• Informacje na temat:

  angelika fajcht woliński

Artykuły na temat: angelika fajcht woliński
 • Angelika Fajcht zagrała w teledysku Seana Paula

  Modelka Angelika Fajcht opowiedziała o swoim udziale w teledysku jamajskiego muzyka Seana Paula.

 • Angelika Fajcht: Na co dzień jestem poważną kobietą

  Skompromitowana "gitarzystka" z zespołu Patty, modelka Angelika Fajcht znów "błyszczy" na salonach.

 • Gitarzystka Patty: Wykonałam zadanie perfekcyjnie

  Dzięki występowi z Patty modelka Angelika Fajcht ma teraz swoje pięć minut sławy (bądź niesławy).

 • "Gitarzystka" Patty: Sama się z siebie śmiałam

  Angelika Fajcht, modelka znana z roli gitarzystki w "Dzień Dobry TVN", jest zadowolona ze swojego występu. Przyznała, że ma dystans to tego, co się stało i tłumaczy, ze potrafi się z siebie śmiać.

 • Patty w "Dzień dobry TVN": Wiemy, kim jest "gitarzystka"!

  ...seksownych muzykantek - obie sprawiały wrażenie, jakby swoje instrumenty zobaczyły po raz pierwszy w życiu. Uważni obserwatorzy szybko wychwycili, że "gitarzystką" Patty jest modelka Angelika Fajcht. Angelika Fajcht zasłynęła tym, że w drugiej edycji "Top Model"... no cóż, została obmacana przed jurora Dawida Wolińskiego, co wywołało skandal natury etycznej. Kontrowersyjny projektant sprawdzał...

 • "Top Model": Ostatni casting!

  ...kandydatka okazała się weteranką wszelkich castingów, bo nawet sama nie pamiętała, w ilu już wzięła udział. Angelika Fajcht zaintrygowała jurorów, ale z jakiegoś powodu nie byli do końca przekonani. Zarzucili jej między innymi, że nie jest naturalna, bo ma zrobione usta i piersi. Angelika zaprzeczyła, a żeby udowodnić, że nie kłamie, zaprosiła Wolińskiego, aby własnoręcznie to sprawdził. W tym...

Wideo na temat: angelika fajcht woliński
 • Angelika Fajcht zachwycona Wolińskim! "Jest słoneckiem"

  Angelika Fajcht z radością wspomina swój udział w programie "Top Model" i zachowanie Dawida Wolińskiego, który przed kamerą sprawdzał naturalność jej piersi. "Dawid jest takim słoneckiem, musę(...) uczestniczki, zeby miała jakieś zachowanie, które jest zbyt wulgarne, zeby zrobiła coś, zeby ludzie się otwarli w tym programie, zeby byli sobą" - tłumaczy Fajcht. (WideoPortal/x-news)

 • Playback górą! Z tego występu śmieją się internauci!

  Zespół Patty wykonał na scenie "Dzień Dobry TVN" piosenkę "Krzyk". Uwagę zwraca nie tylko wokalistka, ale i gitarzystka, w którą wcieliła się półnaga modelka Angelika Fajcht, którą w 2. edycji "Top Model" obmacał Dawid Woliński. (Dzień dobry TVN/x-news)