• Informacje na temat:

  ania 25 lat

Artykuły na temat: ania 25 lat
 • Ania Rusowicz: Uniknęła losu mamy!

  ... sylwester kojarzy się córce legendarnej piosenkarki z wielkim cierpieniem.  "Ten dzień, choć minęło 25 lat, pamiętam dokładnie, jakby to było wczoraj" – mówi Anna, która poszła w ślady mamy i została(...) mnie, że nic złego się nie stanie" – opowiada. Dziś Ania śpiewa piosenki Ady i jest z niej dumna. Z wielu lęków z dzieciństwa uleczyła ją miłość.  Mężem piosenkarki od 9 lat jest Hubert Gasiura (37

 • "Dekalog" Kieślowskiego: Mija 25 lat od premiery

  Dokładnie 25 lat temu, 10 grudnia 1989 roku, telewizyjną premierę miał pierwszy odcinek "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego.

 • Anna German: Życie, które nie było ani bajką, ani snem...

  ...ukochanego, poprosiła, by dziecko nosiło jego imię. "Nasz syn Zbigniew junior dostał imię po mnie, bo Ania się uparła" - wspominał po latach mąż piosenkarki. Czytaj dalej na następnej stronie(...) ćwiczyła przed każdym występem. Po paśmie wspaniałych wydarzeń z 1967 roku, 27 sierpnia we włoskim Viareggio wręczono jej nagrodę Oscara Della Simpatia - dla najsympatyczniejszej artystki. Następnego...

 • "Ja cię kręcę" RMF FM: Perfect i Ania Frontczak razem

  W najbliższy piątek (10 października) po godz. 20.30 w programie Poplista Plus Darka Maciborka słuchacze RMF FM usłyszą premierowo piosenkę nagraną przez zespół Perfect z drugą finalistką konkursu "Ja cię kręcę" - Anią Frontczak. Tuż potem nagrania będziecie mogli posłuchać w Interii w tym niusie!

 • "Brzydula": Minęło 20 lat od premiery

  ...się przytłoczona nagraniami, które trwały po 18 godzin dziennie. Po zakończeniu zdjęć postanowiła nie brać udziału w żadnej wielkiej produkcji przez kolejne 10 lat. Kryzys związany był nie tylko(...), spotkał o 22 lata młodszą modelkę Marisabel Gutierrez. Pobrali się w 2016 roku po trzech latach randkowania.  Kilkanaście miesięcy temu aktor, w wieku 50 lat, znów został tatą. Tym razem chłopca...

 • RMF FM ma 25 lat. Specjalne atrakcje z okazji jubileuszu

  25 lat temu, w samo południe 15 stycznia 1990 roku rozpoczęło nadawanie Radio RMF FM. Z okazji okrągłego jubileuszu stacja nadająca z Kopca Kościuszki w Krakowie przygotowała specjalne atrakcje dla swoich słuchaczy.

 • ...pomoc słynnego taty. Dołoży on każdej swojej pociesze w przyszłości do zakupu mieszkania. Suma, którą wpłaci będzie stanowić jedynie 25% całej kwoty. Jeżeli dzieci nie uzbierają reszty kwoty, bądź nie(...)Szkocki kucharz popularność zdobył dzięki takim programom telewizyjnym jak "Ku...jak kucharz", "Hell’s Kitchen", "Kuchenne koszmary", czy "Hotel Hell". Jego pomysły na proste dania pokochali fani...

 • Sto lat dla Warp Records. Zamknięcie Sacrum Profanum 2014

  Tegoroczna edycja Sacrum Profanum miała swój finał w Forum Przestrzenie. Zamknięcie festiwalu było także doskonałą okazją, by uczcić 25 lecie zasłużonej dla współczesnej elektroniki brytyjskiej wytwórni Warp Records.

 • Joanna Sydor kończy 45 lat. Co się dzieje z gwiazdą „M jak miłość”?

  Ogólnopolską rozpoznawalność zdobyła dzięki roli Teresy w „M jak miłość”. Jednak już wcześniej miała na swoim koncie wiele ciekawych ról. Na ekranie zadebiutowała 25 lat temu. Joanna Sydor obchodzi właśnie swoje 45. urodziny. Co się teraz dzieje z aktorką?

 • Tajemnica śmierci Philipa Taylora Kremera. Ciało znaleziono po czterech latach

  20 lat temu, 12 lutego 1995 roku po raz ostatni znak życia dał Philip Taylor Kramer, basista amerykańskiej grupy Iron Butterfly z lat 70. Jego ciało znaleziono ponad cztery lata później, a wokół śmierci narosło wiele tajemnic.

Wideo na temat: ania 25 lat
 • 1000 lat po Ziemi

  Tysiąc lat po kataklizmie, który zmusił ludzkość do opuszczenia Ziemi, planeta Nova Prime stała się nowym domem człowieka. Legendarny generał Cypher Raige (Will Smith) po latach pełnienia obowiązków powraca do rodziny, którą zmuszony był opuścić. Jego syn, 13 letni Kitai (Jaden Smith), wreszcie będzie miał ojca. Niespodziewanie burza meteorytów niszczy statek bohaterów i rozbijają się oni na obcej, niebezpiecznej teraz Ziemi. Kitai zmuszony jest samotnie przemierzyć wrogie terytorium, by...

 • Żółwik Sammy w 50 lat dookoła świata

  Tylko jeden na tysiąc żółwi morskich osiąga dojrzałość. Dla Sammy'ego te szanse są jeszcze mniejsze. Urodził się tak malutki, że z trudem wyszedł z gniazda. Żółwie dorastają przez 30 do 50 lat, a następnie powracają na plażę, na której przyszły na świat, aby mieć własne potomstwo. Ta pełna ciepła i humoru opowieść rozpoczyna się w 1959 roku, w dniu narodzin Sammy'ego. Przez pierwsze 10 lat swojego życia dryfuje on w wodach oceanu wraz ze swoim przyjacielem Rayem. Potem przez przypadek trafia...

 • Cudowne lato

  Miłość jest ślepa i nie ma też wątpliwości, że na każdego gdzieś czeka druga połówka pomarańczy. Co jednak, gdy strzała Amora trafia w serca dwóch mężczyzn, a obiektem ich westchnień staje się... miejscowa brzydula - Kitka (Helena Sujecka)? W tej pełnej czarnego humoru komedii dowiemy się, czego trzeba, żeby poderwać "niełatwą" dziewczynę. O jej względy rywalizować będą: Rudy (Cezary Łukaszewicz) i Konrad (Antoni Pawlicki), którzy pracują dla konkurencyjnych firm pogrzebowych. Nad wyborem...

Dyskusje na temat: ania 25 lat
 • Re: "M jak miłość": Magda i Andrzej będą mieli drugie dziecko! I to przed ślubem!

  Ania urodziła się we wrześniu 2005 r. a teraz w serialu jest czerwiec albo lipiec 2019 r. więc Ania jak najbardziej ma skończone 13 lat, a Gabrysia Świerczyńska, która ją gra, jest śliczną dziewczyną(...) w 1993 r. więc obecnie ma 25/26 lat.

 • Re: "Na Wspólnej": Szykuje się skandal w serialu

  do lila - a czy ty adorujesz ,robisz coś w tym kierunku?? ja mam męża , od 25 lat razem fakt mam 38 lat a nie 43 , nie wiem co mnie czeka jak będę w twoim wieku ,ale wiem ze trzeba ciągle kusić !!!!!! by mąż cie pożądał ,nie jesteśmy z wiekiem co prawda piękniejsze ale bardziej doświadczone i warto z tego korzystać !!!

 • Re: 25 lat później...!

  Monika wyda na świat syna Wiktora (Filip Bobek), Konstancja zaś urodzi Różę (Małgorzata Socha)....Monika wyda na świat Filipa Bobka czy Monikę w serialu gra Filip Bobek? :) Ładu i składu to się nie trzyma... Trzyma się trzyma ponieważ w ostatnim odcinku, 25 lat później Wiktora będzie grał Filip Bobek a Róże Małgorzata Socha ;-))

 • Re: 25 lat później...!

  narzekacie a ogladacie..calkiem lekki serial..Ania Mucha calkiem nie zle gra..natomiast rola dzieciaczkow..i Malgosi Sochy oraz Bobka jest super..

 • Re: 25 lat później...!

  narzekacie a ogladacie..calkiem lekki serial..Ania Mucha calkiem nie zle gra..natomiast rola dzieciaczkow..i Malgosi Sochy oraz Bobka jest super.. Dzieciaki super oprócz małego Filipka, on to jest nieporozumienie w tym serialu! Dziecko - Masakra!

 • Re: 25 lat po ślubie znana i lubiana...

  GRATULUJĘ PIĘKNEGO JUBILEUSZU I ŻYCZĘ KOLEJNYCH LAT SPĘDZONYCH WE WZAJEMNEJ MIŁOŚCI !!!!!