• Informacje na temat:

  aneta zając i paweł krawczyk

Artykuły na temat: aneta zając i paweł krawczyk
 • Aneta Zając i losy jej bohaterki w "Pierwszej miłości"

  Od dziesięciu lat śledzimy losy Marysi Radosz (w tej roli Aneta Zając), która przyjechała do Wrocławia, by kształcić się na lekarza. W ciągu tych dwóch tysięcy odcinków dziewczyna, zwana przez(...) dojrzałą kobietą. Młodzieńcze uniesienia Z pewnością najbardziej ukształtowała ją tytułowa "pierwsza miłość". Związek z Pawłem Krzyżanowskim (Mikołaj Krawczyk) od początku nie należał do łatwych...

 • Zając woli być niegrzeczna

  Aneta Zając już od pięciu lat wciela się w rolę Marii Radosz - pierwszoplanowej bohaterki serial u "Pierwsza miłość". - Chciałabym, żeby Marysia była bardziej niegrzeczna - wyznała aktorka podczas jubileuszu 1000. odcinka produkcji Polsatu.

 • Rozwód w "Pierwszej miłości"

  W ostatnim przed wakacjami odcinku serialu "Pierwsza miłość" Marysia (Aneta Zając) i Paweł (Mikołaj Krawczyk) podejmą trudną decyzję o rozwodzie.

 • Naprawdę wyjedzie?

  Marysia (Aneta Zając) zwraca się o pomoc do Pawła (Mikołaj Krawczyk). Musi mieć fałszywe dokumenty na wyjazd z Polski. Chce wyjechać razem z córką. Mężczyzna ma dylemat...

 • Muszą od siebie odpocząć?

  Normalna ziemska istota - tak o sobie mówi 28-letnia Aneta Zając, czyli Marysia z "Pierwszej miłości" . Aktorka zdradza, co, według niej, mogłoby uzdrowić jej serialowy związek.

 • "Pierwsza miłość": Ciąża ją zmieni

  Choć przyjaciele namawiają Marysię, by wyjawiła Pawłowi, że będzie ojcem jej dziecka, ona decyduje się tego nie robić. Aneta Zając, grająca główną bohaterkę "Pierwszej miłości" zdradza, że ciąża zmienia jej bohaterkę.

 • Włodarczyk kończy z aktorstwem?

  Agnieszka Włodarczyk płaci wysoką cenę za to, że odbiła ukochanego swej koleżance z serialu "Pierwsza miłość", Anecie Zając. Aktorka straciła rolę, a w dodatku przestała dostawać propozycje zagrania w innych serialach!

 • Sasha Strunin w "Pierwszej miłości"

  Kiedy Paweł stanie się dla Kaliny kimś więcej niż ochroniarzem, zaczną się problemy. Rywale gwiazdy są gotowi na wszystko.

 • "Pierwsza miłość": Triumf uczucia?

  Siedem lat temu narodziło się wielkie uczucie. Potem były rozstania i powroty, a w końcu krach związku. Jednak nawet rozwód nie sprawi, że bohaterowie serialu "Pierwsza miłość" - Paweł i Marysia zapomną o sobie.

 • Namiesza w "Pierwszej miłości"

  Para grana przez Mikołaja Krawczyka i Anetę Zając przeszła już wiele - Marysia była porwana i chora, Paweł miał wypadek i wpadł w nałóg. Jednak udało im się wziąć ślub i spokojnie żyć. Do czasu... W odcinkach nowej serii, które nadawane będą w Polsacie od września, Paweł spotka przypadkiem swoją dawną miłość, Magdę. Chłopak przypomni sobie, jaki ma do niej sentyment i przez wzgląd na stare czasy...

Zdjęcia na temat: aneta zając i paweł krawczyk
 • Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk, czyli Marysia i Paweł z "Pierwszej miłości", tu jeszcze jako para, często szokowali stylizacjami. Tym razem przesadzili ze wszystkim - makijaż Anety, opalenizna, fryzury - dały efekt groteski.
Dyskusje na temat: aneta zając i paweł krawczyk
 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Krawczyk niech znika ranczu bo widzowie go nie lubią tamten Paweł pierwszy był lepszy do Kingi pasowało

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  Chciałabym żeby " Paweł " wrócił do serialu na zawsze

 • Re: Mikołaj Krawczyk (Paweł Krzyżanowski)

  Serialowego Pawła (Mikołaj Krawczyk) lubiłam jak był w związku w serialu i prywatnie z Marysią (Aneta Zając). Teraz już nie czuję do niego sympatii :) Pozdrawiam fanów "Pierwszej Miłości"

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  a po co ten krawczyk? Paweł jest do dopy nie podoba mi sie ta postac i nic nie wnosi nuda z nim tylko taki bohater heros serialowy wkurza mnie!

 • Re: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk znowu razem!

  i dobrze że będą razem chociaż w filmie :) fajni by było w końcu to serial o nich! pasują strasznie do siebie. wkurzał mnie wtedy wątek jak marysia była z hubertem a paweł tylko siedział w knajpie. przynajmiej będzie się coś dziac. a i może zaiskrzy między nimi na prawdę :) kto wie.

 • Re: Dopóki śmierć ich nie rozłączy...

  w pm nie działa na mnie tak jak ta dziewucha, przecież ona niczego sobą nie reprezentuje w przeciwieństwie do Agnieszki Włodarczyk, pocieszające w tym wszystkim jest to, że w realu aneta zając i Mikołaj Krawczyk to już zamknięty temat, niestety martwi mnie to, co przeczytałam, jeżeli serialowa Anna odejdzie z planu a Paweł z radoszówną znów będą razem to przestanę chyba oglądać pm, z resztą i tak

 • Re: Dopóki śmierć ich nie rozłączy...

  w pm nie działa na mnie tak jak ta dziewucha, przecież ona niczego sobą nie reprezentuje w przeciwieństwie do Agnieszki Włodarczyk, pocieszające w tym wszystkim jest to, że w realu aneta zając i Mikołaj Krawczyk to już zamknięty temat, niestety martwi mnie to, co przeczytałam, jeżeli serialowa Anna odejdzie z planu a Paweł z radoszówną znów będą razem to przestanę chyba oglądać pm, z resztą i tak

 • Re: Pierwsza miłość

  od siebie. Po tym jak dziewczyna porwie Julkę, ponownie trafi do szpitala. Aby uniknąć rozmowy z ukochanym, zostawi mu nagranie, w którym wyjaśni co czuje i zniknie. Paweł (Mikołaj Krawczyk) w tym(...). W tym trudnym dla niego czasie, otuchy doda mu Marysia (Aneta Zając), której związek z Hubertem (Michał Czernecki), również przeżywa kryzys. Czy to ich wzajemne pocieszanie zbliży ich do siebie już