• Informacje na temat:

  angelina jolie w polsce 2011

Artykuły na temat: angelina jolie w polsce 2011
 • Majdan o swoim ideale kobiety

  Radek Majdan był jednym z jurorów Miss Warszawy 2011. Jak każdy juror powiedział, że szuka w kandydatkach do tytułu "tego czegoś", ale w rozmowie z PAP Life zdradza więcej cech kobiecego ideału.

 • Kondrat, Wojewódzki, Bohosiewicz, Rozenek, Cichopek - co robią poza sceną i ekranem?

  Kim nie spoczywa na laurach, niedawno dostała się na studia prawnicze. Angelina Jolie i Brad Pitt Rozwód jednej z najsłynniejszych par show-biznesu poruszył opinię publiczną, szczególnie że jego przyczyną były rzucane przez Jolie oskarżenia o przemoc wobec dzieci i alkoholizm. Pitt w jednym z wywiadów wyznał, że poszedł na terapię, która pozwoliła mu zrozumieć, że jego związek od początku był...

 • Ach, co to będzie za ślub

  ...pokrywają się z zaplanowaną wcześniej datą ślubu. Angelina Jolie i Brad Pitt - zaręczyli się w kwietniu. Tabloidy podają, że najgorętsza para pobierze się we wrześniu na południu Francji, co aktor(...), matka Pitta jest przeciwniczką małżeństw jednopłciowych. Angelina na palcu nosi pierścionek zaręczynowy z brylantem wart pół miliona dolarów. Anna Stachurska i Robert Lewandowski - para planuje pobrać...

 • Planete Doc: Nowe sekcje, nowe nagrody

  Herzog w 3D, Leth, Helmrich i Turturro, Łoziński, Drygas, Żmijewski i Goodall oraz nowe nagrody: dla najlepszych zdjęć filmowych i dokumentu o sztuce to największe atrakcje 8. edycji festiwalu Planete Doc.

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  Mija dokładnie 10 lat od debiutu teatralnego Anny Dereszowskiej. Aktorka znana z wielu ról teatralnych, filmowych i serialowych, od niedawna sprawdza się również w roli wokalistki. Prywatnie matka i rajdowiec, bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najzdolniejszych Polek.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

Wideo na temat: angelina jolie w polsce 2011
 • Młoda i piękna

  17-letnia Isabelle pochodzi z bogatej paryskiej rodziny. Podczas wakacyjnego wyjazdu z najbliższymi spotyka przystojnego Niemca, z którym przeżywa swój "pierwszy raz". Po powrocie do domu nic już nie jest takie jak przedtem. W krótkim czasie Isabelle z nieśmiałej dziewicy przeobraża się w gotową na wszystko luksusową prostytutkę. Starannie dobiera partnerów i każe im słono płacić za swoje usługi. Prowadzi podwójne życie. Jest przykładną studentką i panną z dobrego domu, a równocześnie...

 • Polski film

  Czterej znani czescy aktorzy, koledzy ze szkoły filmowej, Matonoha (Tomáš Matonoha), Liška (Pavel Liška), Daniel (Marek Daniel) i Polášek (Josef Polášek) postanawiają spełnić dawne marzenie i wspólnie nakręcić film. Udaje im się wkrótce namówić kolejne osoby do wsparcia projektu, dzięki czemu prace mogą się rozpocząć. Mimo entuzjazmu i zaangażowania członków ekipy, produkcja napotyka na całe mnóstwo przeszkód. W końcu prace nad zdjęciami zmieniają się w prawdziwą walkę o przetrwanie.

 • Niezłomny

  To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego. W młodości był na bakier z prawem, odnalazł jednak swoje powołanie w sporcie, zostając jednym z najwspanialszych biegaczy i robiąc furorę na olimpiadzie w Berlinie w 1936 roku. Choć panicznie bał się latać, gdy wybuchła druga wojna światowa, zaciągnął się do lotnictwa. Jego samolot rozbił się jednak i mężczyzna spędził 47 dni dryfując po Pacifiku. Następnie trafił do japońskiego obozu jenieckiego, gdzie był torturowany.