• Informacje na temat:

  angelina jolie and brad pitt

Artykuły na temat: angelina jolie and brad pitt
 • Angelina i Brad na... Syberii

  Angelina Jolie i Brad Pitt znowu spotkają się na planie filmowym. Tym razem para wystąpi w najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego "The Tiger". W tym celu aktorzy zamieszkają na jakiś czas w Rosji, a co więcej będą mieli także okazję poznać przepiękną Syberię!

 • Angelina Jolie i Brad Pitt na Syberii

  Angelina Jolie i Brad Pitt znowu spotkają się na planie filmowym. Tym razem para wystąpi w najnowszym filmie Darrena Aronofsky'ego "The Tiger". W tym celu aktorzy zamieszkają na jakiś czas w Rosji, a co więcej będą mieli także okazję poznać przepiękną Syberię!

 • Brangelina z wizytą w Białym Domu

  O czym Angelina Jolie i Brad Pitt rozmawiali w Gabinecie Owalnym z prezydentem Obamą?

 • Jolie i Pitt: Miliony dla zwierząt

  Angelina Jolie i Brad Pitt podarowali 2 mln dolarów rezerwatowi w Namibii. Aktorzy wraz z dziećmi spędzili w nim święta Bożego Narodzenia.

 • Hollywood woli grzesznice

  Czy Jennifer Aniston na zawsze pozostanie gwiazdą jednej roli i synonimem przegranego związku? Dlaczego z grona dwóch partnerek życiowych Brada Pitta Ameryka bardziej kocha zwichrowaną Angelinę Jolie niż zawsze pokorną i ciepłą Aniston?

 • Aniston & Pitt: Kryzys?

  Angelina Jolie ( "Złodziej życia" ) obwiniana jest za kryzys w gwiazdorskim małżeństwie Jennifer Aniston ( "Bruce Wszechmogący" ) i Brada Pitta ( "Troja" ). Aktorska para przeżywa ponoć ciężkie chwile, a wszystko dlatego, że Brad Pitt zbyt wiele czasu spędza z Angeliną Jolie.

 • Dojdzie do pojednania?

  Jennifer Aniston i Angelina Jolie raczej nie zostaną przyjaciółkami, ale jest szansa na poprawę stosunków pomiędzy aktorkami. Aniston pierwsza wyciągnęła rękę na zgodę i wysłała Jolie kwiaty z gratulacjami z okazji jej reżyserskiego debiutu.

 • Caryca Angelina Jolie

  Angelina Jolie ( "Złodziej życia" ) jednym z niedawno udzielonych wywiadów opowiedziała o swym najnowszym filmie, obrazie opowiadającym o Katarzynie Wielkiej. Piękna aktorka ma ostatnio niezwykle napięty zawodowy kalendarz - wśród jej ostatnich dokonań są bowiem aż cztery filmy. 

 • Rodzinny wieczór Jolie i Pitta

  To był prawdziwie rodzinny wieczór. Do teatru w Nowym Jorku zawitała Angelina Jolie, Brad Pitt i czwórka ich pociech. Przybyli na spektakl "Mała Syrenka" wystawiany w środę na Broadwayu.

 • Jolie i Pitt w filmie Aronofsky'ego?

  Istnieje szansa, że w najnowszym filmie Darrena Aronofskyego "The Tiger" zobaczymy obok siebie Brada Pitta i Angelinę Jolie - ujawnił w rozmowie z serwisem Quien scenarzysta obrazu Guillermo Arriaga.

Wideo na temat: angelina jolie and brad pitt
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Głupi i głupszy bardziej

  Najbardziej nierozgarnięty duet od czasów Flipa i Flapa ponownie w akcji. Choć minęło już trochę czasu od ich ostatniej przygody, nadal stanowią parę półgłówków pakujących się we wszystkie możliwe tarapaty. 20 lat temu Lloyd i Harry przemierzyli Stany Zjednoczone, by odnaleźć tajemniczą piękną nieznajomą, która pozostawiła w ich rękach walizkę pełną dolarów. Teraz ponownie wyruszają w podróż. Tym razem ich celem jest odnalezienie nieślubnej córki Harry'ego, od której mogliby pozyskać dla...

 • Mądrość i seks

  Błyskotliwa i seksowna komedia o trójce współlokatorów, którzy prowadzą ekscytujące życie w wielkomiejskim świecie Londynu. A.K. jest wokalistą zespołu punk-rockowego. Ponieważ nie może utrzymać się z muzyki, zarabia na życie, spełniając perwersyjne fantazje żonatych mężczyzn. Zakochany jest w swojej współlokatorce Holly, baletnicy pracującej jako striptizerka. Ich przyjaciółka - seksowna lekomanka Juliette jest obiektem pożądania swojego żonatego szefa, którego awanse konsekwentnie odpiera....