• Informacje na temat:

  ania adamczyk

Artykuły na temat: ania adamczyk
 • "Mayday": Woronowicz bije Adamczyka

  Niemoralna komedia "Mayday" w kinach od 10 stycznia 2020, a w oczekiwaniu na premierę prezentujemy fragment, w którym Adam Woronowicz - polski Hannibal Lecter - spuszcza łomot Piotrowi Adamczykowi...

 • Adamczyk miał wypadek!

  Miał być bajkowy romans... Skończyło się na rentgenie. Piotr Adamczyk - na planie romantycznej komedii "Nie kłam kochanie" - chciał z miłości szaleć, skakać i wbiegać na Mariacką Wieżę. A trafił do chirurga.

 • ..."Lubi kobiety, okłamuje je komplementami. Taki playboy, postać jakby nie było negatywna. Choć mam nadzieję, że uda mi się zyskać sympatię widzów, dlatego że Marcin ma poczucie humoru" - tak o bohaterze komedii "Nie kłam kochanie!" mówi Piotr Adamczyk.

 • Piotr Adamczyk: Wciąż na drodze rozwoju

  Każda nowa rola sprawia mu radość, którą chce dzielić się z widzami. Kocha dalekie podróże i zwierzęta. Przyznaje też, że ma słomiany zapał. Obecnie oglądamy go w serialu "Lepsza połowa", a w kinach w komedii "Mayday". Ta ostatnia przyciągnęła przed ekrany jak dotąd pół miliona widzów, z kolei fragment, w którym Adamczyk otrzymuje łomot od Adama Woronowicza, widziało już pięć milionów Polaków.

 • Adamczyk przyłapany na komedii

  Wczoraj w Multikinie Złote Tarasy odbyła się pierwsza projekcja dla dziennikarzy filmu "Nie kłam, kochanie" . W roli głównej wystąpił Piotr Adamczyk oraz debiutująca na dużym ekranie Marta Żmuda Trzebiatowska. Autorem scenariusza jest Ilona Łepkowska, reżyserem - Piotr Wereśniak. W pozostałych rolach wystąpili Magda Schejbal, Tomasz Karolak, Joanna Liszowska, Tamara Arciuch oraz Beata...

 • Piotr Adamczyk: Trudny aktor

  Jak przyznaje, reżyser Tomasz Konecki nazywa go żartobliwie "trudnym aktorem". - Zawsze proszę o jeszcze jednego dubla. Lubię próbować od nowa, inaczej i zawsze przekonuję Tomka, żeby pozwolił mi coś zrobić jeszcze raz, po swojemu. Potem na premierach wyliczam mu: "O, tu weszło moje rozwiązanie. O, i tu" - śmieje się Piotr Adamczyk.

 • "Sztuka kochania": Ania Rusowicz śpiewa hit Breakoutu

  Miłością życia Michaliny Wisłockiej był Jurek, którego poznała jako dojrzała kobieta, już po rozstaniu z mężem. Łączyło ich wielkie i płomienne uczucie, choć los sprawił, że nie trwało tak długo, jak by chcieli. Ania Rusowicz w utworze "W co mam wierzyć?" wtóruje filmowemu romansowi pani doktor i mężczyzny jej życia.

 • Adamczyk: Zlinczować reżysera!

  ...- Komedia wymaga lekkości i swobody. Kiedy kręciliśmy "Święty interes" i reżyser kazał nam się skupiać, to chcieliśmy go zlinczować - uważa Piotr Adamczyk, który w nowym filmie Macieja Wojtyszki przechodzi transformację od świętego - do grzesznika.

 • Piotr Adamczyk wraca do świata dzieciństwa

  Piotr Adamczyk - gwiazda kina, również tego animowanego - opowiada o swoich początkach, przygodach i wielkiej radości, jaka płynie z udawania animowanych postaci. Najnowszy film z udziałem aktora - "Zając Max ratuje Wielkanoc" w kinach już od 24 marca.

 • Piotr Adamczyk: Sama słodycz?

  Znowu się o nim mówi. Piotr Adamczyk zagrał w filmie kinowym, dostał rolę w nowym serialu, a na dodatek poturbował swoją nową dziewczynę...

Zdjęcia na temat: ania adamczyk
Wideo na temat: ania adamczyk
 • "M jak miłość": Finał sezonu - odcinek 1377.

  szansę. Chodakowski wynajmuje detektywa, któremu zleca, by śledził Izę. A w finale włamuje się do domu dziewczyny, by zdobyć próbkę do kolejnego badania genetycznego Mai. Iza w tajemnicy przed mężem spotyka się z mężczyzną, którego przed laty Skalski pobił i okaleczył: Adamczykiem. Michał przeprowadza się w końcu na Wietrzną, a mały Wojtek odkrywa jego kolejną tajemnicę.

 • Roma Gąsiorowska dziękuje Lewandowskiej. To dzięki niej wróciła do formy

  Roma Gąsiorowska do roli w filmie "Całe szczęście" przygotowywała się pod okiem Anki Lewandowskiej. W produkcji zagrała fitneskę Martę, która uwodzi muzyka orkiestry symfonicznej, Roberta - w tej roli Piotr Adamczyk. "Jestem Ani bardzo wdzięczna" - mówi aktorka. "Zrobiłam tutaj kawał dobrej roboty. Ale miałam dosyć dobrą kondycję po dwóch ciążach. Dodatkowo jeszcze przeszłam na dietę. Nie jem

Dyskusje na temat: ania adamczyk
 • Re: Anna Czartoryska i Piotr Adamczyk

  Ania jest piękną atrakcyjną kobietą, natoiast Adamczyk to taki szczur reklamowy.Mógłby się wstydzić, tak się sprzedawać.

 • Re: Piotr Adamczyk znowu namiesza

  czekam na kolejne odcinki:)) jak wariatka Pani Agnieszko wielkie dzięki za scenariusz.!!!!!!!!!!! Obsada nie mogła być lepiej dobrana. Brodzik nie byłaby dobrą Anią, zaiste> Oglądamy cała rodziną, nawet małżonek zerka:D

 • Re: Czesia to nie ja!

  To nie czesia ,ale Ania Powierza.Mylisz postać fikcyjną z rzeczywistą. Donoszę też,że PIOtr Adamczyk nie jest papierzem. Cesia już zawsze Cesią zostanie i żaden stylista tego nie zmieni. papieżem

 • Re: Czesia to nie ja!

  Cesia już zawsze Cesią zostanie i żaden stylista tego nie zmieni. To nie czesia ,ale Ania Powierza.Mylisz postać fikcyjną z rzeczywistą. Donoszę też,że PIOtr Adamczyk nie jest papierzem.

 • Re: Czesia to nie ja!

  Cesia już zawsze Cesią zostanie i żaden stylista tego nie zmieni. To nie czesia ,ale Ania Powierza.Mylisz postać fikcyjną z rzeczywistą. Donoszę też,że PIOtr Adamczyk nie jest papierzem. papieżem też nie ;)