• Informacje na temat:

  angelina jolie teledysk

Artykuły na temat: angelina jolie teledysk
 • Miał romans z Angeliną Jolie?

  Mick Jagger z zespołu The Rolling Stones romansował z aktorką Angeliną Jolie - ujawnia brytyjski tabloid "The Sun".

 • Jessica Simpson jak Angelina Jolie?

  Amerykańska wokalistka Jessica Simspon zamierza pójść w ślady słynnej aktorki Angeliny Jolie i zaadoptować dziecko.

 • Chce adoptować jak Angelina Jolie

  ..., by zostać matką. Ale adopcja jest czymś, co poważnie rozważam". "To właśnie podoba mi się u Angeliny Jolie. Myślę, że to wspaniałe w jaki sposób daje dom dzieciom z całego świata" - chwali aktorkę Alicia Keys. Piosenkarka jest zachwycona faktem, że Angelina Jolie buduje rodzinę odmiennych kultur: "Wszyscy jesteśmy tacy sami. Nie różnimy się, jak wielu uważa" - powiedziała. Dodajmy, że...

 • Common z Angeliną Jolie

  Można skorzystać z wielu przywilejów, jaki na przykład rola w filmie u boku Angeliny Jolie. Film, w którym wystąpi Common, zatytułowany jest "Wanted". Warto dodać, że raper grał już w filmie "Smoking Aces". Przypomnijmy, że Common wystąpi na Coke Live Music Festivalu w Krakowie. Zobacz teledyski Commona na stronach INTERIA.PL!

 • Członkowie irlandzkiej grupy U2 są bardzo zadowoleni ze swego najnowszego teledysku do piosenki "Elevation". Twierdzą nawet, że jest to ich najlepszy wideoklip w historii, ale nie tylko dlatego, że wystąpiła w nim Angelina Jolie.

 • Zanim zostały sławne, grały w teledyskach

  Jeżeli próbujesz zostać gwiazdą show-biznesu, musisz gdzieś zacząć. Tak widocznie pomyślały przyszłe gwiazdy kina i wybiegów, kiedy pojawiały się w teledyskach, a jeszcze nikt ich nie znał.

 • The Chainsmokers prezentuje "sweet focię" (teledysk "#Selfie")

  Na fali zainteresowania oscarowym zdjęciem zrobionym z ręki przez Bradleya Coopera gwałtownie rośnie popularność teledysku "#Selfie" duetu The Chainsmokers.

 • Lara Croft w klipie U2

  Lara Croft, bohaterka filmu "Tomb Raider", będącego kinową realizacją słynnej gry komputerowej, pojawi się w najnowszym teledysku irlandzkiego zespołu U2. Piękna Angelina Jolie, kreująca Larę Croft, w klipie piosenki "Elevation" uratuje muzyków U2 przed złymi sobowtórami zespołu.

 • Co dalej z The Rolling Stones?

  Wybryki Ronniego Wooda, doniesienia o romansie Micka Jaggera z Angeliną Jolie i wreszcie zaskakująca informacja o abstynencji Keitha Richardsa. Jednak The Rolling Stones nie zamierzają trafiać na czołówki gazet wyłącznie z powodu towarzyskich skandali.

 • Trzynastu kandydatów do Złotych Aniołów Tofifest 2014

  Festiwal filmowy Tofifest ujawnia selekcję konkursu głównego On Air. Wystartuje w nim trzynaście filmów z Ukrainy, Polski, Niemiec, Izraela, Słowenii, Gruzji, Grecji, Wielkiej Brytanii i Etiopii. W stawce znajdzie się budzący zachwyty krytyki gruziński "Corn Island", ukraiński epos o mistrzu kina Siergieju Paradżanowie oraz wyprodukowany przez Angelinę Jolie etiopski film "Difret".