• Informacje na temat:

  angelina piersi

Artykuły na temat: angelina piersi
 • Angelina Jolie usunęła obie piersi!

  Angelina Jolie ujawniła, że poddała się zabiegowi obustronnej mastektomii. Operacja ma zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka piersi. "Mam nadzieję, że moja historia będzie pomocna dla innych kobiet" - wyznała hollywoodzka aktorka.

 • Angelina Jolie w dreszczowcu na urodziny

  ..."Those Who Wish Me Dead" - tak nazywa się dreszczowiec, który zafundowała sobie na urodziny - 4 czerwca gwiazda skończyła 44 lata - Angelina Jolie. To historia kobiety-strażaka, która ratuje 10-letniego chłopca, świadka morderstwa, przed śmiercią z rąk nasłanych zabójców. Zdjęcia ruszyły na początku maja.

 • Angelina Jolie: Uwielbiam się starzeć

  Uosobienie kobiecego piękna i seksapilu, uważana przez wielu za jedną z najatrakcyjniejszych gwiazd kina. Angelina Jolie wbrew hollywoodzkim trendom zamiast ubolewać nad przemijaniem, ze starzenia się czerpie... radość.

 • Niepokorna Angelina Jolie

  Cięła się nożami, skakała ze spadochronem, dorobiła się kilku tatuaży, eksperymentowała z narkotykami, opowiadała o kochankach, gorącym seksie i lesbijskich skłonnościach. Potem poznała Brada Pitta i została mamą sześciorga dzieci. Teraz Angelina Jolie wyznała, że poddała się obustronnej mastektomii i znowu jest na ustach całego świata.

 • Angelina Jolie będzie mieć kolejne operacje

  Angelina Jolie potwierdziła, że przejdzie kolejne profilaktyczne operacje w związku z bardzo dużym ryzykiem zachorowania na raka. W ubiegłym roku aktorce usunięto obie piersi.

 • Angelina Jolie: Szlachetna i silna

  Jest na zawodowym szczycie i spełniona prywatnie. - Jestem silniejsza niż kiedyś. Stałam się lepszym człowiekiem. Czuję się spokojniejsza niż kiedykolwiek - przyznaje Angelina Jolie.

 • Angelina Jolie: Przeszłam operację usunięcia jajników

  Angelina Jolie napisała na łamach wtorkowego "New York Timesa", że w ubiegłym tygodniu z obawy przed rakiem przeszła profilaktyczną operację usunięcia jajników i jajowodów. Prawie dwa lata temu gwiazda zdecydowała się na prewencyjną podwójną mastektomię.

 • Ciotka Jolie zmarła na raka piersi

  Ciotka amerykańskiej aktorki Angeliny Jolie zmarła w niedzielę, 26 maja, na raka piersi. Informację przekazała rzeczniczka jednego z kalifornijskich szpitali, dwa tygodnie po tym, jak Angelina oświadczyła, że zdecydowała się na podwójną mastektomię w obawie przed nowotworem.

 • "Nad morzem": Angelina Jolie Pitt nago w wannie

  Przypomnijmy, że w 2013 roku Jolie Pitt poddała się zabiegowi obustronnej mastektomii. Celem operacji było zmniejszenie ryzyka zachorowania na raka piersi. "Było w tym filmie wiele scen, które(...) z siebie smutek i gniew" - wyznała Angelina Jolie Pitt, reżyserka, scenarzystka i gwiazda zmysłowego dramatu "Nad morzem", w którym występuje u boku męża - Brada Pitta. "Atmosfera tego filmu i moja...

 • Bielizna dla Angelinie Jolie

  O Jolie w ostatnim czasie jest bardzo głośno po tym, jak ujawniła, że poddała się obustronnej mastektomii, obawiając się zachorowania na raka piersi. Pitt uważa, że jego narzeczona zachowała się bohatersko i nie straciła na kobiecości. W dowód tego postanowił kupić jej bieliznę z najwyższej półki. "Odkąd Angie postanowiła się zoperować, oboje zachowują się jak nastolatki, którzy nie mogą oderwać...

Zdjęcia na temat: angelina piersi
Wideo na temat: angelina piersi
 • Najpiękniejsze piersi Hollywood

  Prezentujemy jedne z najgorętszych ujęć filmowych z udziałem najsłynniejszych biustów w Hollywood. Które gwiazdy zasłużyły na to miano? Swoje wdzięki prezentowy na ekranie m.in. Salma Hayek, Angelina Jolie, Nicole Kidman, Kate Winslet i Penelope Cruz. Piękne aktorki odważnie odsłaniały swoje uroki w takich filmach jak "Elegia", "Desperado" czy "Oczy szeroko zamknięte". Która z pań wypadła

 • Angelina Jolie i Brad Pitt opowiedzieli o chorobie aktorki!

  Angelina Jolie (40 l.) i Brad Pitt (51 l.) udzielili szczerego wywiadu, który zostanie wyemitowany w "Today Show". Para dużo mówiła o doświadczeniach związanych z operacjami, jakim poddała się Angelina. W 2013 roku zdecydowała się ona na podwójną mastektomię piersi, a na początku 2015 roku usunięto jej jajniki. Wszystko przez wysokie zagrożenie zachorowania na raka. Małżeństwo przyznało, że są

 • Kasia Figura o mastektomii: Nie wiem, czy miałabym taką odwagę jak Angelina Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. - Jestem absolutnie za takimi działaniami. Nie wiem, czy miałabym tak wielką odwagę jak Angelina Jolie – mówi Katarzyna Figura.

Dyskusje na temat: angelina piersi
 • Re: Bardzo osobiste wyznania gwiazd. Do czego się przyznały?

  Shannen Dohetry zrobiła jeden błąd gdy dowiedziała się o raku po raz pierwszy. Nie powinna aplikować sobie zadnych terapi które sa nie skuteczne tylko po prostu amputować zawartość piersi i worki skórne wypełnić workami z silikonem. Angelina Jolie usunęła obie piersi w obawie przed rakiem i teraz ma spokój. Szkoda Shannen bo już nic jej nie pomoże.

 • Re: Lena zażąda rozwodu!

  Kolejna :/ Lena czuła się niekobieca z powodu usunięcia piersi i unikała zbliżeń z Latoszkiem, ale to nie daje mu przyzwolenia, aby się zapomniał i sypiał z innymi. Ach i uważasz np., że w czasie kiedy ty będziesz w zaawansowanej ciąży i nie będziesz mogła, a twój mąż będzie chciał, to nic się nie stanie jak "skorzysta" z sąsiadki? W końcu z tego co napisałaś, ona by się do niego nie przyczepiła

 • Re: Lena zażąda rozwodu!

  jest winna. Ponadto Witek miał tzw. chwilę słabości. Lena po ujęciu piersi nie czuła się na tyle atrakcyjna, aby sypiać z mężem. Jednak mąż jest po to, aby wspierać żonę w takich trudnych chwilach