• Informacje na temat:

  aneta zając w ciąży

Artykuły na temat: aneta zając w ciąży
 • W "Pierwszej miłości" zrobi się gorąco

  Nagrywamy już 9 lat, niektórzy koledzy są od samego początku, więc mogę śmiało powiedzieć, że mam tu sprawdzonych przyjaciół - mówi Aneta Zając. Jej bohaterka z "Pierwszej miłości" ma mniej szczęścia do ludzi...

 • "Pierwsza miłość": Triumf uczucia?

  Próbują ułożyć sobie życie osobno, przecież są wolni. Paweł (Mikołaj Krawczyk) spotyka się z Anną (Agnieszka Włodarczyk), z kolei Marysia (Aneta Zając) na razie nie chce się angażować w nowy związek(...) - mówią Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. - Na swojej drodze napotykali na złych ludzi, którzy próbowali zakłócać im spokój i zniszczyć magię bycia razem. Wiele razy znajdowali się w niebezpiecznych...

 • Zapendowska zaśpiewa z Górniak!

  ...aktorów serialu "Pierwsza miłość": Mikołaj Krawczyk, Aneta Zając, Ola Zienkiewicz i Łukasz Dziemidok . W programie zaśpiewają również wszyscy zwycięzcy "jak Oni śpiewają". Agnieszkę Włodarczyk(...)Wielką niespodzianką dla widzów będzie powrót do programu Katarzyny Cichopek, będącej już w zaawansowanej ciąży, która znów poprowadzi show u boku Krzysztofa Ibisza. W specjalnym odcinku...

 • Sylwia Juszczak pokazała ciążowy brzuszek. Żona Mikołaja Krawczyka ujawniła też płeć dziecka?

  ...najbliższa rodzina. Próżno było również szukać potwierdzenia wiadomości o ciąży aktorki, która krążyła w mediach już od dłuższego czasu. Dopiero teraz wątpliwości postanowiła rozwiać sama przyszła mama(...): Vincetna i Nataniela. Mikołaj Krawczyk z kolei był w związku z koleżanką z planu: "Pierwszej miłości" - Anetą Zając, a para doczekała się bliźniaków: Michała i Roberta. Czy rzeczywiście Sylwia Juszczak...

 • Jak gwiazdy malują jaja?

  ...?". Niektórzy do warszawskiej restauracji Stary Dom przybyli z daleka - tak, jak Aneta Zając, która z Wrocławia, gdzie mieszka i pracuje na planie "Pierwszej miłości", przyleciała samolotem. Byli i tacy(...) z rozmarzeniem wspomina cudowną podróż na Lazurowe Wybrzeże, gdzie spędziła Wielkanoc, będąc jeszcze w ciąży. Katarzyna Kwiatkowska zaś zdradziła, że znalazła cudowne miejsce na Suwalszczyźnie, dokąd...

Zdjęcia na temat: aneta zając w ciąży
Dyskusje na temat: aneta zając w ciąży
 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając oskarżona o... stalking!

  Rafi==masz klarowną sytuację Masz kobitę -była żona ma faceta i jest w ciąży z nim Jak się nie wyciszy będzie miała troje dzieci i żadnego faceta Siła jej zła się spolaryzuje Musi ciebie gnębić terażniejszego faceta też bo nie wytrzyma z nią --opieka i dostarczanie dzieciom co im się należy i jeszcze szukanie kolejnej męskiej ofiary pochłania sporo energii =Zniesiesz to z łatwością=GRATULUJE!!!!

 • Re: Zobaczcie, jak bardzo Aneta Zając zmieni...

  kobieta po ciąży pięknieje, ale ona wprost promienieje szczęściem, wyglada jak modelka

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  Dzisiaj przeczytałam w gazecie, Aneta Zając spodziewa się bliźniaków na wiosnę!!!!! Co będzie z jej serialową postacią???? Czy ktoś wie??? Z tego co wiem to Marysia (Aneta Zając )będzie w ciąży także w serialu .

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  Aneta Zając jest świetną aktorką bardzo ją lubie. Mam nadzieje że jako Marysia w końcu pokona te przeszkody dotyczące Pawła bo zupełnie nie rozumiem dlaczego ukrywa fakt o ciąży w końcu jest ojcem dziecka i powinien wiedzieć o tym.Powinni wrucić do siebie bo do siebie pasują.

 • Re: Aneta nie odejdzie z serialu!

  Aneta Zając jest bardzo barwną osobą w tym serialu. Nie grała w serialu przez jakiś czas ponieważ była w ciąży.

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  Marysia jest cudowna i do tego ma piekna urode:) Ale jako w filmie to powiina powiedziec Pawłowi o ciąży i wtedy by byli razem i by sie skonczyło z ta Anka bo ona jest żałosna!

 • Re: Aneta Zając (Marysia Radosz)

  Majka jest spoko i powinna być z Pawłem a nie ta brzydula Ania .! To już jest wkurzające . Gdyby Paweł się dowiedział to może w końcu by pokazali Artura i Berenikę . A nie ciągle to samo .. Przynajmniej Kinga sobie życie ułożyła i bd w ciąży.

 • Re: "Pierwsza miłość": Aneta Zając tęskni za tańcem i... Stefano!

  Taaaa torebeczki za 15 tyś, menadżerka za 30 tyś, prywatny stylista etc. Puknij się w głowę naiwniaczko na takich jak Ty ona zarabia krocie za nic! za to, że powiła niedo... dzieci bo sobie paliła w ciąży, a teraz na litość ludzi bierze!

 • Re: Pierwsza miłość

  Aneta Zając jest w ciąży i to z bliźniakami ciekawe z kim Marysia zajdzie w tą ciążę?czy moze wyjedzie na jakąś misję?:)

 • Re: Pierwsza miłość

  marysia rzadko występuje, bo Aneta Zając w tych odcinkach jest w zaawansowanej ciąży! i zaraz po porodzie nie wróci przeciez od razu do serialu, także poszerzają wątek pawła. i git.