• Informacje na temat:

  ania świątczak 2003 rok

Artykuły na temat: ania świątczak 2003 rok
 • Ich Troje: Eurowizja nowym początkiem

  "Wiele rzeczy wydarzyło się ostatnio w moim życiu. W pewnym sensie w wyniku rozwodu straciłem swoje dzieci. Ale także znalazłem nową miłość, a Eurowizja jest dla mnie nowym początkiem. Najważniejsze jest jednak to, że mogę pracować z Anią" - powiedział podczas konferencji prasowej w Atenach Michał Wiśniewski, lider Ich Troje.

 • Koniec Ich Troje?

  Jak podał dziennik "Fakt", Michał Wiśniewski chce rozwiązać zespół Ich Troje, jedną z najpopularniejszych grup w Polsce w ostatnich kilku latach. Na oficjalnej stronie zespołu podano, że w tej sprawie odbędzie się konferencja prasowa, na której poznamy oficjalne stanowisko lidera zespołu. Ich Troje mają jeszcze zagrać trasę koncertową po Polsce.

 • Michał Wiśniewski, lider grupy Ich Troje, po sobotnim (28 stycznia) zwycięstwie w krajowych eliminacjach Konkursu Eurowizji zapowiedział w rozmowie z INTERIA.PL, że już wkrótce utwór "Follow My Heart" zawojuje Europę. - Chcemy odwiedzić 15 krajów i popracować nad tą piosenką - powiedział nam wokalista Ich Troje. Ujawnił też, jaki ma budżet na Eurowizję.

 • Grupa Ich Troje podczas sobotniego (28 stycznia) koncertu w krajowych eliminacjach Eurowizji zaprezentuje utwór "Follow My Heart". Na scenie Ich Troje wystąpi w sześcioosobowym składzie, z trzema wokalistkami i znanym producentem Realem McCoy'em. O szanse na wyjazd do Aten portal INTERIA.PL zapytał Michała Wiśniewskiego, wokalistę grupy. - Najlepiej byłoby sprowadzić Eurowizję do Warszawy! - mówi lider Ich Troje.

 • Ich Troje na Eurowizję!

  Grupa Ich Troje z utworem "Follow My Heart" będzie reprezentować Polskę Polskę na 51. Konkursie Piosenki Eurowizja - Ateny 2006! W krajowych eliminacjach zdobyła 17 punktów, tyle samo co Katarzyna Cerekwicka. Jednak zgodnie z regulaminem, to zespół Michała Wiśniewskiego pojedzie do stolicy Grecji, ponieważ otrzymał więcej punktów od publiczności. - Te głosy od widzów to jest największy prezent, jaki mogłem dostać - powiedział INTERIA.PL Michał Wiśniewski tuż po zakończeniu koncertu "Piosenka...