• Informacje na temat:

  angelina julia

Artykuły na temat: angelina julia
 • Kronika towarzyska, czyli śluby gwiazd Anno Domini 2014

  ..., a najważniejszymi gośćmi na ich ślubie i weselisku były córki Aleksandry Woźniak - bliźniaczki Anna i Julia. Niespełna trzy tygodnie po Aleksandrze Woźniak żoną została Anna Gzyra, czyli Sylwia Okońska z "M jak...

 • Angelina Jolie najbardziej podziwianą kobietą

  Aktorka Angleina Jolie została uznana za najbardziej podziwianą kobietą na świecie. W plebiscycie pokonała młodziutką aktywistkę, Malalę Yousafzai.

 • Najpotężniejsze kobiety show-biznesu

  Prezenterka Oprah Winfrey znalazła się na szczycie listy najbardziej wpływowych kobiet w branży rozrywkowej, przygotowanej przez magazyn "Hollywood Reporter". Najlepiej zarabiającą kobietą okazała się Angelina Jolie.

 • Anna Wendzikowska: Najpierw wywiad, potem impreza

  Hollywood to taśmociąg, w którym każdy wywiad jest perfekcyjnie zorganizowany - mówi Anna Wendzikowska. Dziennikarka właśnie za profesjonalne podejście do promocji filmów ceni amerykańskie gwiazdy i producentów filmowych. Przyznaje też, że najwięcej radości sprawiają jej wywiady połączone z imprezami dla dziennikarzy. Miło wspomina np. pobyt w Moskwie, w trakcie którego mogła uczestniczyć w koncercie Linkin Park.

 • Zarabiają po 30 milionów dolarów

  Gwiazda "Seksu w wielkim mieście" Sarah Jessica Parker i Angelina Jolie są najlepiej opłacanymi aktorkami w Hollywood - wynika z najnowszego zestawienia magazynu "Forbes". W ciągu roku obie aktorki zgromadziły na swoich kontach 30 mlionów dolarów.

 • Anna Wendzikowska: Randka z gwiazdą Hollywood?

  Anna Wendzikowska przyznaje, że propozycje prywatnych spotkań z gwiazdami Hollywood są niezwykle kuszące, ale zawsze stara się zachować zdrowy rozsądek. Dziennikarka zdradza jednak, że raz straciła głowę dla swojego rozmówcy, a jej uczucie zostało odwzajemnione.

 • Brad Pitt prosi o radę

  Aktor, którego partnerka Angelina Jolie już oczekuje na poród bliźniąt w szpitalu w Nicei, skontaktował się z Roberts, by uzyskać poradę od eksperta w tej dziedzinie. Znana z filmu "Pretty Woman(...) dziecka różni się od wychowywania bliźniąt". "Julia powiedziała mu, że niczym, jest tylko dwa razy trudniejsze" - dodał informator. 45-letni Pitt i 33-letnia Jolie wychowują razem trójkę...

 • Najdroższa Julia Roberts

  Julia Roberts ( "Erin Brokovich" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra " ), mimo porzucenia Hollywood na rzecz macierzyństwa oraz faktu, że nie zagrała żadnej roli w tym roku, jest nadal najwyżej opłacaną aktorką. Jej gaża wynosi okrągłe 20 milionów dolarów za film - tak przynajmniej wynika z corocznego zestawienia magazynu "Hollywood Reporter".

 • Pora zmienić Zosię!

  Julia Wróblewska uczy się w gimnazjum i jest gwiazdą najpopularniejszego polskiego serialu "M jak miłość", w którym wciela się w Zosię. Nam opowiedziała, która scena w serialu była dla niej najtrudniejsza i u czyjego boku marzy zagrać!

 • Julia Roberts najpopularniejszą damą ekranu

  W niezależnym sondażu przeprowadzonym wśród brytyjskich kobiet na pytanie: "Którą z hollywoodzkich dam ekranu chciałabyś być najbardziej?" - najwięcej głosów otrzymała Julia Roberts ( "Erin Brokovich" , "Ocean's Eleven: Ryzykowna gra" ), wyprzedzając Angelinę Jolie ( "Lara Croft: Tomb Raider" ). Sondaż został przeprowadzony na zlecenie stacji TCM.

Zdjęcia na temat: angelina julia
Dyskusje na temat: angelina julia
 • Re: "M jak miłość": Sprawdzian uczuć

  , Amanda, Amelia, Amonaria, Anastazja, Anatola, Anatolia, Andrea, Andżela, Andżelika, Aneta, Angela, Angelika, Angelina, Aniela, Anita, Anna, Antonina, Apolonia, Arabela, Ariadna, Ariela, Arkadia, Arleta(...), Janina, Jaromira, Jerosława, Joachima, Joanna, Jolanta, Jordana, Jowita, Józefa, Józefina, Judyta, Julia, Julianna, Julita, Justyna , Kaja, Kajetana, Kalina, Kalista, Kamila, Karina, Karola