• Informacje na temat:

  angelina jolie nago

Artykuły na temat: angelina jolie nago
 • Naga Angelina Jolie

  Angelina Jolie wystąpiła w jednej ze scen filmu "Beowulf" Roberta Zemeckisa zupełnie nago. Film powstanie w tej samej technice co "Ekspres Polarny".

 • "Nad morzem": Angelina Jolie Pitt nago w wannie

  Jedną z najtrudniejszych scen w nowym filmie Angeliny Jolie Pitt "Nad morzem" było ujęcie w wannie. Reżyserka i odtwórczyni głównej roli przyznała, że myślała nad wycięciem jej z ostatecznej wersji filmu.

 • "Nad morzem": ​Angelina Jolie o kręceniu scen miłosnych z Bradem Pittem

  Angelina Jolie przyznała, że realizacja scen seksu do jej najnowszego filmu "Nad morzem" była o wiele bardziej krępująca niż zazwyczaj. Aktorka musiała reżyserować i występować jednocześnie w tych scenach ze swoim mężem, Bradem Pittem.

 • Najlepsze rozbierane sceny

  Mischa Barton zwyciężyła w rankingu na najlepszą kinową scenę rozbieraną 2008 roku. Listę opublikował jeden z serwisow internetowych. Aktorka pokonała m.in. Angelinę Jolie, Penelopę Cruz i Neve Campbell.

 • Prawda, dobro, piękno, muzyka

  Zaśpiewać z Bono i sfotografować nagą Angelinę Jolie - takie marzenia wyjawiła nam Justyna Steczkowska.

 • Autentyczny triumf złego smaku

  Mamy animowaną Angelinę Jolie ( "Beowulf" ), mamy George'a Clooneya jako prawnika ( "Michael Clayton" ). Ale premierą tygodnia jest "jeden z najbardziej ekstrawaganckich filmów w historii kina" - brazylijska "Macuinaima" .

 • "Tomb Raider" nr 2 i nr 3

  Angelina Jolie, która pracuje właśnie nad filmową adaptacją słynnej gry "Tomb Raider", o przygodach dzielnej Lary Croft, potwierdziła ostatnio, że podpisała już umowę na zagranie w dwóch kolejnych częściach filmu. W wywiadzie udzielonym angielskiemu magazynowi "Empire" Jolie powiedziała: "Kilka osób z obsady, w tym i ja, podpisało kontrakty na udział w sequelach filmu".

 • Afera z udziałem Brosnana

  ...w kolejnej części filmu. Niedawno pojawiły się doniesienia, że u boku Brosnana może pojawić się Angelina Jolie. "To już jest inna "Afera", więc i inny romans" - żartował Pierce Brosnan.

 • Paul Verhoeven po rosyjsku

  ...zaangażować do swego nowego projektu między innymi Heatha Ledgera ( "Obłędny rycerz" ), Angelinę Jolie ( "Lara Croft: Tomb Raider" ), Meryl Streep ( "Koncert na 50 Serc" ) i Rutgera Hauera ("Łowca...

 • Straszny rekord "Strasznego filmu"

  ...(pozycja jedenasta) zadebiutował w miniony weekend dramat "Bez granic" z Angeliną Jolie i Clivem Owenem w rolach głównych. Film, który typowany był na duży przebój, zdołał zapewnić sobie zaledwie...

Dyskusje na temat: angelina jolie nago
 • Re: Dominika Figurska stoi na straży moralności, a kiedyś grała nago!

  No i co z tego...!? Rolą aktorki jest grac.Jesli scena ma byc rozbierana,bo tak przewiduje scenariusz...!? Cóz w tym dziwnego? A Sophia Loren a Bardottka a Szapołowska a Figura a Angelina Jolie a Kate Winsleat .....one nie,tylko Figurska sie rozbierała...?? To sa ostatnie dni kampanii prezydenckiej i stąd ten artykuł.Kazda metoda jest oktylko ,żeby "dobrac się" do owej partii,ośmieszyć