• Informacje na temat:

  aneta todorczuk-perchuć w m jak miłość

Artykuły na temat: aneta todorczuk-perchuć w m jak miłość
 • "M jak miłość" bez Pieńkowskiej

  Serial "M jak miłość" obfituje w ciągłe zmiany. Już niebawem pojawi się w nim nowa bohaterka. Z produkcją pożegna się natomiast wcielająca się w Marysię Rogowską Małgorzata Pieńkowska.

 • Jak ona zaśpiewa?

  Niedawno na rynku ukazała się autorska płyta Bartka Świderskiego, bohatera serial u "Tylko miłość", teraz nad głosem i repertuarem pracuje gwiazda "Samego życia", Aneta Todorczuk-Perchuć.

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • "Mali giganci" w komplecie. Show TVN bez odcinków na żywo

  Aktorka i wokalistka Aneta Todorczuk-Perchuć (m.in. "Na dobre i na złe", "M jak miłość") uzupełniła skład grupy trenerów przygotowujących uczestników nowego show TVN - "Mali giganci".

 • Nowa polska komedia romantyczna

  ..."Milczenie jest złotem" - to tytuł polskiej komedii romantycznej, która trafi do kin 10 września. Zakochaną parę grają w filmie Jan Wieczorkowski i Aneta Todorczuk-Perchuć.

 • Kogo całuje Wieczorkowski?

  Wystartowały zdjęcia do komedii romantycznej "Milczenie jest złotem". W rolach głównych wystąpią Aneta Todorczuk-Perchuć i Jan Wieczorkowski. Obok nich w zabawnej historii miłosnej pojawi się plejada znanych i uznanych polskich aktorów: Bartek Kasprzykowski , Edyta Olszówka, Krzysztof Globisz, Jan Frycz, Dorota Stalińska i Zofia Czerwińska.

 • Terrazzino w łóżku z Sowińską!

  ..."Źle się dzieje w państwie duńskim" - mówi Hamlet słowami Szekspira. I równie źle dzieje się w państwie polsko-włoskim na planie serial u "Samo życie". Chyba nikt się nie spodziewał, że małżeństwo Agnieszki (Aneta Todorczuk-Perchuć) i Pino (Stefano Terrazzino) dopadnie kryzys...

 • Paweł Małaszyński: Kobiety jego życia

  ...zdradził, dlaczego córeczka dostała imię Lea. Może jest ono szczególnie bliskie jego żonie, Joannie Chitruszko? Jak się niedawno okazało, to nie jedyna szkolna miłość aktora. Jakiś czas temu Aneta Todorczuk-Perchuć, która podobnie jak aktor pochodzi z Białegostoku, zdradziła, że w liceum łączyło ją z Pawłem gorące uczucie. On jednak wybrał Joannę. Dzisiaj tworzą szczęśliwą rodzinę. W tym roku będą...

 • "Ant-Man": Najmniejszy superbohater Marvela

  ...(Dr Hank Pym), Aneta Todorczuk-Perchuć (Hope van Dyne), Szymon Boborowski (Darren Cross), Przemysław Sadowski (Paxton), Mateusz Damięcki (Sam Wilson), Antoni Pawlicki (Luis) i Magdalena Różczka(...) włamują się do domu, gdzie otwierają sejf, w którym - jak mają nadzieję - czeka na nich majątek. Niestety, zamiast pieniędzy znajdują w nim tylko... tajemniczy skafander. Po powrocie do domu Lang...

 • Nowy film twórcy "Amelii"

  ...złotem" W kinowej ofercie tygodnia znalazło się też miejsce dla dwóch komedii romantycznych. Jedną z nich jest debiut Ewy Pytki "Milczenie jest złotem". Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód(...) lepiej siebie i odkrywa miłość swojego życia - uważa reżyserka. W filmie, oprócz Teodorczuk-Perchuć i Jana Wieczorkowskiego, zagrali też: Edyta Olszówka, Krzysztof Globisz, Jan Frycz, Bartek Kasprzykowski...

Zdjęcia na temat: aneta todorczuk-perchuć w m jak miłość