• Informacje na temat:

  ania zając

Artykuły na temat: ania zając
 • Aneta Zając: Lubię poszaleć!

  Aneta Zając kolejny postanowiła zerwać z wizerunkiem porzuconej cierpiętnicy i Matki Polki. Uda się?

 • Aneta Zając rozbierze się dla "Playboya"?

  Aneta Zając ("Pierwsza miłość") ma zamiar w nadchodzącym roku definitywnie zerwać z wizerunkiem grzecznej i skromnej dziewczyny z sąsiedztwa. Aktorka chce być teraz... seksbombą!

 • ...​Morze, słońce, beztroskie spacery z dziećmi. Aneta Zając (33 l.) marzyła o tym przez cały rok. Dlatego nie zastanawiała się ani chwili, czy skorzystać z tego zaproszenia.

 • Rafał Brzozowski: Rok pełen wyzwań

  Chociaż w "SuperSTARciu" zajął drugie miejsce, to jest jednym z największych wygranych tego show. Teraz Rafał Brzozowsk marzy o odpoczynku, ale potem wraca do gry!

 • Aneta Zając nadal nie wydała ani złotówki z wygranej w „Tańcu z gwiazdami”!

  Aneta Zając (32 l.) rozsądnie podchodzi do wydawania pieniędzy. Zarobione w „Tańcu z gwiazdami” 100 tys. zł nadal „zalega” jej na koncie.

 • Ewa Błaszczyk: Los się w końcu odmieni

  Życie jej nie rozpieszczało. Straciła męża, później w śpiączkę zapadła córka Ola. Mimo to Ewa Błaszczyk nie poddała się. Wierzy, że los się w końcu odmieni.

 • Aneta Zając zdradza sekrety swojej diety!

  Aneta Zając (33 l.) zdradziła, jak udało jej się zrzucić zbędne kilogramy!

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Paweł Wawrzecki o niepełnosprawnej córce: Ania to mój największy życiowy sukces

  Dzięki wieloletniej, konsekwentnej rehabilitacji i ogromnemu wysiłkowi wielu osób Ania jest dziś całkowicie samodzielna. Kiedy tylko może, przychodzi do taty na próbę spektaklu albo kibicuje mu, gdy gra w tenisa. Uwielbia teatr, operę i filharmonię. - Ania to mój największy życiowy sukces. Jest szczęśliwa, realizuje się w swoich marzeniach. Staram się stworzyć jej świat, o jakim zawsze marzyła...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

Zdjęcia na temat: ania zając
Wideo na temat: ania zając
 • "Barwy szczęścia": Zwiastun odc. 1668.

  Cieślakowie razem z Zuzią rozpoczynają terapię rodzinną. Róża cały czas martwi się o przybraną córkę i ani na chwilę nie chce zostawić jej samej. Jola wpada na pomysł, żeby zająć dziewczynkę pracą w psim hotelu Między Brygidą a Biomerem dochodzi do ugody i zespół może wreszcie rozpocząć produkcję implantów. Niestety radość Władka, Beaty i Zbyszko nie trwa długo. Ula zgodnie z obietnicą opiekuje się Marysią, a Iwona coraz bardziej niepokoi się, że Hubert będzie miał z koleżanką romans. Do...

 • Sekret afrykańskiego dziecka

  Cécile, młoda Francuzka, rozstaje się z narzeczonym, który nieoczekiwanie postanawia zerwać zaręczyny i wyjeżdża do Afryki. Dziewczyna wyjeżdża za nim, w nadziei, że może uda się wszystko naprawić. Trafia do północnego Beninu, gdzie Didier pracuje w misji humanitarnej. Nie podejrzewa, że zanim odzyska miłość, życie postawi przed nią zupełnie inne wyzwanie… W drodze do osady, w której znajduje się Didier, dziewczyna gubi się w afrykańskim buszu. Kiedy zatrzymuje samochód, podbiega do niej...

 • Los numeros

  "Los numeros" to historia, o tym, że los ma wykręcone poczucie humoru, a wielka wygrana na loterii może być początkiem równie wielkich kłopotów i ekscytujących przygód. Główne role w filmie grają Lesław Żurek, Tamara Arciuch, Weronika Książkiewicz oraz debiutująca na dużym ekranie Justyna Schneider. Ponadto w obsadzie filmu znaleźli się, Antoni Pawlicki, Marek Włodarczyk, Krzysztof Czeczot, Joanna Kulig oraz Jadwiga Basińska znana z kabaretu Mumio. Film realizowany był pod roboczym tytułem...

Dyskusje na temat: ania zając