• Informacje na temat:

  angelina i brad są razem

Artykuły na temat: angelina i brad są razem
 • Brad Pitt powalczy z Angeliną

  Brad Pitt i Angelina Jolie znaleźli się wśród aktorów nominowanych do Złotych Globów za rok 2008 - ogłoszono w czwartek w Beverly Hills.

 • Angelina Jolie: Dzikość w sercu

  .... Życie potrafi nas zaskakiwać. Czasami człowiek cierpi, innym razem widzisz ból tych, których kochasz i nie możesz być tak wolna i otwarta, jak chciałaby twoja dusza. Czuję jednak, jak krew znów zaczyna krążyć w moim ciele" - Angelina Jolie mówi w szczerym wywiadzie dla nowego numeru magazynu "Harper's Bazaar".

 • Dlaczego ​Angelina Jolie rozstała się z Bradem Pittem? Aktorka ujawniła powód!

  Angelina Jolie udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu "Vogue". Hollywoodzka gwiazda podczas rozmowy ujawniła powód, dla którego rozstała się z Bradem Pittem po dwóch latach małżeństwa.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Będą sceny erotyczne

  Angelina Jolie i Brad Pitt są właśnie w trakcie produkcji filmu "By the Sea", którego Angelina jest reżyserką. W filmie nie zabraknie scen erotycznych aktorskiej pary.

 • Zapłakana Angelina Jolie w objęciach Brada Pitta

  Wytwórnia Universal zaprezentowała nowy fotos z filmu "By the Sea", w którym główne role zagrali Angelina Jolie i Brad Pitt.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt na Syberii

  Angelina Jolie i Brad Pitt znowu spotkają się na planie filmowym. Tym razem para wystąpi w najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego "The Tiger". W tym celu aktorzy zamieszkają na jakiś czas w Rosji, a co więcej będą mieli także okazję poznać przepiękną Syberię!

 • Angelina Jolie i Brad Pitt walczą o małżeństwo

  ...​Na 13 listopada wyznaczono amerykańską datę premiery nowego filmu w reżyserii Angeliny Jolie. Po ciepłym przyjęciu wojennego dramatu "Niezłomny" aktorka nie zwalnia tempa - jest nie tylko reżyserką filmu "By The Sea", ale również jego scenarzystką i producentką. Sensacyjnie zapowiada się także obsada - u boku Angeliny Jolie zobaczymy jej męża Brada Pitta.

 • Angelina Jolie projektantką?

  Pojawiły się pogłoski, że Angelina Jolie i Brad Pitt - rodzice szóstki pociech - zaprojektują kolekcję ubrań dla najmłodszych.

 • Być jak Brad Pitt

  Jest utalentowany, przystojny, bogaty, jego narzeczoną i matką jego dzieci jest najpiękniejsza kobieta na świecie, a do tego sam wygląda, jakby czas się dla niego zatrzymał. Czego Brad Pitt mógłby chcieć więcej? Może Oscara? Aż trudno uwierzyć, że 18 grudnia aktor kończy 50 lat!

 • Brad Pitt: Moje życie prywatne jest katastrofą

  Bolesny rozwód z Jennifer Aniston, burzliwe rozstanie z Angeliną Jolie. Nic dziwnego, że w ostatnim wywiadzie Brad Pitt określił swoje życie prywatne, jako "katastrofę".

Zdjęcia na temat: angelina i brad są razem
Wideo na temat: angelina i brad są razem
 • Angelina Jolie i Brad Pitt opowiedzieli o chorobie aktorki!

  Angelina Jolie (40 l.) i Brad Pitt (51 l.) udzielili szczerego wywiadu, który zostanie wyemitowany w "Today Show". Para dużo mówiła o doświadczeniach związanych z operacjami, jakim poddała się(...) teraz silni jak nigdy dotąd. "Operacje przekonały mnie, że Brad jest przy mnie i to nie sprawi, że będę czuła się mniej kobietą. On na to nie pozwoli" - powiedziała Angelina. Brad dodał, że gotowy był

 • Brad i Angie wciąż razem

  Angelina Jolie, Brad Pitt i Clint Eastwood na festiwalu filmowym w Santa Barbara 3 lutego.

Dyskusje na temat: angelina i brad są razem