• Informacje na temat:

  angelina

Artykuły na temat: angelina
 • ​Angelina Jolie przekazała milion dolarów na rzecz głodujących dzieci

  Znana z działalności filantropijnej gwiazda kina Angelina Jolie postanowiła wesprzeć organizację walczącą z ubóstwem wśród dzieci. Zwłaszcza tych, które ucierpiały w związku z zamknięciem szkół spowodowanym pandemią koronawirusa.

 • Angelina Jolie w naturalnym wydaniu. Jej zdjęcia zachwycają

  Angelina Jolie uznawana jest za jedną z najpiękniejszych aktorek na całym świecie. Jej fani zachwycają się jej urodą, a każde wyjście kobiety na czerwony dywan kończy się masą pozytywnych opinii i komplementów. Teraz gwiazda pozowała przed obiektywem swojego najmłodszego syna.

 • Angelina Jolie: Dzikość w sercu

  ...krążyć w moim ciele" - Angelina Jolie mówi w szczerym wywiadzie dla nowego numeru magazynu "Harper's Bazaar".

 • "Bohemian Rhapsody" (Queen): 14-letnia Angelina Jordan zachwyciła wykonaniem

  Angelina Jordan zaprezentowała się programie "America's Got Talent: The Champions" . Wykonała utwór "Bohemian Rhapsody" grupy Queen w wersji akustycznej. Występ oczarował publiczność i jury(...) sam zespół. "Wow, co za interpretacja" - napisali członkowie Queen w poście. #BohemianRhapsody @angelinajordanA �������� #AGTChampions https://t.co/QYn41RlLRW " additional="— Queen...

 • Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

  Angelina Jolie udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu "Vogue". Hollywoodzka gwiazda podczas rozmowy ujawniła powód, dla którego rozstała się z Bradem Pittem po dwóch latach małżeństwa.

 • Angelina Jolie w dreszczowcu na urodziny

  ..."Those Who Wish Me Dead" - tak nazywa się dreszczowiec, który zafundowała sobie na urodziny - 4 czerwca gwiazda skończyła 44 lata - Angelina Jolie. To historia kobiety-strażaka, która ratuje 10-letniego chłopca, świadka morderstwa, przed śmiercią z rąk nasłanych zabójców. Zdjęcia ruszyły na początku maja.

 • Polska artystka jak Angelina Jolie

  Agata Nizińska dołączyła do Polaków przebywających w Cannes. Chociaż polska artystka przyjechała do Francji w innym celu, postanowiła pojawić się również na festiwalu filmowym. Relacją z wydarzenia podzieliła się na Instagramie. Fani artystki od razu zauważyli, że w tym wydaniu przypomina Angelinę Jolie.

 • Angelina Jolie ma romans z kobietą?

  Angelina Jolie długo związana była z Bradem Pittem. Para była jedną z najbardziej rozpoznawalnych i najpiękniejszych par światowego show-biznesu. Małżeństwo jednak rozstało się, ale żadne z nich nie zrezygnowało z kariery. Niedawno premierę miał najnowszy film z Jolie w roli głównej - "Czarownica 2". To właśnie na planie tej produkcji, aktorka miała poznać swoją nową miłość. Jak podają media...

 • Angelina Jolie wykładowcą

  Angelina Jolie została mianowana profesorem wizytującym na prestiżowej brytyjskiej uczelni London School of Economics. Czołowa gwiazda Hollywood ma prowadzić zajęcia ze studentami w ramach nowego programu studiów magisterskich "Kobiety, Pokój i Bezpieczeństwo".

 • Zakochana Angelina

  Angelina Jolie, która otrzymała tym roku Oscara za najlepszą drugoplanową rolę w filmie "Girl, Interrupted" ("Przerwana lekcja muzyki"), zakochała się - z wzajemnością - w aktorze Billy'm Bob Thorntonie. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jeszcze niedawno Thornton oświadczył, że chce się ożenić z inną aktorką, Laurą Dern i mieć z nią dzieci.

Zdjęcia na temat: angelina
 • Angelina Jolie
 • Angelina Jolie
 • Brad i Angelina z dziećmi
Wideo na temat: angelina
Dyskusje na temat: angelina