• Informacje na temat:

  aneta zając kiedy urodzila dzieci

Artykuły na temat: aneta zając kiedy urodzila dzieci
 • Aneta Zając ratuje nienarodzone dziecko!

  Aneta Zając (33 l.) zaangażowała się w pomoc dla Nikosia, który zmaga się z poważną wadą serca.

 • Mam szczęście do ludzi

  - Dzielimy się wiadomościami, przeżyciami. Wiem, kto zmienił stan cywilny, komu się urodziło dziecko - mówi Maria Pakulnis o planie serialu "Pierwsza miłość".

 • Aneta Zając nie była pierwsza. Mikołaj Krawczyk zostawił dla niej inną kobietę!

  Mikołaj Krawczyk (33 l.) przez dziesięć lat grał Pawła Krzyżanowskiego w "Pierwszej miłości". To właśnie z powodu tego serialu przed laty zrobiło się o nim głośno. Popularność przyniósł mu również związek z Anetą Zając. Okazuje się, że dla pięknej aktorki Mikołaj porzucił swoją poprzednią miłość...

 • Bierze to, co chce?!

  Podobno jeśli Agnieszka Włodarczyk zagnie parol na jakiegoś mężczyznę, to na pewno go zdobędzie. Nawet gdy on jest w stałym związku. I ma małe dzieci.

 • Krawczyk "zażartował" z synów

  Kiedy prawie półtora roku temu Anecie Zając (30 l.) i Mikołajowi Krawczykowi (31 l.) urodziły się bliźniaki, tata od razu ogłosił ich imiona: Harold i Gerard.

 • "Jest tylko jeden grzech - głód"

  "Ameryka staje się obecnie coraz głupsza i głupsza... Oszalały kapitalizm oznacza chciwość we wszystkim, kultura stała się produktem, produktem przemysłu rozrywkowego, dlatego wszystko musi być sprowadzone do najniższego wspólnego mianownika" - mówi Elisabeth Fischer, wokalistka kanadyjskiego zespołu DarkBlueWorld.

 • "Na Wspólnej": Anna Guzik ma dwa powody do wielkiego szczęścia

  Anna Guzik, czyli Żaneta z „Na Wspólnej”, kilka dni temu po raz pierwszy została mamą. Aktorka czuje się najszczęśliwszą kobietą na świecie! Ma ku temu aż dwa powody – urodziła bowiem bliźnięta, Basię i Ninę.

 • Mam szczęście do ludzi

  Powróciły demony przeszłości. Rajmund Schmidt daje się we znaki Anecie... - Niebezpieczny człowiek. Bez skrupułów realizuje swój cel. Kiedy chce kogoś zniszczyć, posuwa się do najohydniejszych metod, włącznie z pozbawieniem życia. Aneta ma tego świadomość. Chcąc chronić osoby bliskie jej sercu, czyli Marysię i Julkę, które - jak się okazuje, są na jego celowniku, zrobi wszystko, by udaremnić...

 • „Aga i Miki zaczynają się od siebie oddalać”

  ..."Przeżywają teraz to, co większość par, kiedy mija pierwsze zauroczenie" - mówi osoba z otoczenia Włodarczyk i Krawczyka.

 • Dramat Anny

  ...ojcem. Razem oddadzą się zakupowemu szaleństwu. Obładowani dziecięcymi akcesoriami wpadną w restauracji na Huberta (Michał Czernecki) i Marysię (Aneta Zając). A kilka dni później Marysia i Paweł(...) poronienie? Nie będzie mogła dodzwonić się do narzeczonego, bezradna, przerażona i bezsilna. Paweł skontaktuje się z nią, kiedy będzie już w szpitalu. Wieści będą złe: ciąża jest zagrożona. Anna obarczy...