• Informacje na temat:

  angielska krolowa

Artykuły na temat: angielska krolowa
 • "Randka z królową: : Angielskie Kopciuszki

  Jest 8 maja 1945 roku. Data podpisania pokoju, który zakończył II wojną światową na kontynencie europejskim. Cała Europa szaleje ze szczęścia. Ludzie wychodzą na ulice i świętują. W Wielkiej Brytanii premier Winston Churchill informuje rodaków, że równo o północy ustaną walki, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko świętować Dzień Zwycięstwa (VE-Day). W "Randce z królową", w tej ogólnonarodowej fecie chcą wziąć udział także brytyjskie księżniczki, w tym następczyni tronu - przyszła królowa...

 • Ursula Andress: Królowa bikini

  Uznawana jest za najseksowniejszą dziewczynę Bonda. Dzięki występowi w filmie "Dr No" zyskała przydomek "królowej bikini". Szwajcarska aktorka Ursula Andress w sobotę, 19 marca, świętuje 80. urodziny.

 • Ognista "Królowa"

  25 października odbędzie się premiera podwójnego koncertowego wydawnictwa grupy Queen, zatytułowanego "Queen On Fire - Live At The Bowl". W wersji CD i DVD zawiera materiał z występu w angielskim "M K Bowl" z czerwca 1982 roku. Na płycie DVD znajduje się blisko 50 minut niepublikowanego materiału z koncertu, a na dodatkowym dysku także nieznane wywiady z Brianem May'em i Rogerem Taylorem.

 • Harry Potter krytykuje królową

  Daniel Radcliffe przechodzi spóźniony okres nastoletniego buntu. Niedawno skrytykował angielską królową. Według młodego aktora brytyjska rodzina królewska uosabia wszystko, co "złe" w Wielkiej Brytanii.

 • Typowo angielska historia

  ...przenieść akcji powieści do Francji. Ta historia jest bowiem typowo angielska, osadzona w tamtejszej tradycji. Postać Angel była inspirowana osobą Marie Corelli - pisarki współczesnej Oscarowi...

 • Kidman: Zagrać królową

  Nicole Kidman ( "Żony ze Stepford" , "Godziny" ) chciałaby przed zakończeniem kariery zagrać brytyjską królową Elżbietę I. Aktorka podobno rozmawiała już na ten temat z Bazem Luhrmannem ( "Romeo i Julia" ), którego chce namówić na reżyserię projektu.

 • Nicole Kidman królową

  Wytwórnia Fox Searchlight rozpoczęła prace nad filmem "Court and Spark" opowiadającym o życiu Eleonory Akwitańskiej. W roli żyjącej na przełomie XII i XIII wieku królowej Francji i Anglii w filmie ma wystąpić Nicole Kidman ( "Oczy szeroko zamknięte" , "Moulin Rouge" , "Inni" ).

 • Królowa Kathy Bates

  Kathy Bates, nominowana w tym roku do nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej za drugoplanową rolę w filmie "About Schmidt" , dołączyła do obsady obrazu "W 80 dni dookoła świata". Aktorka wcieli się w filmowej adaptacji klasycznej powieści autorstwa Juliusza Verne'a w królową Wiktorię.

 • "Królowa" nie abdykuje

  Brian May, gitarzysta legendarnej angielskiej grupy Queen, nie obawia się krytyki, jaka spadła na jego głowę za zreformowanie zespołu, w składzie z Paulem Rodgersem w roli wokalisty. Zbliżające się koncerty grupy nie przerażają go, lecz tylko wywołują dreszczyk emocji.

 • Najlepszy angielski film!

  "Włoska robota" - obraz z 1969 roku z Michaelem Cainem w roli głównej, został uznany przez Brytyjczyków za najlepszy film zrealizowany w ich kraju.

Zdjęcia na temat: angielska krolowa
Wideo na temat: angielska krolowa
 • Brytyjska dziennikarka ujawnia sekrety z życia księcia Harry'ego

  Katy Nicoll to brytyjska dziennikarka i autorka wielu bestsellerowych książek na temat rodziny królewskiej. Jak Nicoll poznała księcia Harry'ego? - To było jakieś dziesięć lat temu, zdawałam relację z pewnej imprezy, wyszłam na zewnątrz i wtedy wpadłam na księcia Harry'ego - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". - Zaprosił mnie do swojego towarzystwa, zobaczyłam wycinek z jego życia - dodała. Jaki jest książę Harry, który kiedyś nie stronił od skandali i romansów? Dlaczego często powtarza, że...

Dyskusje na temat: angielska krolowa