• Informacje na temat:

  ania kulig

Artykuły na temat: ania kulig
 • Ania Rusowicz i "RetroNarodzenie" (nowa płyta)

  ...9 grudnia do sprzedaży trafi płyta "RetroNarodzenie", o której Ania Rusowicz mówiła Interii jeszcze w połowie 2015 r.

 • Joanna Kulig w "Kobiecie z Piątej Dzielnicy"

  Joanna Kulig wystąpiła u boku Ethana Hawke'a i Kristin Scott Thomas w thrillerze "Kobieta z Piątej Dzielnicy". Film w reżyserii Pawła Pawlikowskiego trafi do kin 28 września.

 • Recenzja Ania Rusowicz "RetroNarodzenie": Święta w rytmie bigbit

  ..."Wiem jak napisać piosenkę i to najlepiej psychodeliczną, ale pastorałkę? Uznałam, że skoro takie piosenki świąteczne pisali Kissi czy Sex Pistols i nie było w tym żadnego obciachu, to ja również pójdą tą drogą" - stwierdziła Ania Rusowicz i "bez obciachu" wydała świąteczną bigbitowo-rockowo-psychodeliczną płytę z autorskimi pastorałkami. Do wspólnego kolędowania zaprosiła najlepsze głosy, które...

 • Być dzieckiem legendy: Ania Rusowicz

  ...- Był sylwester. Mama i ojciec, występujący wtedy już jako duet Ada i Korda, wyjechali z Poznania, gdzie mieszkaliśmy, na koncert do hotelu Marriott w Warszawie. Ja i Ania zostaliśmy pod opieką babci(...) reszta kapeli. Powiedzieli, że rodzice już wracają, tylko jeszcze gdzieś chcą wstąpić po drodze - wspomina syn Ady Rusowicz i Wojciecha Kordy, Bartek. Ania mówi, że była zbyt mała, żeby dokładnie...

 • Joanna Kulig wyzwań się nie boi

  Joanna Kulig to jedna z najzdolniejszych polskich aktorek młodego pokolenia. Niedawno mogliśmy ją oglądać w głośnym "Sponsoringu" Małgorzaty Szumowskiej. Tą rolą potwierdziła, że nie boi się wyzwań aktorskich i potrafi zagrać na światowym poziomie. Lada moment zobaczymy ją w filmie "Kobieta z Piątej Dzielnicy" Pawła Pawlikowskiego, w roli stworzonej specjalnie dla niej.

 • Joanna Kulig i Maciej Bochniak: Bez buziaków na planie

  Joanna Kulig - aktorka, Maciej Bochniak - reżyser. To małżeństwo jest dziś najgorętszą parą polskiego kina.

 • Joanna Kulig i Maciej Stuhr: Boogie-woogie i jazz

  Joanna Kulig zagra jedną z głównych ról w filmie "Excentrycy" Janusza Majewskiego. Partnerować będą jej Sonia Bohosiewicz i Maciej Stuhr. Film będzie historią muzyka jazzowego z lat 50., który po powrocie z Anglii do Polski zakłada big-band. Obecnie Joanna Kulig kończy pracę na planie filmu "Niewinne" w reżyserii Anne Fontaine.

 • Kulig, Ogrodnik i Kot w filmie o disco polo

  Joanna Kulig, Dawid Ogrodnik, Piotr Głowacki i Tomasz Kot - m.in. ci aktorzy grają w filmie "Discopolo", do którego zdjęcia realizowane są w Warszawie. Produkcja, łącząca cechy kina przygodowego, westernu oraz komedii, trafi na duże ekrany w 2015 roku.

 • Lubię życie w Polsce

  O grze u boku Ethana Hawke'a w "Kobiecie z Piątej Dzielnicy", o swoim występie w zrealizowanej w 3D dużej produkcji wytwórni Paramount Pictures, w której gwiazdą jest Jeremy Renner oraz chęci nakręcenia w Polsce filmu o disco polo opowiada aktorka Joanna Kulig.

 • "Facet (nie)potrzebny od zaraz": To nie jest głupawa komedia romantyczna

  W Walentynki na ekrany kin wchodzi film "Facet (nie)potrzebny od zaraz" z Katarzyną Maciąg, Joanną Kulig i Krzysztofem Globiszem w rolach głównych. Twórcy podkreślają, że ich projekt, choć opowiada o miłości, nie jest kolejną naiwną komedią romantyczną.

Dyskusje na temat: ania kulig