• Informacje na temat:

  ania wyszkoni koncert

Artykuły na temat: ania wyszkoni koncert
 • Ania Wyszkoni symfonicznie

  W najbliższą środę, 23 czerwca, na Placu Zebrań Ludowych w Gdańsku odbędzie się specjalny, symfoniczny koncert Ani Wyszkoni. Na scenie towarzyszyć jej będzie m.in. Maciej Maleńczuk.

 • Anna Wyszkoni: Roztańczony "Księżyc nad Juratą"

  Ania Wyszkoni ma na swoim koncie już kilka platynowych płyt, a ostatnio do jej kolekcji trafiła kolejna - za album "Jestem tu nowa". Jednak artystka nie zamierza odcinać kuponów od dotychczasowej twórczości i zamiast kolejnych ballad, tym razem zaproponowała swoim fanom wakacyjny hit na lato "Księżyc nad Juratą".

 • Ania Wyszkoni o Beyonce: Za mało emocji

  Ania Wyszkoni wybrała się na koncert swojej idolki Beyonce i srodze się rozczarowała. Dlaczego?

 • Ania Wyszkoni zawrócona ze Stanów

  Jak podaje "Fakt" wokalistka miała wystąpić 14 lutego na Balu Wietrznego Radia w Chicago. Jednak ostatecznie koncert nie odbył się, gdyż na lotnisku pojawiły się problemy z dokumentami Wyszkoni. Okazało się, że organizator załatwił gwieździe i jej zespołowi nieodpowiednie wizy. Z tego też powodu artystka musiała odbyć lot powrotny. Według amerykańskiego prawa Ania Wyszkoni powinna posiadać...

 • Eurowizja dla Dzieci: Margaret i Ania Wyszkoni w jury

  Polskie eliminacje do Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci (Junior Eurovision Song Contest) pokaże TVP1. Koncert odbędzie się w sobotę 15 października o godz. 17.30. Polskiego reprezentanta wybierze jury w składzie: Margaret , Ania Wyszkoni i Marcin Kusy oraz publiczność. Przed uczestnikami wystąpi Destiny Chukunyere , która wygrała dziecięcą Eurowizję w 2015 r. Konkurs Eurowizji dla...

 • Polsat SuperHit Festiwal w Sopocie: 20-lecie Ani Wyszkoni i największe radiowe hity

  ...​Drugiego dnia Polsat SuperHit Festiwal oprócz jubileuszu Zbigniewa Wodeckiego zobaczyliśmy także koncert "Radiowy przebój roku", podczas którego wystąpili wykonawcy, których utwory były najczęściej odtwarzane przez stacje radiowe w ubiegłym roku. Na scenie pojawiła się również świętująca 20-lecie pracy artystycznej Ania Wyszkoni.

 • Ania Wyszkoni: Jestem tu nowa (nowa płyta)

  ...31 marca ukaże się album Ani Wyszkoni - "Jestem tu nowa".

 • Ania Wyszkoni chce "Oszukać los". Zobacz teledysk!

  Poniżej możecie zobaczyć teledysk "Oszukać los", który zapowiada nową płytę Ani Wyszkoni.

 • Łzy zabierają głos w sprawie afery z Anią Wyszkoni. "Tania manipulacja"

  Na oficjalnym profilu zespołu Łzy pojawiło się oficjalne oświadczenie członków grupy dotyczące kontrowersji wokół utworu "Agnieszka już dawno". Formacja uderza w Anię Wyszkoni i jej menedżera Macieja Durczaka.

 • Ania Wyszkoni i The Beatles

  Piosenkarka Ania Wyszkoni zdradziła kilka informacji na temat jej nadchodzącego albumu i najbliższych występów.

Zdjęcia na temat: ania wyszkoni koncert