• Informacje na temat:

  aneta zająć

Artykuły na temat: aneta zająć
Zdjęcia na temat: aneta zająć
 • Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia i Paweł z "Pierwszej miłości", tu jeszcze jako para, często szokowali stylizacjami. Tym razem przesadzili ze wszystkim - makijaż Anety, opalenizna, fryzury - dały efekt groteski.
Wideo na temat: aneta zająć
 • "Pierwsza miłość": Aneta Zając i odmieniona Marysia!

  Aneta Zając o losach swojej bohaterki, przyjaźniach w "Pierwszej miłości" i planach na przyszłość.

 • Milczenie jest złotem

  Jak wyznać komuś uczucie, jeśli straciło się głos? Twórcy magicznej komedii romantycznej "Milczenie jest złotem" udowadniają, że prawdziwa miłość kryje się między słowami. Inge (Aneta Todorczuk-Perchuć) ma nietypowy zawód i równie niekonwencjonalną osobowość. Jej praca polega na zgrywaniu różnych dźwięków do ilustracji audycji radio wych i spotów reklamowych. Pewnego dnia na ulicy do Inge podchodzi tajemniczy Nieznajomy (Jan Wieczorkowski), który bez słowa całuje ją w usta, wręcza bukiet...

 • Aneta Zając zrezygnowała z wakacji!

  Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", z niecierpliwością czekała na nadejście lata, by razem z synami wyjechać w daleką i długą podróż. Niestety, musiała zrezygnować ze swych planów... Dlaczego?

 • AmbaSSada

  Przełom sierpnia i września 2012 roku. Młode małżeństwo - Melania (Magda Grąziowska) i Przemek (Bartosz Porczyk) przyjeżdża do Warszawy, aby zająć się luksusowym apartamentem stryja (Jan Englert). Mieszkanie położone jest w centrum miasta, w miejscu gdzie od 1946 znajdował się parking a przed wojną ambasada III Rzeszy. Młodzi bohaterowie nie podejrzewają, że przysługa oddana stryjowi zmieni się w największą przygodę ich życia a także zmieni losy Warszawy, Polski a nawet... całego świata!

Dyskusje na temat: aneta zająć
 • Re: "Na dobre i na złe": Nie wszystko stracone?

  Mnie zastanawia dlaczego właśnie taką niezbyt bystra dziewczynę wybrali dla Krajewskiego. Roma, Aneta czy Rogalska to były inteligentne kobiety. Oliwia sprawia wrażenie po prostu głupiej. Nie umie sama zająć się swoimi sprawami tylko ciągnie ojca. Chyba jest pełnoletnia.

 • Re: "Na dobre i na złe": Dzień, który wszystko zmieni...

  Dziecko nie jest błędem. Błędem było topnienie smutków w alkoholu. Ale absolutnie Adam nie powinien się wiązać z matką dziecka, bo nie kochają się i oboje tego nie chcą. Skoro Wiki nie widzi swojej przyszłości u boku Adama, to trudno. Adam powinienem zająć się dzieckiem i poszukać kogoś kto go zaakceptuje i pokocha. Może Aneta wróci?

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Ja uważam, że życie prywatne nie powinno odbijać się na zawodzie aktora, na jego popularności itd. to są sprawy osobiste i jak każdy z nas, chyba nikt nie chciałby, aby ktoś mieszał się w jego sprawy osobiste. Choć osobiście również wolę Anetę Zająć u boku Mikołaja (łdniejsza para).

 • Re: Aneta Zając i Joanna Moro: Wojna w "Tańcu z gwiazdami"!

  Moro jakaś taka bardziej naturalna, Zająć ma parcie aby zaistnieć - jakoś zająca nie lubię.

 • Re: Aneta Zając zagra główną rolę w "Przyjaciółkach"!

  PANI M..Prosimy zająć się swoim życiem a nie życiem gwiazduni.. Z ...Pani namiętnie gryzmoli te wypociny na każdym forum swojej Idolki.Jaki pani ma interes w tym??,nie wierze że można być tak bezgranicznie zakochaną w Anetce.

 • Re: Podobno para coraz częściej...

  Masakra oni wogóle nie pasują do siebie.....Pasuje do niego Aneta Zająć,razem wyglądali ślicznie

 • Re: "M jak miłość": Tomek zamieni Małgosię na... Paulinę?

  Tak ANETA ZAJĄC powinna zająć miejsce Małgosi...Żadna nowa miłość Tomka w USA , ani rozwód czy śmierć Gośki nie wchodzą w rachubę. Tomek jest porządnym , statecznym mężem i ojcem A Agnieszka ??? Agnieszka jest fajną dziewczyną, koleżanką i przyjaciólką Tomka i niech tak zostanie !!! Ten Serial, od samego początku miał być wzorem polskiej szanującej się rodziny i prawdziwej miłości, więc

 • Re: Pierwsza miłość

  Ha w sumie to by Marysia mogła odejść z serialu jak i Paweł i Agnieszka i serial zaczął by się kręcić wokół sabiny Radka Jowitki głupiej ci... Artur by mógł się związać z ta laska co ma dziecko itp itd. Za co wy tej Agnieszki nie nawiedzicie jejku życie jest takie ze się ludzie rozstaja i łącza maja dzieci a zostają przyjaciółmi. Wcale bym się nie zdziwił jak by to Aneta Zająć zawiniła w tym

 • Re: Przeszłość zamknęłam na klucz

  mnie nie obchodzi, kto w tym związku był bardziej święty i co teraz czuje. Aktorką Aneta jest średnią, jej eks - również. Myślę, że oprócz układania sobie życia prywatnego, obydwoje powinni zająć się