..."Co jakiś czas mam propozycje, abym opisał wszystkie smaczki, anegdoty, ciemne strony show-biznesu... To wszystko poparte argumentem: to by się świetnie sprzedało! Ale tego nie robię" - wyznaje tekściarz i poeta Jacek Cygan.

 • X Dni Romana Wilhelmiego w Poznaniu

  Koncert filmowych przebojów w wykonaniu formacji Dixi Company, grochówka z kuchni polowej nawiązująca do kultowego serialu "Czterej pancerni i pies" oraz anegdoty z filmowego i teatralnego świata złożą się na X Dni Romana Wilhelmiego w Poznaniu, które starują 6 czerwca.

 • Bryan Adams w Krakowie - relacja z koncertu

  Świetna atmosfera, kapitalne anegdoty, wspaniała forma muzyków - koncert Bryana Adamsa w Kraków Arenie należy niewątpliwie zaliczyć do bardzo udanych. No i te przeboje!

 • "Stuhr" to uparty człowiek

  Wspomnienia rodzinne Jerzego Stuhra i jego dzieci - Macieja i Marianny - oraz anegdoty przyjaciela rodziny Stuhrów, aktora Jana Prochyry, mogli usłyszeć uczestnicy poniedziałkowego spotkania w warszawskim klubie "Traffic".

 • Serial "Alternatywy 4" ma już 30 lat

  Serial "Alternatywy 4" Stanisław Bareja zaczął kręcić w 1981 r. Zanim poznali go widzowie, przeleżał parę lat na półce. Aktorzy spotkali się w TVP Seriale, by wspominać pracę na planie, opowiadać anegdoty i nadal się dobrze bawić w 30. rocznicę jego powstania.

 • "Polskie drogi": Fenomen serialu

  ...16 października 1977 roku TVP pokazała pierwszy odcinek "Polskich dróg". Opowieść od razu przyciągnęła tłumy, a odtwórcy głównych ról stali się sławni. W dokumencie "Polskie drogi - jak powstawał serial" aktorzy, występujący w tej produkcji, wspominają między innymi pierwszy klaps i opowiadają anegdoty z planu.

 • Bruce Springsteen: Głosy fanów

  ..."For You" to tytuł nowej książki o Bruce Springsteenie. Autorzy Howard Bloom i fotograf Lawrence Kirsch postanowili wykorzystać w niej wspomnienia, opinie, anegdoty i zdjęcia nadsyłane przez fanów "Bossa" z całego świata. Na specjalnej stronie internetowej można zgłaszać swoje historie związane z amerykańskim rockmanem.

Zdjęcia na temat: anegdoty
Wideo na temat: anegdoty
 • "Singielka": Anegdoty z planu

  Anna Oberc opowiada o pracy na planie "Singielki". Jakie śmieszne sytuacje miały miejsce podczas zdjęć?

 • Ciachorowski: Będą anegdoty

  W niedzielę - na krakowskim Rynku - bohaterowie popularnego serialu "Majka" spotykają się ze swoimi fanami. O tym, co się będzie działo w Krakowie i jak ważne są spotkania z widzami - opowiada Tomasz Ciachorowski.

 • Natalia Sikora przygotowuje się do wydania książki

  Wokalistka Natalia Sikora z gronem najbliższych znajomych pracuje nad swoją debiutancką książką. Publikacja powstaje pod roboczym tytułem „SOSZ – Specjaliści Od Siania Zamętu” i będzie zawierać wspomnienia, anegdoty i zabawne historie z życia grupy przyjaciół. Jedne były spisywane na kartce papieru w podróży lub na serwetce w restauracji, inne – nagrywane na dyktafon. Finalistka „The Voice of

Dyskusje na temat: anegdoty