• Informacje na temat:

  ania dąbrowska urodziny

Artykuły na temat: ania dąbrowska urodziny
 • "Na dobre i na złe" świętuje 15. urodziny!

  ...tolerancji, ale też informują o ważnych problemach społecznych i chorobach cywilizacyjnych. Seriale medyczne są "znacznie lepsze niż pełna apeli kampania społeczna albo sztywne wystąpienie lekarza...

 • Myslovitz: Urodziny z gośćmi

  1 września w Mysłowicach odbędzie się koncert z okazji 10. rocznicy istnienia zespołu Myslovitz. Z tej okazji utwory razem z zespołem wykonają m.in. Edyta Bartosiewicz, Raz Dwa Trzy i Andrzej Smolik.

 • Julia Wieniawa i Antoni Królikowski wrócili do siebie? Znów ze sobą kręcą...

  Julia Wieniawa, czyli Ada Michalska z "Zawsze warto", która od chwili rozstania z Aleksandrem Baronem wiedzie żywot singielki, i Antoni Królikowski, czyli Karol Horosiewicz z "W rytmie serca", który właśnie rozstał się z Kasią Dąbrowską, znów się spotykają! O parze, która dwa lata temu była jedną z najgorętszych w polskim show-biznesie, wkrótce ponownie będzie bardzo głośno...

 • 10. urodziny grupy Myslovitz

  Gromkie "100 lat" śpiewane przez rozentuzjazmowaną publiczność było najczęściej wykonywanym utworem podczas czwartkowego (1 września) koncertu z okazji 10-lecia zespołu Myslovitz, który odbył się na kąpielisku Słupna w rodzinnym mieście członków grupy Mysłowicach.

 • Banjo Proszę na urodzinach Trójki

  ...roku ci trzej aktorzy wystąpili razem na jubileuszowym koncercie radiowej "Trójki". Obok nich na scenie Teatru Syrena pojawiły się Kayah, Anna Maria Jopek, Ania Dąbrowska i Monika Brodka. - Trójka...

 • "The Voice Of Poland" bez Kasi i Filipa

  Tym razem o prawo pozostania w programie "The Voice Of Poland" walczyli uczestnicy z zespołów Ani Dąbrowskiej oraz Adama 'Nergala' Darskiego. Z show pożegnali się Kasia Klimczyk i Filip Sałapa.

 • Oto przyrodnia siostra Dody!

  ..., aż wreszcie zdecydowała się uporządkować prawną sytuację Pauliny. Badania genetyczne (DNA) potwierdziły to, o czym ona sama dobrze wiedziała i o czym mówiło się w Ciechanowie. Pan Paweł, gdy mała(...), ani nawet 1200 zł, o które wnosiła mama Pauliny. Zaproponował 300 zł! Sąd nakazał płacić 500 zł. Na 13. urodziny dziewczyna po raz pierwszy dostała coś od swojego taty - alimenty... Od tego czasu...

 • Bydgoszcz: Festiwal w hołdzie Amy Winehouse

  30 lipca w Bydgoszczy na dwóch, grających wahadłowo scenach spotkają się wybitne osobowości muzyczne. Artyści występujący podczas Artpop Festival Złote Przeboje pożegnają zmarłą niedawno Amy Winehouse, która miała być główną gwiazdą imprezy.

 • Krawczyk dał plamę?

  "Jubileusz bez Trubadurów to tak jak urodziny bez tortu" - mówi o koncercie Krzysztofa Krawczyka w Sopocie Sławomir Kowalewski, jeden z założycieli zespołu. Grupa, z którą Krawczyk stawiał pierwsze kroki na scenie, nie może mu wybaczyć, że nie została zaproszona do Opery Leśnej.

 • Festiwal w Opolu wraca do amfiteatru

  W piątek, 10 czerwca, w gruntownie wyremontowanym i zmodernizowanym amfiteatrze rusza 48. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole 2011. Dwa pierwsze dni organizuje TVP - z tych koncertów będzie bezpośrednia transmisja. Niedzielny koncert samodzielnie organizuje miasto Opole.