• Informacje na temat:

  ani mru mru

Artykuły na temat: ani mru mru
 • Ani Mru-Mru: Świat jest pełen wariatów

  Ani Mru-Mru od lat jest w czołówce najbardziej lubianych kabaretów. Satyrycy zdradzają swój przepis na sukces i mówią, co bawi ich najbardziej.

 • Marcin Wójcik: 45 lat i Ani Mru Mru

  Zanim został gwiazdą kabaretu, pracował jako nauczyciel. Na scenie występuje od prawie 20 lat. Z Michałem Wójcikiem (który nie jest jego bratem) i Waldemarem Wilkołkiem stworzył kultowy tercet. 5 stycznia 2019 roku Marcin Wójcik skończył 45 lat.

 • Nocny Kochanek i Michał Wójcik (Ani Mru-Mru) jako Diabeł ("Tribjut")

  Metalowa grupa Nocny Kochanek i znany z kabaretu Ani Mru-Mru Michał Wójcik prezentują teledysk "Tribjut". To polska wersja "Tribute" z repertuaru Tenacious D.

 • Z Ani Mru Mru do szpitala

  Marcin Wójcik z Ani Mru Mru, lider kabaretu i główny autor tekstów do skeczy przejdzie niebawem skomplikowaną operację.

 • Marcin Wójcik z Kabaretu Ani Mru-Mru: Jesteśmy ogólnie wesołymi ludźmi

  Założyciel kabaretu Ani Mru-Mru nie unika rozmów na ulicy, na scenie nie boi się zaczepek widzów. Teraz Marcin Wójcik jedzie do Mrągowa i sam nie wie, co się tam wydarzy.

 • Ani Mru-Mru dubbingują... pchły

  Pierwszy raz w dubbingu, ale, przyznać trzeba, że pewności siebie im nie brakuje. Aktorzy kabaretu Ani Mru-Mru - Marcin Wójcik i Michał Wójcik - użyczyli swoich głosów dwóm zwariowanym pchełkom, bohaterkom filmu "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D". Film w kinach już 17 września.

 • Ani Mru Mru z Monty Pythonem!

  Zapowiadany od kilku miesięcy wspólny występ kabaretu Ani Mru Mru z Michaelem Palinem, członkiem legendarnej grupy Monty Pythona, odbył się w piątek, 22 września, w Teatrze Dramatycznym w Elblągu. Artyści wystąpili wspólnie w piosence "Arka Noego". Michael Palin zagrał rolę trzeciego "dziecka" obok kabaretowych "dzieci" Michała Wójcika i Waldka Wilkołka oraz "ojca" Marcina Wójcika.

 • Ani Mru-Mru: 10 lat wygłupów

  ...- Dostaliśmy tę nagrodę od TVP2 za to, że od 10 lat wygłupiamy się na antenie tego programu - powiedział - powiedział Marcin Wójcik z kabaretu Ani-Mru, nagrodzonego podczas gali Telekamer "Tele Tygodnia" 2011 specjalną nagrodą TVP2.

 • Bajm rusza w trasę z kabaretem Ani Mru Mru

  Grupa Bajm i kabaret Ani Mru Mru 19 czerwca rozpoczynają wspólną trasę pod hasłem "Lubelskie - smakuj życie". Pierwszy koncert zagrają w Szczecinie w hali Azoty Arena.

 • Ani Mru-Mru w dubbingu "Czarnoksiężnika z Oz"

  Gdy do studia dubbingowego wkracza Ani Mru-Mru, należy być gotowym na dosłownie wszystko. O fakcie tym musieli zapomnieć reżyser i dźwiękowiec-realizator, którzy wizytę kabaretu przypłacili krótkim pobytem w... szpitalu.

Zdjęcia na temat: ani mru mru
Wideo na temat: ani mru mru
Dyskusje na temat: ani mru mru