• Informacje na temat:

  angelina jolie zdjęcia z młodości

Artykuły na temat: angelina jolie zdjęcia z młodości
 • Mąż Natalii Siwiec powiększył sobie usta? Celebrytka zabrała głos

  ...cywilnego podpisać kontrakt małżeński. Później limuzyna i śliczna kapliczka Little Church on the west... Ta sama, w której swój pierwszy ślub brała Angelina Jolie. Ceremonia zostanie w mojej pamięci na(...). Celebrytka nie pozostawiła pytania bez odpowiedzi. "No co ty! Facet robiący sobie usta" - wyjaśniła, lecz chyba nie przekonała wszystkich, bo ukazał się kolejny komentarz.  "Robił, robił. Zdjęcia...

 • Pitt i Jolie kręcą na Malcie

  "By The Sea" to najnowsza produkcja Angeliny Jolie. Aktorka, która jednocześnie jest autorką scenariusza i reżyserką filmu, wystąpi w nim u boku swojego partnera - Brada Pitta.

 • "Niezłomny" Angeliny Jolie: Jest trailer

  Właśnie pojawił się pierwszy polski trailer filmu "Niezłomny", nowej produkcji wyreżyserowanej przez Angelinę Jolie ("Kraina miodu i krwi"). Trzeba dodać, że jest to zwiastun niezwykle efektowny.

 • Angelina Jolie i jej nowy film

  Trwają prace nad filmem "Unbroken", który reżyseruje Angelina Jolie. To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego, który w czasie II wojny światowej służył w lotnictwie i po katastrofie samolotu przez ponad miesiąc dryfował na tratwie po Pacifiku. Studio Universal Pictures, w którym film powstaje, ujawnił pierwsze fragmenty tej niezwykłej produkcji.

 • Słodka zemsta Angeliny Jolie

  Ikona Hollywood i laureatka Oscara po kilkuletniej przerwie w wielkim stylu wraca na ekrany! W disneyowskiej superprodukcji pokaże swoje mroczne oblicze.

 • Twarze Borysa Szyca

  " Hiena jest rzadkim w polskim filmie przykładem odwołania do kina grozy" i choćby dlatego debiut Gerzgorza Lewandowskiego z potrójną rolą Borysa Szyca wybieramy na premierę tygodnia.

 • Stone i Scott: Marokańskie honory

  Oliver Stone ( "Męska gra" ) i Ridley Scott ( "Helikopter w ogniu" ) znajdą się wśród honorowych gości trzeciego Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Marakeszu. Obaj twórcy otrzymają podczas imprezy nagrody z rąk samego króla Maroka - Mohammeda VI. Impreza rozpocznie się 3 października.