• Informacje na temat:

  angela bassett

Artykuły na temat: angela bassett
 • Angela Bassett i baseball

  Angela Bassett ( "Rozgrywka" ) podpisała kontrakt na występ w komedii "Mr. 3000", która powstaje dla studia Walta Disney'a. Główną rolę w filmie gra Bernie Mac ( "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ). Na fotelu reżysera opowieści zasiada Charles Stone ("Drumline").

 • Angela Bassett o boku Boba Dylana

  Angela Bassett ( "Koncert na 50 serc" , "Rozgrywka" ) dołączyła do gwiazdorskiej obsady filmu "Masked & Anonymous", w którym w głównej roli wystąpi legendarny muzyk Bob Dylan. Obraz powstaje dla wytwórni Intermedia Films.

 • Angela Bassett nakręci film o Whitney Houston

  Amerykańska aktorka Angela Bassett przyjęła propozycję wyreżyserowania filmu o kulisach burzliwego małżeństwa Whitney Houston i Bobbyego Browna. Nominowana do Oscara gwiazda po raz pierwszy stanie po drugiej stronie kamery.

 • Bassett i Fishburne na planie

  Angela Bassett ( "Rozgrywka" ) wystąpi u boku Laurence'a Fishburne'a ( "Matrix Rewolucje" ) w filmie "Akeelah And The Bee". Obraz powstanie w oparciu o scenariusz nagrodzony w konkursie Nicholl Fellowship. Autorem skryptu i zarazem reżyserem opowieści jest Doug Atchison.

 • "Teatr Apollo": Historia słynnego nowojorskiego teatru

  ..."Teatr Apollo" to dokument HBO opowiadający fascynującą historię kultowego Apollo Theatre na Manhattanie. Film zawiera archiwalne nagrania występów oraz szereg rozmów z takimi artystami jak Angela Bassett, Patti LaBelle, Paul McCartney, Jamie Foxx czy Common. Film od 7 listopada dostępny jest już w HBO GO.

 • Nie chce wyjawić prawdy

  Angela Bassett ("Wampir w Brooklynie") dołączyła do obsady filmu "Nothing but the Truth" Roda Luriego. Opowieść będzie politycznym thrillerem.

 • Hollywood uprzedza Obamę

  Prezydent Obama mianował Julię Pierson na pierwszą w historii kobietę przewodzącą tajnym służbom Secret Service. Z przykrością musimy uświadomić Biały Dom, że pierwsza była nie Pierson, lecz Angela Bassett.

 • Gwiazdorski "Mr. and Mrs. Smith"

  Angela Bassett ( "Rozgrywka" ) i Keith David ( "Kroniki Riddicka" ) dołączyli do obsady filmu Douga Limana "Mr. and Mrs. Smith". Aktorzy wystąpią u boku Angeliny Jolie ( "Aleksander" ) i Brada Pitta ( "Troja" ), którzy grają tytułowe małżeństwo. Produkcja obrazu jest już na półmetku.

 • Trzecia odsłona "American Horror Story"

  Nominowana do Oscara aktorka Angela Bassett oraz legenda Broadwayu, Patti LuPone potwierdziły swój udział w trzecim sezonie popularnego serialu "American Horror Story". Szczegóły postaci, w jakie wcielą się obie gwiazdy trzymane są w ścisłej tajemnicy.

 • Viola Davis: Zaczęłam być rozpoznawana

  Viola Davis otrzymała nagrodę BAFTA dla najlepszej aktorki drugoplanowej za rolę w filmie "Fences". Aktorka przyznała, że jeszcze niedawno mylono ją z innymi czarnoskórymi aktorkami: Angelą Bassett albo Octavią Spencer.

Zdjęcia na temat: angela bassett
Wideo na temat: angela bassett