• Informacje na temat:

  ania mucha w ycd

Artykuły na temat: ania mucha w ycd
 • Pierwsze spięcia z Muchą w "YCD"?

  O tym, że Ania Mucha ma dość trudny charakter, powoli przekonują się pozostali jurorzy "You Can Dance" . Michał Piróg przyznaje, że przez jej obecność program całkowicie się zmienił.

 • "YCD": Gorące emocje i tłumy

  Wielkimi krokami zbliża się 5. edycja programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". "Będzie inaczej niż do tej pory. W jury zasiądzie Anna Mucha, obejrzymy też ostry trening w Tel Awiwie" - zdradziła Kinga Rusin.

 • Mucha o swojej pracy w "YCD"

  ..."To prawda, nie mam pojęcia o tańcu, ale to chyba nic nowego. Poza tym trzy osoby, które mówią o tańcu i technice tanecznej - to byłoby o jedną osobę za dużo" - mówi Ania Mucha , odnosząc się do złośliwych uwag na temat swojej roli w tanecznym show.

 • Mucha wcale nie gwiazdorzy

  "Z Anią Muchą pracuje się na pewno weselej, bo jest spontaniczna" - powiedział Michał Piróg, jeden z jurorów programu "You Can Dance - Po prostu tańcz". Artysta wyjaśnił przy okazji, że młoda aktorka wcale nie gwiazdorzy, a jedynie "ma taki temperament".

 • Piróg: Mucha nie gwiazdorzy

  ...: "Po czterech edycjach programu razem z Weroniką i Agustinem wypracowaliśmy swoją własną wersję You Can Dance . A teraz w to wszystko wchodzi Ania. Zdarzają się więc niespodzianki, jedne na plus(...) sobie na to coś zwariowanego". Zobacz również: Pierwsze spięcia z Muchą w "YCD"? Piróg nie chciał Muchy w "YCD"?!

 • Anna Mucha: Tango desperado

  Anna Mucha króluje na każdej imprezie, czarując fanów, reżyserów i producentów. Zdaje sobie sprawę, że musi być o niej głośno, jeśli chce rozkręcić swoją karierę aktorską.

 • Mucha wraca do "You Can Dance"!

  Producenci tanecznego show TVN zdecydowali, że Ania Mucha wystąpi w kolejnej edycji programu. Ostry język aktorki i konflikty z pozostałymi członkami jury przyciągnęły przed telewizory wielu widzów.

 • Anna Mucha jedzie po bandzie

  Ułańska szarża Anny Muchy trwa! Zdobyła w tanecznym show Kryształową Kulę, uszkodziła nagrodę - białego mercedesa, a teraz szaleje jako jurorka w "You Can Dance - Po prostu tańcz". Nie wszystkim się to jednak podoba...

 • Mucha: Szykuje się kolejny kontrakt?

  Jak informuje "Party", Ania ma w zasięgu ręki lukratywny kontrakt reklamowy: "W ścisłej tajemnicy trzymane są informacje, czy to marka kosmetyczna, czy odzieżowa, ale wiadomo, że na świecie reprezentują ją największe gwiazdy Hollywood" - czytamy w magazynie. Przypomnijmy, że jurorka "YCD" ma już za sobą nieświadomą "współpracę" z producentem środka na odchudzanie. Firma, reklamując preparat...

 • Rusin: Nie koleguję się z Muchą!

  "You Can Dance - Po prostu tańcz" bez Kingi Rusin? To wydaje się niemożliwe! Od samego początku programu dziennikarka jest jego nieodłącznym składnikiem.