• Informacje na temat:

  angie stone piosenkarka

Artykuły na temat: angie stone piosenkarka
 • Wygraj bilety na koncert Angie Stone

  Amerykańska wokalistka soulowa, autorka tekstów, a także kompozytorka i producentka - Angie Stone, pojawi się na jedynym koncercie w Polsce. 17 marca w warszawskim klubie Stodoła artystka będzie promować najnowszą płytę zatytułowaną "Unexpected". Mamy dla Was bilety na ten koncert!

 • Joss Stone: Prawdziwy debiut

  W poniedziałek, 27 września, w sklepach pojawi się druga płyta 17-letniej wokalistki Joss Stone, zatytułowana "Mind, Body & Soul". Angielska piosenkarka ledwo co rozpoczęła karierę, a już z ofertami współpracy zgłaszają się do niej muzyczne sławy.

 • Pozytywne Wibracje: Festiwal spełnionych marzeń

  Angie Stone rozkochała się w Polsce. Jej występ podczas drugiego dnia Białystok Pozytywne Wibracje Festival był wspaniałą muzyczną ucztą, a sama artystka zachwycała się miejscem, w którym występowała oraz polską publicznością.

 • Największe rockowe "ściemy"

  Czytelnicy magazynu "Rolling Stone" wybrali największe "ściemy" w historii muzyki rockowej.

 • " Nareszcie jestem szanowana "

  Angie Stone to amerykańska wokalistka soulowa pochodząca z Południowej Karoliny. Jej debiutancki album „Black Diamond” robi obecnie furorę za Oceanem, a nagranie „No More Rain (In This Cloud)” jest(...) J. Blige i D’Angelo, z którym związana była także na gruncie prywatnym i jest matką jego dwuletniego syna. Z okazji europejskiej premiery płyty „Black Diamond”, Konrad Sikora rozmawiał z Angie Stone o jej...

 • Beyonce zgarnęła (prawie) wszystko

  Beyonce zostawiła konkurencję daleko w tyle podczas wtorkowego (3 listopada) rozdania Soul Train Awards 2009. Piosenkarka zwyciężyła w trzech kluczowych kategoriach.