• Informacje na temat:

  ania przybylska co nowego

Artykuły na temat: ania przybylska co nowego
 • Przybylska jest facetem!

  Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Olafa Lubaszenki "Złoty środek". Anna Przybylska zaliczy dwa wielkie debiuty. Po pierwsze - będzie to dla niej pierwsza główna rola. Po drugie - Przybylska zadebiutuje jako... mężczyzna!

 • Anna Przybylska odeszła dwa lata temu

  ..."Każdy rok coś w nas zmienia, przynosi coś nowego. Ale ten rok rzeczywiście sprawił, że muszę pogodzić się z pewnymi sprawami, które i tak jeszcze pewnie przede mną" - napisała Anna Przybylska, kiedy wiedziała już jak bardzo jest chora. W środę, 5 października 2016 roku, mijają dwa lata od śmierci aktorki. Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku po długiej i ciężkiej chorobie. Miała...

 • Anna Przybylska: Mija rok od śmierci aktorki

  ..."Każdy rok coś w nas zmienia, przynosi coś nowego. Ale ten rok rzeczywiście sprawił, że muszę pogodzić się z pewnymi sprawami, które i tak jeszcze pewnie przede mną" - napisała Anna Przybylska, kiedy wiedziała już jak bardzo jest chora. W poniedziałek, 5 października, mija rok od śmierci aktorki.

 • Przedpremierowe "Ryzyko"

  Dzisiaj, 3 kwietnia, w warszawskiej Kinotece, odbył się pokaz prasowy nowego filmu Mariana Terleckiego pt. "Rób swoje, ryzyko jest twoje" . Po projekcji twórcy filmu odpowiadali na pytania dziennikarzy.

 • Polsat zaprasza na Wielkanoc

  Piotr Rubik, Robert Kubica, Piotr Bałtroczyk, Małgorzata Foremniak, Bogusław Linda, Anna Przybylska, Jack Nicholson, Nicole Kidman i Bruce Willis a wraz z nimi Kubuś Puchatek i Stuart Malutki - to gwiazdy, z którymi widzowie Polsatu spotkają się w Święta Wielkanocne. Nie zabraknie też niezwykłego, świątecznego spotkania z wielką rodziną programu "Jak Oni śpiewają".

 • "Sęp": Pierwszy zwiastun!

  Zapowiada się kino, do którego widz został przyzwyczajony w najlepszych amerykańskich produkcjach. Właśnie pojawił się pierwszy zwiastun nowego, polskiego thrillera sensacyjnego "Sęp".

 • Doda i Cichopek w nowym show!

  Irena Santor, Doda oraz Tomasz Karolak znaleźli się w jury nowego muzycznego show Polsatu "Tylko nas dwoje. Just The Two Of Us". Program, który zadebiutuje na antenie 13 marca, poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maryjusz Kałamaga z kabaretu Łowcy B.

 • Namiesza w "Klubie Szalonych Dziewic"

  ...na to szansa... Magda zaprosi bowiem Dawida do swojego nowego mieszkania na parapetówkę. Tam też będą pozostałe "szalone dziewice" (Anna Przybylska, Dominika Łakomska, Monika Buchowiec). Czy Magda(...)Bobek wystąpi jako Dawid Rietman, który dołączy do redakcji magazynu "Superego", gdzie pracuje Magda (Ania Dereszowska). Dawid jest bardzo utalentowanym dziennikarzem, a do tego ma reputację niezłego...

 • Wielki jubileusz "Złotopolskich"

  ...sytuacje. Jednak pocieszam się myślą, że zawsze wynika z tego coś świeżego i nowego. Życie nie znosi próżni". Niebawem w serialu pojawi się nowa postać - Jan Złotopolski. Wyjawi on Marcysi tajemnicę(...) propozycji, bo praca na planie serialu mi na to nie pozwalała. Stwierdziłam, że jeżeli nie podejmę tego radykalnego kroku, to nic nowego w moim życiu zawodowym się nie wydarzy". W przyszłym roku...

 • Sylwester Chęciński: Ne wykluczam, że coś jeszcze nakręcę

  ..."Nowego Świętoszka" w adaptacji Dygata i Kotta. Mogłem śledzić proces powstawania spektaklu. Bardzo emocjonalnie to przeżywałem. Tuż przed premierą zachorował jeden z aktorów, grający Damisa. Tymczasem ja(...) i reguły poruszania się bohaterów opracowane. Poza tym przy "Samych swoich" ogromnym problemem był przecież "zabużański dialekt". Najlepszym przykładem tych kłopotów był niezapomniany Władysław Hańcza...