• Informacje na temat:

  angelika fajcht piersi

Artykuły na temat: angelika fajcht piersi
 • Angelika Fajcht nie kryje, że bardzo podoba jej się nowy prowadzący "Dzień dobry TVN", Jarek Kuźniar. Modelka jest do tego stopnia zauroczona, że chciałaby spotkać się z nim w cztery oczy!

 • Angelika Fajcht sensacją w Ameryce! Chce pozować do „Vogue’a”!

  Angelika Fajcht (26 l.), która udawała gitarzystkę w „Dzień Dobry TVN”, dzięki temu nagraniu zrobiła furorę w Stanach Zjednoczonych.

 • Angelika Fajcht doznała urazu kręgosłupa! Trafiła do szpitala!

  Angelika Fajcht niedawno doświadczyła potwornego bólu kręgosłupa i wylądowała w szpitalu! Okazało się, że celebrytce wypadł dysk.

 • Andżelika Fajcht chwali się kolejnym sukcesem! Jest dublerką pupy Anity Sokołowskiej!

  Andżelika Fajcht już na dobre zapomniała o aferze z arabskimi szejkami, w którą została wplątana. Los znów się do niej uśmiechnął...

 • ...kreacją nie miała żadnej bielizny! Angelika Fajcht, znana lepiej jako "gitarzystka" z "Dzień Dobry TVN", nie chce dać o sobie zapomnieć. Celebrytka po krótkiej przerwie od bywania, znowu(...)" Agnieszka Wielgosz (42 l.) na pokazie najnowszej kolekcji Piotra i Ewy Krajewskich zaskoczyła odważną kreacją, która jednak była zupełnie nietrafiona. Aktorce piersi dosłownie wylewały się z sukienki...

 • W "Top Model" poniżają dziewczyny?

  ..."Aż mi stanął mikrofon, tam gdzie nie trzeba" - wydusił we wczorajszym odcinku (21 września) Marcin Tyszka po konfrontacji z Angeliką Fajcht, jedną z uczestniczek. "Coś ci opadło, coś ci stanęło, coś kosztem czegoś" - podsumowała Karolina Korwin-Piotrowska. Inną z kandydatek Dawid Woliński zapytał wprost: Co sobie robiłaś? Kiedy dziewczyna odparła, że nie poprawiała ust i piersi, projektant...

 • Angelika Fajcht: Na co dzień jestem poważną kobietą

  Skompromitowana "gitarzystka" z zespołu Patty, modelka Angelika Fajcht znów "błyszczy" na salonach.

 • "Gitarzystka" Patty: Sama się z siebie śmiałam

  Angelika Fajcht, modelka znana z roli gitarzystki w "Dzień Dobry TVN", jest zadowolona ze swojego występu. Przyznała, że ma dystans to tego, co się stało i tłumaczy, ze potrafi się z siebie śmiać.

 • "Top Model": Ostatni casting!

  Na castingu w Warszawie dziewczyny przywitali Pani Krupa i Pan Piróg, którzy na Torwar przylecieli specjalnym helikopterem Top Model. Ich stylizacja na agentów nie była bezzasadna! To już ostatni casting, więc dziewczyny pretendujące do tytułu super modelki muszą przygotować się na ostre starcie z jurorami. Więcej szans, aby znaleźć się w drugiej edycji programu nie będzie!

Wideo na temat: angelika fajcht piersi
 • Angelika Fajcht zachwycona Wolińskim! "Jest słoneckiem"

  Angelika Fajcht z radością wspomina swój udział w programie "Top Model" i zachowanie Dawida Wolińskiego, który przed kamerą sprawdzał naturalność jej piersi. "Dawid jest takim słoneckiem, musę(...) uczestniczki, zeby miała jakieś zachowanie, które jest zbyt wulgarne, zeby zrobiła coś, zeby ludzie się otwarli w tym programie, zeby byli sobą" - tłumaczy Fajcht. (WideoPortal/x-news)

 • Gerontofilia

  18-letni Lake ma kochającą dziewczynę, ale pewnego dnia odkrywa, że bardziej interesują go dużo starsi mężczyźni. Los sprawia, że dostaje wakacyjną pracę w domu opieki, gdzie rozwija delikatną relację z panem Peabody. Kiedy dowiaduje się, że pacjetom podawane są w nadmiarze leki na uspokojenie, postanawia uratować pana Peabody i pomóc mu uciec. Rozpoczyna się zabawna i poruszająca podróż, która zbliża ich jeszcze bardziej. Ale nikt nie żyje wiecznie.

 • Godzilla

  Zapierająca dech w piersiach reaktywacja historii kultowej Godzilli - postaci zrodzonej w wytwórni Toho. Tworzony z rozmachem film przygodowy, który pokazuje walkę najsławniejszego na świecie potwora przeciwko złym stworzeniom, które czerpią siłę z arogancji ludzkości wobec nauki i zagrażają światu.