• Informacje na temat:

  aneta zając o agnieszce

Artykuły na temat: aneta zając o agnieszce
 • Aneta Zając wytańczy zwycięstwo?

  ...- Muszę pogodzić treningi ze zdjęciami do serialu. Czeka mnie też premiera spektaklu. Ale na razie radzę sobie ze wszystkim - mówi Aneta Zając.

 • Aneta Zając chce być sexy mamą!

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość"), która długo nie mogła pogodzić się z tym, że ukochany mężczyzna zostawił ją z dwójką dzieci i odszedł do innej kobiety, wreszcie postanowiła zacząć nowy rozdział w swoim życiu. Chce być... sexy mamą!

 • Stefano Terrazzino do teraz spotyka się z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz

  Stefano Terrazzino wciąż utrzymuje zażyłe relacje z Anetą Zając i Agnieszką Sienkiewicz, z którymi wywalczył pierwsze miejsca w poprzednich edycjach "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". Tancerz jeździ z nimi m.in. na pokazy tańca.

 • Aneta Zając: Prezent na święta od Stefano

  W programie "Kulisy Tańca z Gwiazdami" na kanale Polsat Cafe prowadząca program Agnieszka Popielewicz wypytywała Anetę Zając i Stefano Terrazzino o wspólnie spędzone święta wielkanocne...

 • Bożenka z "Klanu" uczy tańczyć Anetę Zając!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", została nauczycielką tańca. Młoda aktorka i wielokrotnie nagradzana na turniejach tancerka podjęła się współpracy z twórcami spektaklu "Ósmy cud świata" i przygotowuje do scen tanecznych Anetę Zając ("Pierwsza miłość').

 • Zając i Brzozowski w "Tańcu..."?

  Powiększa się lista gwiazd, które według tabloidów zobaczymy w najbliższej edycji "Tańca z gwiazdami". "Fakt" informuje o podpisaniu umów na występ w show Polsatu przez piosenkarza Rafała Brzozowskiego i aktorkę Anety Zając.

 • Czym zaskoczy Agnieszka Włodarczyk?

  ...miejsce Marysi (Aneta Zając)! - dodaje. Co to znaczy? Czy Paweł oświadczy się Annie? O tym przekonamy się dopiero za kilka tygodni. Jednak rola w "Pierwszej miłości" to nie wszystko, co pochłania gwiazdę...

 • Agnieszka Kaczorowska: Stanowilibyśmy ładny duet

  ...zostali Aneta Zając i Stefano Terrazzino. Kolejna edycja programu ruszy jesienią. Nie przegap swoich ulubionych filmów i seriali! Kliknij i sprawdź nasz nowy program telewizyjny! Chcesz poznać...

 • Agnieszka Sienkiewicz o "Tańcu z gwiazdami"

  ...rywalizacji. Pani partnerem jest Stefano Terrazzino, który pomógł Anecie Zając wygrać poprzednią edycję show. Czy często słyszy pani porównania do swojej poprzedniczki? - Oczywiście, żal mi Stefano, który musi odpowiadać ciągle na to samo pytanie: - Z którą się lepiej tańczy - Zając czy Sienkiewicz? On jest trenerem i stara się wykonać swoją pracę jak najlepiej. Już pomijam plotki o rzekomych romansach...

 • Krawczyk poszedł do sądu!

  Kiedy kilka miesięcy temu Aneta Zając, czyli Marysia Radosz z "Pierwszej miłości", podała ojca swych synów do sądu o alimenty, nie przypuszczała, że były ukochany odpłaci jej pięknym za nadobne i także wezwie ją przed oblicze Temidy!

Zdjęcia na temat: aneta zając o agnieszce
Wideo na temat: aneta zając o agnieszce
 • "Pierwsza miłość": Marysia (Aneta Zając) wybiera suknię ślubną!

  Ten ważny dzień zbliża się wielkimi krokami… Serialowa Marysia wybrała się do butiku z sukniami ślubnymi! W jakiej kreacji zobaczymy przyszłą pannę młodą? Warto wspomnieć, że wszystkie suknie występujące w serialu – ślubne, wieczorowe, weselne – projektuje Agnieszka Światły, projektantka, która współpracuje z serialem od lat!

 • Agnieszka Popielewicz o kontaktach z Mają Hyży!

  Agnieszka Popielewicz od kilku miesięcy jest żoną Grzegorza Hyżego. Muzyk przed poznaniem prezenterki rozstał się z matką swoich dzieci, co nowemu związkowi tylko nadało pikanterii. Celebrytka z Polsatu nie chce najwyraźniej podzielić losu znienawidzonej Agnieszki Włodarczyk, która odbiła Mikołaja Krawczyka Anecie Zając, dlatego o życiu prywatnym nie chce się rozgadywać. Pytanie dziennikarza

 • Stefano Terrazzino znów w "Tańcu z Gwiazdami"

  W czterech edycjach "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" Stefano Terrazzino sięgnął po dwie Kryształowe Kule - partnerując Anecie Zając i Agnieszce Sienkiewicz. W piątek, 21 października, zobaczymy go ponownie na parkiecie show.

Dyskusje na temat: aneta zając o agnieszce