• Informacje na temat:

  angus young

Artykuły na temat: angus young
 • AC/DC: Angus Young tworzy armię

  Czy wyobrażacie sobie legion fanów AC/DC, przystrojonych niczym Angus Young? Jeżeli nie, to czym prędzej wysilcie wyobraźnię, bo takowa grupa niebawem powstanie i to z inicjatywy samych członków legendarnej australijskiej formacji. Jednak nie ma nic darmo. Aby przywdziać słynny mundurek gitarzysty AC/DC, trzeba uprzednio zostać jednym z laureatów konkursu.

 • Angus Young (AC/DC): 60-latek w krótkich spodenkach

  Choć dziś (31 marca) kończy 60 lat, to wciąż chodzi w mundurku szkolnym i krótkich spodenkach (pod którymi często kryje majtki ze wzorem flagi kraju, w którym aktualnie występuje). To Angusowi Youngowi grupa AC/DC zawdzięcza swoje niepowtarzalne brzmienie.

 • McFarlane uwiecznił Angusa Younga

  Angus Young, który od przeszło ćwierćwiecza skupia na sobie wzrok publiczności na koncertach AC/DC, zostanie uwieczniony przez Toda McFarlane'a. Figurka z podobizną gitarzysty słynnego zespołu pojawi się w październiku.

 • Ostatnie pożegnanie Malcolma Younga. Muzycy AC/DC na pogrzebie gitarzysty

  W Sydney odbyło się pogrzeb zmarłego w wieku 64 lat Malcolma Younga, gitarzysty i jednego z założycieli kultowego zespołu AC/DC. W pogrzebie uczestniczyli jego byli i obecni muzycy tej australijskiej grupy.

 • Co dalej z AC/DC? Plany na trasę i nową płytę z Axlem

  Biograf grupy AC/DC ujawnił, że stojący na czele gitarzysta Angus Young nie zamierza jeszcze zakończyć imponującej kariery - w planach są podobno nowy album i trasa koncertowa.

 • Angus Young, główna postać legendarnej grupy AC/DC, powiedział w rozmowie z tygodnikiem "Billboard", że nowa płyta formacji powinna być już gotowa przed końcem 2003 roku.

 • AC/DC: Trwają prace nad nową płytą

  Brian Johnson i Angus Young ujawnili w wywiadach, że na nowe dzieło AC/DC na pewno nie trzeba będzie czekać długo. Malcolm Young, starszy brat Angusa, pełniący obowiązki gitarzysty rytmicznego w zespole, podobno już pracuje nad nowymi piosenkami.

 • Angus Young, gitarzysta legendarnej australijskiej grupy AC/DC, przyznał ostatnio, że nie lubi członków grupy Oasis i jak twierdzi, nigdy nie zmusi się, aby nazwać ich zespołem. Co więcej, za wspólne koncerty musiałby dostać olbrzymie pieniądze.

 • AC/DC: Gitarzysta kurduplem wszech czasów

  Angus Young, gitarzysta grupy AC/DC, zwyciężył w plebiscycie magazynu "Maxim" na "największego kurdupla wszech czasów" ("greatest short dudes of all time"). "Chcemy pomóc kobietom w walce z ich genetycznie uwarunkowaną płytkością przy wyborze partnera" - czytamy w redakcyjnym komentarzu.

 • Honory dla AC/DC

  Angus Young, jego brat Malcolm i pośmiertnie Bon Scott, członkowie słynnej grupy AC/DC, zostali w poniedziałek, 19 maja, uhonorowani nagrodą Ted Albert Award, za wybitny wkład w rozwój muzyki na terenie Australii. Wyróżnienie przyznano podczas ceremonii rozdania nagród Australasian Performing Right Association Limited Awards.