• Informacje na temat:

  aneta niemiec

Artykuły na temat: aneta niemiec
 • Aneta Sablik wygrała niemieckiego "Idola"!

  Pochodząca z Bielska-Białej 24-letnia Aneta Sablik została laureatką programu "Deutschland Sucht Den Superstar", czyli niemieckiej edycji "Idola".

 • Aneta Sablik: Miałam nie wejść do "Idola"

  Pochodząca z Bielska-Białej Aneta Sablik, laureatka niemieckiego "Idola", w weekend zrobiła rundkę po programach telewizyjnych i przy okazji ujawniła kulisy swojej wygranej.

 • Aneta Zając i Stefano Terrazzino: Ostra mieszanka polsko-włoska

  ...wolał jednak wracać do stęsknionej włoskiej rodziny, która mieszka w niemieckim Mannheim. W tym roku Stefano zmienił swoje plany w ostatniej chwili. Zamiast biletu lotniczego do Niemiec kupił(...) kobietom. Ale blondwłosa Aneta także potrafi zrobić wrażenie na mężczyznach. Ma nie tylko dużo wdzięku, ale jest bardzo uczuciowa i w każdej sytuacji potrafi okazywać wielkie serce. Jak bardzo jest...

 • Aneta Sablik nie dostała się do "Must Be The Music"!

  Gościem specjalnym ostatniego półfinału "Must Be The Music" była Aneta Sablik, polska triumfatorka niemieckiego "Idola".

 • Aneta z 5. edycji "Rolnika" wyszła za mąż

  Podczas gdy w niedzielny wieczór widzowie mogli oglądać finałowy odcinek szóstej serii programu "Rolnik szuka żony", jedna z bohaterek wcześniejszej odsłony show cieszyła się zmianą stanu cywilnego! Aneta, która była jedną z kandydatek Marka, wyszła za mąż! Kim jest jej wybranek?

 • Aneta Zając wytańczy zwycięstwo?

  ...- Muszę pogodzić treningi ze zdjęciami do serialu. Czeka mnie też premiera spektaklu. Ale na razie radzę sobie ze wszystkim - mówi Aneta Zając.

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • Aneta Zając: Z nadzieją patrzę w przyszłość

  Od ponad dekady Aneta Zając gra główną rolę w serialu "Pierwsza miłość". Aktorkę można także zobaczyć na teatralnej scenie, niedawno zaczęła prowadzić kulinarnego bloga.

 • Aneta Zając: Optymistka mimo wszystko

  Co kupi synom na święta? Czego oczekuje od Nowego Roku? Jak wspomina pierwsze odcinki "Pierwszej miłości"? Na te wszystkie pytania odpowiada Aneta Zając.

 • Aneta Zając: Świat za mną nie nadąża

  Aneta Zając rzadko kiedy pojawia się na imprezach i konsekwentnie nie opowiada w wywiadach o swoim życiu prywatnym. A i tak nieustająco znajduje się na celowniku plotkarskich mediów.

Zdjęcia na temat: aneta niemiec
Wideo na temat: aneta niemiec
 • "M jak miłość": Aneta odbija się od dna

  , że (…) Aneta powinna się do tego przyzwyczaić – mówi ze śmiechem aktorka. Mimo wszystko dziewczyna za wszelką cenę będzie chciała odzyskać miłość ukochanego. Postanowi się więc… zmienić i przygarnie(...) - szukam domu i miłości". Jedno z nich podrzuci Kindze (Katarzyna Cichopek-Hakiel) do bistro. Zauważy je Aneta, która jeszcze tego samego dnia przyjedzie na Wietrzną, by adoptować czworonoga. - Ja

 • Kręglicka o Instagramie: Nie wyobrażam sobie tam siebie

  Aneta Kręglicka to jedna z nielicznych polskich gwiazd, które nie są aktywne w mediach społecznościowych. Twierdzi, że nie odczuwa potrzeby posiadania konta na Facebooku lub Instagramie, mimo że(...) typu informacje i taki content mnie nie interesuje – mówi Aneta Kręglicka.

 • "Barwy szczęścia": Odcinek 1848.

  Tomala kończy remont mieszkania Darka. Władek i jego partner są pewni, że lada dzień pozbędą się z mieszkania Gawrona. Tymczasem podczas pożegnalnego spaceru Żabcia przewraca się na oblodzonym chodniku. Krystyna na siłę próbuje ożenić Marka z Anetą. By mieć oko na dentystkę, Złota zatrudnia się w jej gabinecie. Janek wręcza pracownikom Centrum Nowego Ciała plan zmian i napotyka na opór Tomka. Młody trener podkopuje pomysły Kozłowskiego i próbuje przekonać Jolę, że byłby lepszym szefem niż jej...

Dyskusje na temat: aneta niemiec
 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  ha no jak pięknie wszyscy bronią biednej Marysi ,dla mnie mogła jednak wyjechać do tych Niemiec z Hubertem by był przynajmniej spokój ,jej nieprzerwane nastroje a chciała bym a nie mogła, a taki a inny , a kocham a nie kocham , szkoda mi tego Huberta . Normalnie zachowuje się jak zbankrutowana księżna w tym serialu .Wszyscy ją bronią a to ona doprawiła rogi Pawłowi. Dla mnie do bani ta kobieta