• Informacje na temat:

  angielska rodzina królewska

Artykuły na temat: angielska rodzina królewska
 • Simpsonowie pokonali rodzinę królewską

  Animowana rodzina Simpsonów jest bardziej popularna wśród młodych Brytyjczyków niż przedstawiciele rodziny królewskiej. Zainteresowanie młodzieży perypetiami bohaterów kultowego serial u jest ponad trzykrotnie wyższe niż ciekawość, co porabiają koronowane głowy. Ankieta została przeprowadzona przez firmę Mori (Market & Opinion Research Intenational) specjalnie na zlecenie producentów...

 • "Randka z królową: : Angielskie Kopciuszki

  ...angielskie puby i w końcu domy schadzek, w których pali się opium. Historia spod znaku - rodzina królewska spotyka się ze zwykłymi obywatelami i jest to możliwe tylko w tę jedną noc. Ironicznie rzecz ujmując...

 • Harry Potter krytykuje królową

  Daniel Radcliffe przechodzi spóźniony okres nastoletniego buntu. Niedawno skrytykował angielską królową. Według młodego aktora brytyjska rodzina królewska uosabia wszystko, co "złe" w Wielkiej Brytanii.

 • Królowa Anglii z "Brüno"?

  ...kiedy uświadomiliśmy sobie, że to rodzina królewska, nieźle nas to ubawiło. To nie jest film dla delikatnych, wysmakowanych osób" - mówi źródło angielskiemu "The Sun". Nie wiadomo, którzy członkowie...

 • Queen: Jak Farrokh Bulsara stał się Freddiem Mercurym (fragment książki)

  Gdyby żył, 5 września Freddie Mercury skończyłby 70 lat. Poniżej możecie przeczytać fragment książki "Queen. Królewska historia" Marka Blake'a poświęcony pierwszym latom legendarnego wokalisty, który na świat przyszedł jako Farrokh Bulsara.

 • V. Beckham: Poród 25 lutego

  Zbliża się poród trzeciego potomka Victorii i Davida Beckhamów. Wiadomo już, że trzeci syn słynnej pary urodzi się 25 lutego w szpitalu w hiszpańskim Madrycie. Żeby zapewnić sobie pełną prywatność od żądnych sensacji dziennikarzy, Beckhamowie postanowili wynająć jak największą część kliniki Ruber Internacional. Dowiedzieli się, że takich przywilejów nie ma nawet hiszpańska rodzina królewska.

 • Był miłością życia księżnej Diany

  ...zmienił swe postrzeganie brytyjskiej rodziny królewskiej? "Każdy, kto wychował się w Anglii w latach 70. i słuchał Sex Pistols, wie, że rodzina królewska istnieje. Czy jest potrzebna? Niekoniecznie. Czy...

 • Riz Ahmed: Przez koronawirusa stracił dwóch członków rodziny

  Brytyjski aktor, znany z serialu „Długa noc” oraz ról w filmach „Venom” i „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie”, przyznał w wywiadzie dla magazynu „GQ Hype”, że dwie bliskie mu osoby zmarły z powodu COVID-19.

 • Johnny Depp, Marilyn Manson i Kuba Rozpruwacz

  W środę, 17 października, w Los Angeles, odbyła się światowa premiera thrillera "From Hell''. Na pokazie pojawili się twórcy filmu, bracia Albert i Allen Hughes oraz aktorzy grający główne role - Johnny Depp i Heather Graham. Gościem specjalnym premiery był kontrowersyjny amerykański muzyk Marilyn Manson, który początkowo miał być autorem muzyki do "From Hell"

 • "Dywizjon 303": Kiedy premiera?

  Kręcony obecnie "Dywizjon 303" będzie miał swą premierę na 100-lecie odzyskania niepodległości, 100-lecie polskiego lotnictwa i 100-lecie brytyjskiego RAF-u.