• Informacje na temat:

  angelina jolie jennifer aniston

Artykuły na temat: angelina jolie jennifer aniston
 • Angelina Jolie w dreszczowcu na urodziny

  ..."Those Who Wish Me Dead" - tak nazywa się dreszczowiec, który zafundowała sobie na urodziny - 4 czerwca gwiazda skończyła 44 lata - Angelina Jolie. To historia kobiety-strażaka, która ratuje 10-letniego chłopca, świadka morderstwa, przed śmiercią z rąk nasłanych zabójców. Zdjęcia ruszyły na początku maja.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się

  Angelina Jolie i Brad Pitt oficjalnie nie są już małżeństwem. Sąd w Los Angeles orzekł, że od tej chwili, w świetle prawa ich związek jest nieważny...

 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

 • Angelina Jolie i Brad Pitt uzgodnili warunki rozwodu

  Angelina Jolie i Brad Pitt będą mogli wkrótce sfinalizować rozwód. Udało im się dogadać i ustalić wszystkie szczegóły.

 • Jennifer Aniston: Wykorzysta okazję?

  ..."Co z tym ślubem?", "kiedy dziecko?", "czy myślisz o byłym mężu?" - Jennifer Aniston ma dość odpowiadania na te same pytania. Jej nowy film święci triumfy, a ona sama ma szansę zacząć wszystko od nowa.

 • Jennifer Aniston ulubienicą Ameryki

  Kolejna rocznica uzyskania niepodległości (4 lipca) w USA stała się okazją do wyboru najbardziej lubianej postaci show-biznesu. Amerykanie w głosowaniu przeprowadzonym przez program Entertainment Tonight zdecydowali, iż najbardziej lubią znaną z serial u "Przyjaciele" aktorkę Jennifer Aniston. Brad Pitt ( "Troja" ) natomiast ledwie załapał się do pierwszej dziesiątki.

 • Angelina Jolie dziewczyną Bonda?

  Angelinie Jolie, aktorce, która ma wszelkie predyspozycje - talent, urodę i kondycję, aby grać w filmach akcji, podobno po raz kolejny zaproponowano udział w filmie o nieśmiertelnym agencie 007, Jamesie Bondzie.

 • Aniston uniknęła spotkania z Jolie

  Amerykańska aktorka Jennifer Aniston podobno opuściła wcześniej poprzedzające ceremonię rozdania Oscarów przyjęcie, tylko po to, by uniknąć spotkania z Angeliną Jolie.

 • Angelina walczy z Jennifer

  ...24 października na ekrany kin wchodzi nowy film z Angeliną Jolie w roli głównej "Changeling", którego reżyserem jest Clint Eastwood. Tego samego dnia ma swoją premierę komedia romantyczna "He's Just Not That Into You " w którym gra ex-żona Pitta - Jennifer Aniston. Z pewnością film z Aniston uplasuje się o wiele wyżej w amerykańskim box-office, niż skromniejsza realizacja Eastwooda, ale ten się...

 • Brad Pitt i Jennifer Aniston: Spotkanie kochanków?

  Gala Złotych Globów to poza rozdaniem nagród, jedno z najważniejszych towarzyskich wydarzeń sezonu. Nic dziwnego, że jednym z najszerzej komentowanych po gali zdjęć jest to, na którym znaleźli się wspólnie Brad Pitt i Jennifer Aniston.

Zdjęcia na temat: angelina jolie jennifer aniston
 • Angelina Jolie
Dyskusje na temat: angelina jolie jennifer aniston
 • Re: ​"Dynastia": Heather Locklear musi się leczyć psychiatrycznie

  do Faktycznie..markiza do sade ma rację juz się zasugerowałes ze jak ma problemy psychiczne to musi wygladac fatalnie..a własnie wcale nieprawda..jak na swoj wiek eyglada dobrze..szczególnie bez makijazu..kliknij sobie w googlu .."celebryci bez makijazu " to zobaczysz ..bez problemów psychicznych..takie sławy jak Angelina Jolie i wasza uwielbiana Jennifer Aniston..to dopiero szok..i wszystkie