• Informacje na temat:

  animowany lis

Artykuły na temat: animowany lis
 • Animowana Lisa Kudrow

  Lisa Kudrow, gwiazda serial u "Przyjaciele" , użyczy swojego głosu jednej z postaci animowanego filmu telewizyjnego. Projekt będzie pilotem nowej serii, która zostanie przedstawiona do akceptacji stacji telewizyjnej Fox. Rysunkowe przedsięwzięcie zapowiadane jest jako komedia rodzinna.

 • George Clooney lisem

  Długo oczekiwany animowany projekt Andersona oparty jest na książce Roalda Dahla (tego od "Charliego i fabryki czekolady"). Powstanie przy wykorzystaniu najnowszych technik animacyjnych (m.in. efektu stop-motion). W projekt zaangażowali się też stali współpracownicy Andersona: Bill Murray i Jason Schwartzman. Bohaterem opowieści jest sprytny lis, który będzie zmuszony przechytrzyć trzech...

 • Animowana Aguilera

  Christina Aguilera ponownie wystąpi w kreskówce. W animowanym filmie "Rybki z ferajny" amerykańską piosenkarką mogliśmy zobaczyć jako meduzę. Tym razem pojawi się w popularnej serii "Simpsonowie".

 • Powstaje film animowany o Leonardzie da Vincim

  We Włoszech powstaje film animowany o Leonardzie da Vincim jako 14-letnim genialnym wynalazcy. Jego twórcy ujawnili, że przy projekcie współpracują z jedną z polskich firm producenckich.

 • Tomasz Lis... dubbinguje

  Już 17 września usłyszymy Tomasza Lisa w kinie. Postać, którą zdubbingował dziennikarz w animowanym filmie o dwóch psach - "Biała i Strzała podbijają kosmos 3D", będzie olbrzymią niespodzianką, zwłaszcza dla dorosłych widzów.

 • Animowany film o Leonardzie Da Vinci

  Leonardo da Vinci był pobudliwym, skorym do psot i budzącym powszechny podziw chłopcem. Taki obraz najmłodszych lat geniusza renesansu wyłania się z przygotowywanego we Włoszech telewizyjnego filmu rysunkowego o jego dzieciństwie i młodości, którego emisję zapowiedziano na przyszły rok. Cała przeznaczona dla dzieci seria liczyć będzie 26 odcinków.

 • "Fantastyczny Pan Lis": Genialny Pan Anderson

  Fantastyczny Pan Lis , reż. Wes Anderson, USA, Wielka Brytania 2009, dystrybutor Imperial - Cinepix, premiera kinowa 16 kwietnia 2010.

 • Lisa Hannigan "At Swim": Płyta nagrana w kościele

  ...​19 sierpnia trafi do sprzedaży trzeci album irlandzkiej wokalistki Lisy Hannigan zatytułowany "At Swim".

 • "Odlot" najlepszą animacją

  Familijny film animowany "Odlot" zdobył główną nagrodę podczas 37. rozdania nagród Annie Awards. Jego twórca, Pete Docter, odebrał także statuetkę dla najlepszego reżysera.

 • Oscary dla czworonogów

  Które czworonożne gwiazdy mają szanse na nagrodę Fido Film Awards - w pieskim świecie odpowiednik Oscara? Wśród nominowanych znalazły się animowane psiaki z filmów "Piorun" i "Odlot", tytułowy bohater komedii romantycznej "Marley i ja" oraz wyjątkowo kandydat z rodziny lisów - George Clonney jako aktor użyczający głosu w filmie "Fantastyczny Pan Lis".