• Informacje na temat:

  angelina jako nastolatka

Artykuły na temat: angelina jako nastolatka
 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

 • Angelina Jolie: Był we mnie mrok

  ..."Diabolina jest mroczną postacią, ja też kiedyś taka byłam" - przyznaje Angelina Jolie, odtwórczyni głównej roli w filmie "Czarownica".

 • Historia tygrysicy, czyli powrót Angeliny Jolie

  ...- Nigdy wcześniej w swoim życiu nie miałam takiego poczucia stabilizacji - mówi Angelina Jolie. - Przejawia się ona na różne sposoby, niegdyś dla mnie niewyobrażalne. Zawdzięczam to macierzyństwu i temu, że się starzeję.

 • Billy Bob Thornton: Blizny przeszłości

  Jako mąż Angeliny Jolie na pewien czas stał się postacią z pierwszych stron bulwarowych magazynów. Wcześniej, jako młody chłopak był gwiazdą lokalnej drużyny bejsbolowej. Rzadziej myśli się o nim jako wziętym scenarzyście i reżyserze. We wtorek, 4 sierpnia, 65. urodziny obchodzi aktor, który - jak sam żartobliwie przyznaje - jest najbardziej znanym człowiekiem o imieniu Billy Bob.

 • Nie wyróżniali się na tle innych dzieci

  Zachwycają talentem, błyszczą urodą i kreacjami. Jednak jako dzieci nie wszystkie dziewczynki zapowiadały się na królowe ekranu, a chłopcy na amantów i bohaterów filmów akcji.

 • Johnny Depp: Jak on to robi?

  ...- Jeśli chodzi o Johnny'ego Deppa, to oboje podeszliśmy do tego filmu z tym samym, podstawowym założeniem - mówi Angelina Jolie. - Chcieliśmy po prostu zrobić film, który byłby jak powrót do przeszłości, w takim sensie, że byłby źródłem prawdziwej przyjemności dla widza.

 • Rekord Sandry Bullock

  Sandra Bullock weszła właśnie do historii kina jako pierwsza topowa aktorka, która zagrała główną rolę w filmie z wynikiem ponad 200 milionów dolarów w amerykańskim box office - podaje "Variety".

 • Nie wolno iść na jakiekolwiek kompromisy

  Najpierw był telefon: "Cześć, mówi Charlotte". Kto przepraszam? "Charlotte Rampling. Dzwonię w sprawie wywiadu. Chyba że już nie chcesz...". I śmiech w słuchawce, który brzmiał tak, jakby śmiała się nastolatka. Podczas wywiadu często było słychać ten śmiech, ale też zapadała cisza, bo nim udzieliła paru odpowiedzi, potrafiła zamyślić się na długo, zapatrzeć gdzieś przed lub za siebie.

 • Billy Bob Thornton: "Nigdy nie byłem szczęśliwy, nie będąc smutnym"

  Życie Billy'ego Boba Thorntona to prawdziwa mieszanka smaków. Jako mąż Angeliny Jolie na pewien czas stał się postacią z pierwszych stron bulwarowych magazynów. Wcześniej, jako młody chłopak był gwiazdą lokalnej drużyny baseballowej. Rzadziej myśli się o nim jako wziętym scenarzyście i reżyserze. We wtorek, 4 sierpnia, swoje 60. urodziny obchodzi aktor, który jak sam żartobliwie przyznaje, jest...

 • Nadia Konkol i "Kylie Jenner": 9-letnia córka lidera grupy Łzy wkracza w dorosłość

  Rodzicami Nadii Konkol są Adam Konkol , założyciel zespołu Łzy i twórca przebojów dla m.in. Paulli, Patty, Boys i Exaited, oraz jego żona i menedżerka - Angelina Konkol . To właśnie oni kierują(...) Eurowizji Junior 2018), Margaret, Ariana Grande i Katy Perry. Pasją dziewczynki są również szachy. Jako 5-latka została Mistrzynią Przedszkolaków Rybnika w Szachach. Dwa lata później wygrała...

Zdjęcia na temat: angelina jako nastolatka