• Informacje na temat:

  anita aktorka polska

Artykuły na temat: anita aktorka polska
 • Anita Sokołowska: Reset absolutny

  Anita Sokołowska spędziła pięć styczniowych dni w Atenach. Twierdzi, że nie zwiedzała dużo, delektowała się natomiast grecką kuchnią i rozmowami z mieszkańcami miasta. Bywała także w teatrach. Jej zdaniem współczesny teatr grecki stawia na mocne, politycznie zaangażowane, a jednocześnie emocjonalne spektakle.

 • Anita Sokołowska: Uwielbiam spać w stogu siana

  Znakomita aktorka i świetny rozmówca. Anita Sokołowska uwielbia wspominać dzieciństwo. Z wielkim szacunkiem wyraża się o fanach seriali, w których gra – „Przyjaciółek” i „Na dobre i na złe”. Jest także jurorką w talent show „The Brain. Genialny umysł”.

 • Anita Sokołowska: Równowaga w dbaniu o siebie

  Anita Sokołowska jest zwolenniczką umiaru w pielęgnacji. Na co dzień stosuje wyłącznie witaminowe serum do twarzy, a gdy ma okazję korzysta z zabiegów w spa. Najczęściej wybiera jednak masaże o działaniu relaksacyjnym. Gwiazda "Przyjaciółek" nie jest też zwolenniczką nadmiernego ingerowania w naturę.

 • Anita Werner: Nie mam się czego wstydzić

  Najwyższej klasy profesjonalistka, zawsze znakomicie przygotowana, spokojna i cierpliwa. Anita Werner prowadzi "Fakty", rozmawia z politykami w "Faktach po Faktach". Praca to jej drugi dom. Nie zapomina też o czasie wolnym i hobby, z których największe to dalekie podróże.

 • Anita Sokołowska: Znajoma twarz?

  Ma w sobie wyjątkowy spokój i ciepło. Jest wyznawczynią teorii, że należy korzystać z tego, co oferuje życie, tu i teraz. Ona po prostu nie ogląda się za siebie. Anita Sokołowska (36 l.) - bo o niej(...) gdy widzą pani twarz, to od razu wiedzą o kogo chodzi. Nie da się ukryć, że jest pani kojarzona z postacią doktor Leny Starskiej z serialu "Na dobre i na złe". Czy to pani nie przeszkadza? Anita...

 • Anita Sokołowska jurorką w show "The Brain. Genialny umysł"

  Anita Sokołowska zgodziła się na rolę jurorki w programie "The Brain. Genialny umysł" ze względu na możliwość zdobycia nowych doświadczeń. Twierdzi, że dzięki udziałowi w show mogła wyjść poza dobrze znaną sobie i widzom przestrzeń zawodową. Podobała jej się również perspektywa poznania ludzi o ponadprzeciętnych zdolnościach.

 • Telekamery 2017: Najlepsza aktorka i aktor

  ..., Barbara Kurdej-Szatan i Anita Sokołowska , a wśród panów: Bartek Kasprzykowski, Krzysztof Pieczyński, Wojciech Zieliński, Cezary Żak i Michał Żebrowski. Kto skradł serca widzów i komu uda się zdobyć(...) miała wszystko, potem to straciła i odzyskała, a po drodze zmieniła podejście do życia, nie da się nie kibicować! Wykorzystała swoją "Drugą szansę", co aktorka z wyczuciem pokazała. Barbara Kurdej...

 • Szapołowska: Rasowa aktorka bez pracy

  Grażyna Szapołowska otrzymała jedną z głównych ról w nowym serialu TVP "Rezydencja". - Jestem w tej chwili bez pracy, długo nie grałam. Zdecydowałam się podjąć to wyzwanie jako rasowa aktorka, która nie ma pracy - przyznała gwiazda.

 • Polska "Dynastia" atakuje!

  ..." - przyznała aktorka. W rezydencji mieszka również siostra Urszuli, Anna Żurowska (Katarzyna Figura), niegdyś surowa pani sędzia, która straciła swój majątek z powodu hazardu. Przeciwieństwem dynastii(...) serialu podjęli się: Maciej Żak, Mirosław Gronowski i Łukasz Wiśniewski. Autorami scenariusza są: Paweł Trześniowski, Radosław Figura, Anita Nawrocka, Arkadiusz Kośmider. Serial będzie emitowany od...

 • Telekamery 2012: Nominacje!

  Rozpoczyna się jubileuszowa 15. edycja plebiscytu Telekamery "Tele Tygodnia". Małgorzata Kożuchowska czy Maja Ostaszewska? Piotr Adamczyk, a może Tomasz Karolak? Piotr Kraśko czy Anita Werner? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy na początku 2012 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych.

Dyskusje na temat: anita aktorka polska