• Informacje na temat:

  ania miller

Artykuły na temat: ania miller
 • Marcin Miller (Boys): Wciąż zakochany

  Nie lada gratka dla wielbicieli twórczości Marcina Millera i jednocześnie doskonały pomysł na prezent dla fanów lidera grupy Boys. Album "Wciąż zakochany" zawiera dwanaście utworów odbiegających od kanonów, które przez wiele lat wyznaczał gwiazdor disco polo. Premiera - 16 grudnia.

 • Marzenie Ani Teliczan

  Album zatytułowany po prostu "Ania Teliczan" ukaże się 16 stycznia. Znajdzie się na nim 10 utworów (ich listę możecie sprawdzić poniżej). Produkcją materiału zajął się Troy Miller - kompozytor i perkusista, mający na koncie współpracę z Amy Winehouse, Macy Grey, Adele, Miką Urbaniak i innymi artystami. Na płycie Ania będzie śpiewać zarówno po polsku jak i po angielsku. Część tekstów napisał...

 • Monika Miller: Działaczka mediów społecznościowych

  Dla show-biznesu Monikę Miller odkrył dziadek Leszek Miller, publikując jej wizerunek w mediach społecznościowych. Od tego czasu kariera medialna fotomodelki idzie jak burza. Ostatnio z powodzeniem radzi sobie w "Tańcu z Gwiazdami".

 • Ania Dąbrowska zamieszała na liście

  Po raz pierwszy od dłuższego czasu na liście najpopularniejszych płyt w Polsce zaszły tak poważne zmiany. Jesienną rewolucję zainicjowała Ania Dąbrowska, która z "Kilkoma historiami na ten sam temat" wskoczyła z 3. na 1. miejsce. Album błyskawicznie pokrył się także Złotem. Tuż za nim, na 2. pozycji, zadebiutował "Psałterz Wrześniowy", czyli muzyka z trzeciego oratorium Piotra Rubika (muzyka...

 • Znana z "Mam talent" Ania Teliczan nagrała płytę

  Wkrótce ukaże się debiutancki album finalistki drugiej edycji programu "Mam talent". Płyta zatytułowana będzie po prostu "Ania Teliczan".

 • Monika Miller o "Tańcu z Gwiazdami": Dzień po dniu na treningach

  Na czas trwania show Monika Miller przemeblowała całe swoje życie. Uczestniczka programu "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami" opowiada, jak wygląda jej tydzień i co musi jeść. "Ciężko mi idzie, bo mam jadłowstręt" - przyznaje.

 • Ariana Grande winna problemów Maca Millera? Wokalistka odpiera atak

  Ariana Grande w ostrych słowach odpowiedziała na zarzuty jednego z internautów, który obwinił ją za problemy jej byłego chłopaka, Maca Millera. Kilka dni wcześniej raper został aresztowany za jazdę pod wpływem alkoholu i ucieczkę z miejsca wypadku.

 • George Miller wyreżyseruje sequel "Człowieka ze stali"?

  Twórca "Mad Maxa", George Miller, wyreżyseruje sequel "Człowieka ze stali" - wynika z informacji Johna Schneppa, autora dokumentalnego filmu "The Death of 'Superman Lives': What Happened?".

 • Jonny Lee Miller u Allena

  Jonny Lee Miller ( "Hakerzy" , "Plunkett i Macleane" ) dołączył do obsady następnego filmu Woody'ego Allena ( "Klątwa skorpiona" , "Koniec z Hollywood" ). Wcześniej w owej komedii zgodzili się zagrać Radha Mitchell ( "Telefon" ), Chloë Sevigny ( "Nie czas na łzy" ) i Chiwetel Ejiofor ( "Niewidoczni" ). Zapewne pojawi się w nim także Jason Biggs ( "American Pie - Wesele" ).

 • Marcin Miller (Boys): Szczytem marzeń był występ w Panderozie

  Zobaczymy ciebie i zespół Boys na SuperHit Festiwal w Operze Leśnej. Występujecie w tłumie polskich gwiazd. Czy na początku kariery myślałeś, że kiedyś będziesz w takiej sytuacji? Marcin Miller(...) powtarzam, że Marcin Miller jest twórcą komercyjnym. Nie robię czegoś dla siebie i pod siebie, tylko po to, że spodobać się jak największej rzeszy odbiorców. Moja twórczość podyktowana jest więc tym...

Zdjęcia na temat: ania miller
Dyskusje na temat: ania miller
 • Re: "Gliniarze": Monika Miller spełnia marzenia

  no coz jaki dziadek taka wnuczka - dziadek znany z cytatu po czym poznaje sie prawdziwego mezczyzne- niedaleko pada jablko od jabloni...

 • Re: Po trudnym porodzie, córeczka Oli i Prze...

  Dr Lucyna Miller (Agata Załęcka) Dr Paulina Starska (Julia Pietrucha) Dr Ewa Miller (Ania Przybylska) Dr Klaudia Sambor (Marta Żmuda Trzebiatowska) Dr Agnieszka Starska (Aleksandra Kisio) Dr Joanna Krajewska (Natasza Urbańska) Dr Kinga Consalida (Edyta Herbuś) Dr Lucyna Sambor (Klaudia Halejcio)