• Informacje na temat:

  angelina jolie waga gwiazd

Artykuły na temat: angelina jolie waga gwiazd
 • Angelina Jolie waży tylko 35 kg? "Jej kości prawie pękają". Wszystko przez rozwód z Bradem Pittem!

  Zagraniczne media rozpisują się o kolejnych problemach zdrowotnych Angeliny Jolie (43 l.). Aż trudno w to uwierzyć...

 • 44 kg Angeliny Jolie

  W Los Angeles można zobaczyć obrazek, który nie jest przyjemny: dawna piękność Angelina Jolie (32 l.), uznawana przez wielu za symbol seksu, jest straszliwie wychudzona! Jej dawne kobiece krągłości zniknęły, a zamiast nich tu i ówdzie wystają jedynie kości.

 • Angelina Jolie waży tylko 44 kg!

  W Los Angeles można zobaczyć obrazek, który nie jest przyjemny: dawna piękność Angelina Jolie (32), uznawana przez wielu za symbol seksu nr 1, jest straszliwie wychudzona! Jej dawne kobiece krągłości zniknęły, zamiast nich tu i ówdzie wystają jedynie kości.

 • Angelina Jolie: Prośba do księcia Karola

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie (30 l., "Lara Croft: Tomb Raider" ) jest tak zaniepokojona kryzysem państwowym w Sudanie, że zaapelowała o pomoc w rozwiązaniu wewnętrznych problemów tego afrykańskiego kraju do samego księcia Karola. Gwiazda uwrażliwiała już na sytuację w Sudanie prezydenta RPA Nelsona Mandelę oraz George'a Clooney'a.

 • Obama spotkał się z Jolie i Pittem

  Prezydent USA Barack Obama zrobił sobie przerwę od spraw wagi państwowej, by pogratulować Angelinie Jolie jej zaangażowania w walkę z przemocą, której doświadczają kobiety. W środę Obama gościł aktorkę i jej życiowego partnera Brada Pitta w Białym Domu.

 • Oscarowy horoskop 2009

  Hollywood poważnieje. W czasie ceremonii rozdania Oscarów w tym roku triumfowały takie filmy, jak "To nie jest kraj dla starych ludzi" czy "Aż poleje się krew". Nawet superbohaterowie chłopięce zabawy traktują coraz bardziej serio, a kino komercyjne w stylu "Mrocznego rycerza" chce udowodnić swoje ambicje artystyczne.

 • Farrell: "Alexander" najcięższym wyzwaniem

  Colin Farrell ( "Raport mniejszości" , "Telefon" ) wyznał, iż przygotowuje się do najtrudniejszej roli w swojej karierze. Irlandzki aktor docenia wagę wyzwania, jaką stanowi dla niego udział w eposie "Alexander", więc zamierza jak najlepiej poznać swojego bohatera - króla Aleksandra Macedońskiego. Ma na to jeszcze trochę czasu - reżyser Oliver Stone ( "Męska gra" ) zacznie zasadniczą część zdjęć do epopei najwcześniej we wrześniu.

 • Polskie kino 2009? Tylko Wajda...

  Sukcesy polskiego kina? W 2009 roku rodzima kinematografia nie miała zbyt wielu okazji do świętowania. Największym filmowym spełnieniem roku okazał się... "Tatarak" Andrzeja Wajdy.

 • Prowadziła życie na krawędzi

  "To jakiś obłęd, szaleństwo. Zobaczcie, co dzieje się w Hollywood z ludźmi muzyki, z aktorami" - powiedział Eminem, kiedy dowiedział się, że Brittany Murphy nie żyje. Aktorka i piosenkarka, najbardziej znana ze znakomitej roli w głośnym filmie "8. Mila", w którym wystąpiła u boku słynnego rapera, zmarła 20 grudnia 2009 roku, na rozległy atak serca. Jej kariera była w rozkwicie. W sobotę, 10 listopada, skończyłaby 35 lat.