• Informacje na temat:

  ania świątczak w ciąży

Artykuły na temat: ania świątczak w ciąży
 • Ania Świątczak o swojej płycie

  Ostatnio na blogu Wiśniewskich częściej udziela się Michał (34 l.). Z pewnością dlatego, że, jak sam poinformował fanów, jego małżonka kiepsko znosi ciążę i ciągle wymiotuje. Dziś Ania (30 l.) przemówiła.

 • Ich Troje: Wokalistka urodzi na scenie?

  Już na dniach Ania Świątczak (28 l.) ma urodzić córeczkę swojego męża Michała Wiśniewskiego (34 l.). Tymczasem mimo zaawansowanej ciąży wokalistka Ich Troje nie zamierza zrezygnować z występów na scenie.

 • Świątczak może stracić dziecko

  Wiśniewscy mają powody do obaw. Kilka miesięcy temu Ania (30 l.) poroniła i mimo że praktycznie od razu udało jej się ponownie zajść w ciążę, okazało się, że cierpi na chorobę, która może być poważnym zagrożeniem dla płodu.

 • Michał Wiśniewski zostanie tatą!

  Ania Świątczak, 27-letnia wokalistka grupy Ich Troje, jest w ciąży! Ojcem dziecka jest nie kto inny, tylko sam Michał Wiśniewski (33 l.) - donosi "Fakt". Przypomnijmy, że we wrześniu 2005 roku rozpoczął się kryzys jego małżeństwa z Martą "Mandaryną" Wiśniewską (28 l.).

 • Wiśniewscy: ciąży nie było?

  Na podstawie prostych wyliczeń "Życie na gorąco" odkryło bardzo interesujący szczegół dotyczący drugiej ciąży Ani Świątczak (30 l.), którą poroniła - wszystko wskazuje na to, że jej nie było!

 • Mandaryna atakuje żonę Michała

  "Zwierzałam się jej z wielu rzeczy. Ona to wykorzystała" - Marta "Mandaryna" Wiśniewska o Annie Świątczak, obecnej żonie Michał Wiśniewskiego.

 • "Albo śpi, albo wymiotuje"

  Najnowszy wpis na blogu Wiśniewskiego (34 l.) wskazuje na to, że Ania Świątczak (30 l.) bardzo źle znosi ciążę. To dopiero pierwsze miesiące, ale Michał jest pewny, iż jego kolejny potomek będzie chłopcem.

 • Michał Wiśniewski: Wszystko pod Anię

  Anna Świątczak, nowa partnerka Michała Wiśniewskiego i wokalistka zespołu Ich Troje, jest w 6. tygodniu ciąży. Ojcem jej dziecka jest Michał. Wiśniewski właśnie rozwodzi się z Martą "Mandaryną" Wiśniewską. Jak często podkreśla, ich małżeństwo rozpadło się, bo Marta chciała zrobić karierę. Czyżby zatem Anna chciała z kariery zrezygnować - dopytuje się "Super Express"?

 • Dominika Tajner nie chce mieć dziecka z Wiśniewskim!

  ...i dziewiątym" potomkiem. "Aktualnie nie jestem w ciąży i nie planuję" - rozwiała nadzieje męża. Dominika tłumaczy, że jest zbyt zajęta pracą i życiem zawodowym, a jako matka spełnia się wychowując 9-letniego Maksymiliana z poprzedniego związku! Dziwicie się, że nie pali się do tego, aby podzielić los Mandaryny i Ani Świątczak?

 • Michał Wiśniewski: Będzie córka?

  Od dwóch tygodni Michał Wiśniewski z zespołem Ich Troje koncertuje po Ameryce Północnej. Przed jednym z występów w kanadyjskim Vancouver wybrał się z Anią Świątczak (28 lat), wokalistką zespołu i prywatnie partnerką, do ginekologa na USG.

Wideo na temat: ania świątczak w ciąży
 • Hej, skarbie

  Zdobywca trzech nagród na festiwalu Sundance w 2009 roku, w tym nagrody Grand Prix i nagrody publiczności, "Hej, skarbie" Lee Danielsa to ekscytujący, szczery i pełen nadziei film o zdolności jednostki do przezwyciężania słabości. Osadzony w realiach roku 1987 opowiada historię Claireece "Precious" Jones (Gabourey Sidibe) - osamotnionej szesnastolatki, po raz drugi w ciąży z ciągle nieobecnym ojcem, wykorzystywanej przez okrutną matkę (Mo'Nique). Szkoła to istny świat chaosu, w którym...

 • Sąsiady

  Z pozoru zwyczajna kamienica może w sobie kryć wiele tajemnic. Pewnego dnia ksiądz o pokaźnej muskulaturze (Mariusz Pudzianowski) odwiedza mieszkańców po kolędzie. Wśród lokatorów jest obdarzona niezwykłą urodą kobieta (Anna Mucha), zmuszona przez los do uprawiania "najstarszego zawodu świata". W czasie rozmowy duchowny dowiaduje się, że kobieta jest w ciąży. To spotkanie odmieni ich życie na zawsze.

 • Love, Rosie

  Film opowiada o Rosie Dunne (Lily Collins), która wraz ze swoim najlepszym przyjacielem Alexem (Sam Claflin) planuje naukę w jednym z uniwersytetów USA . Wszystko przewraca się do góry nogami, kiedy po szalonej nocy z najpopularniejszym chłopakiem w szkole Rosie odkrywa, że jest w ciąży. Mimo wszystko, namawia Alexa do wyjazdu, a sama przygotowuje się do macierzyństwa.