• Informacje na temat:

  angelina jolie 2003

Artykuły na temat: angelina jolie 2003
 • Angelina Jolie ma romans z kobietą. To znana...

  Amerykańskie tabloidy rozpisują się o nowym romansie Angeliny Jolie (44 l.). Tym razem padło na kobietę.

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwodzą się. Aktorka złożyła pozew o rozwód!

  Aktorka Angelina Jolie (41 l.) w poniedziałek 19 września złożyła w sądzie papiery rozwodowe, powołując się na "różnice nie do pogodzenia" - podaje amerykański serwis TMZ.com.

 • "Difret": 14-latka porwana, zamknięta i zgwałcona

  Hirut wybiega ze szkoły. Ma dopiero 14 lat, niebieską spódniczkę do kostek, fioletowy sweter, warkocze i zeszyt w ręku. Zajeżdża jej drogę kilku mężczyzn na koniach. Za jednego z nich nie chciała wyjść za mąż. Wystarczy, że straci dziewictwo i będzie musiała zostać jego żoną. Zostaje więc porwana, zamknięta, zgwałcona. Straci godność, zyska męża. "Tradycja telefy ma tysiące lat, ale nie jest wyłącznie afrykańskim problemem" - tłumaczy etiopski reżyser, Zeresenay Mehari.

 • Księżna Meghan ma sporo sekretów!

  ...(podkładała głos) Meghan szuka teraz nowej pracy w Hollywood. To wiemy, ale przy okazji mały sekret: Meghan ma w tym ponoć pomagać 44-letnia Angelina Jolie, zdobywczyni Oscarów podziwiana za swoją(...) może Jolie zostanie kimś w rodzaju coacha Meghan. Życzymy obu aktorkom powodzenia i wielu nowych ról. 9. Gdyby nie poszła jej kariera aktorska, Meghan może zostać... politykiem. W 2003 r. skończyła...

 • Kapitalistyczna Angelina Jolie

  Angelina Jolie będzie gwiazdą ekranizacji powieści "Atlas zbuntowany" amerykańskiej pisarki Ayn Rand. Według Ekspertów Biblioteki Kongresu, ważniejszą dla Amerykanów lekturą jest tylko Biblia.

 • Nie żyje Nathaniel Marston

  There Is", gdzie partnerował Angelinie Jolie. Później aktor pojawił się w "The Craft" oraz w serialu "Matt Waters". Przełomem w jego karierze okazała się opera mydlana "Tylko jedno życie", w której grał w latach 2001-2003 (wtedy wcielał się w postać Ala Holdena) i 2004-2007 (jako doktor Michael McBain). Oprócz tego na małym ekranie Marston zagrał gościnnie w takich produkcjach jak "Castle", "Prawo...

 • Angelina Jolie wilkołakiem

  Angelina Jolie ( "Lara Croft: Tomb Raider" , "Grzeszna miłość" , "Kolekcjoner kości" ) w swym najnowszym filmie wcieli się w krwiożerczego wikołaka. Thriller zatytułowany "Bitten" będzie ekranizacją powieści Kelley Armstrong. Produkcja filmu ma ruszyć na początku 2003 roku - podał we wtorek, 15 października, magazyn "The Hollywood Reporter".

 • Colin zostawił Alicji dom

  Kim Bordenave był jednym z poważniejszych. 12 września 2003 roku na świat przyszedł pierwszy syn Farrella, niepełnosprawny James. Niestety, ojcostwo nie sprawiło, że dojrzał. Wręcz przeciwnie. Niedługo później rozstał się z Kim. Duży wpływ na tę decyzję miała Angelina Jolie. Mimo że nikt nie przyłapał ich na gorącym uczynku, prasa rozpisywała się o namiętnym romansie. W 2003 roku Farrella łączono...

 • Angelina Jolie nurkuje

  Na greckiej wyspie Santorini rozpoczęła się realizacja kolejnych zdjęć do filmu "The Cradle Of Life", sequela przeboju "Lara Croft: Tomb Raider" . Angelina Jolie, która po raz drugi wciela się w seksowną Larę Croft, jest zachwycona greckimi krajobrazami. "Tu jest pięknie i wszyscy są bardzo przyjacielscy" - mówi aktorka.

Wideo na temat: angelina jolie 2003
 • Siódme urodziny syna Angeliny i Brada

  Pax Thien, adoptowany syn Angeliny Jolie i Brada Pitta, urodził się 29 listopada 2003 roku w Wietnamie. Z okazji urodzin rodzina zorganizowała chłopcu przyjęcie na łodzi w Paryżu.

 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.