• Informacje na temat:

  angelina pokazała

Artykuły na temat: angelina pokazała
 • Angelina Jolie ma ospę

  Angelina Jolie nie weźmie udziału w promocji swego najnowszego filmu "Niezłomny". Powód? Ospa wietrzna.

 • Bielizna dla Angelinie Jolie

  Brad Pitt wie jak poprawić humor swojej partnerce Angelinie Jolie. Amerykański gwiazdor podarował ukochanej na 38. urodziny bieliznę o wartości 3,5 tys. euro. Tego lata para ma się pobrać.

 • Angelina Jolie znów reżyseruje

  Amerykańska aktorka Angelina Jolie ponownie stanie po drugiej stronie kamery. Gwiazda wyreżyseruje film o życiu olimpijczyka Louisa Zamperini, który w czasie II wojny światowej służył w lotnictwie i po katastrofie samolotu dryfował przez ponad miesiąc na tratwie.

 • Angelina Jolie na kursie rodzenia

  Angelina Jolie musiała przejść szybki kurs szkoły rodzenia. Wszystko jednak odbyło się na potrzeby filmu "A Mighty Heart". Aktorka za nauczyciela miała... reżysera obrazu Michaela Winterbottoma.

 • Angelina Jolie zagra Gertudę Bell

  Angelina Jolie ma zagrać główną rolę w obrazie "Gertrude Bell" - biograficznym filmie o jednej z najbardziej wpływowych Brytyjek początków XX wieku. Reżyserii obrazu ma się podjąć Ridley Scott.

 • Angelina Jolie w filmie erotycznym?

  Angelina Jolie przyznała, ze jest fanką bestsellerowej trylogii erotycznej "Fifty Shades of Grey" autorstwa E.L. James. Podobno aktorka chciałaby zagrać główną bohaterkę w filmowej adaptacji powieści.

 • Angelina Jolie i jej nowy film

  Trwają prace nad filmem "Unbroken", który reżyseruje Angelina Jolie. To opowieść o życiu olimpijczyka Louisa Zamperiniego, który w czasie II wojny światowej służył w lotnictwie i po katastrofie samolotu przez ponad miesiąc dryfował na tratwie po Pacifiku. Studio Universal Pictures, w którym film powstaje, ujawnił pierwsze fragmenty tej niezwykłej produkcji.

 • "Czarownica": Angelina Jolie z rogami

  Angelina jest doświadczoną aktorką, Robert na pewno sprawdzi się jako reżyser, a jeżeli wniesie jeszcze do filmu swój zdecydowany styl obrazowania widoczny w 'Avatarze', 'Alicji w Krainie Czarów' i 'Ozie(...); kieruje nią żądza zemsty, ale jednocześnie zajadle broni swojej ukochanej krainy i jej mieszkańców. Angelina Jolie tak mówi o swojej postaci i o tym, co chciałaby przekazać widzom: "Mam nadzieję, że...

 • Angelina Jolie i Brad Pitt: Będą sceny erotyczne

  Angelina Jolie i Brad Pitt są właśnie w trakcie produkcji filmu "By the Sea", którego Angelina jest reżyserką. W filmie nie zabraknie scen erotycznych aktorskiej pary.

 • Nowa misja Angeliny Jolie

  Po upublicznieniu wiadomości o przejściu podwójnej mastektomii na początku tego roku, Angelina Jolie podejmuje się teraz misji mającej na celu upowszechnienie na całym świecie badania na mutację genu, który może prowadzić do raka piersi i jajnika.

Wideo na temat: angelina pokazała
 • Kasia Figura o mastektomii: Nie wiem, czy miałabym taką odwagę jak Angelina Jolie

  Zdaniem Katarzyny Figury gwiazdy powinny uświadamiać Polkom jak ważne jest dbanie o zdrowie. Według niej przykład Angeliny Jolie, która usunęła piersi i jajowody z obawy przed rakiem, mogą pokazać, że życie jest skarbem i należy o nie walczyć. - Jestem absolutnie za takimi działaniami. Nie wiem, czy miałabym tak wielką odwagę jak Angelina Jolie – mówi Katarzyna Figura.