• Informacje na temat:

  anita bac

Artykuły na temat: anita bac
 • ​Anita Lipnicka: Obcy facet w samych gaciach

  Po co świętować jubileusz kolejną nostalgiczną kompilacją największych przebojów, skoro przeszłość można celebrować na wiele innych, ciekawszych sposobów. Z takiego założenia wyszła Anita Lipnicka i postanowiła nagrać album "OdNowa".

 • Anita Werner nie boi się pytać

  ...- To jest ważna cecha: nie bać się pytać. Ludzie ciekawi świata nie boją się pytać i... dzięki temu są dobrze poinformowani - powiedziała nam laureatka Telekamery "Tele Tygodnia" w kategorii "Osobowość - informacje i publicystyka" - Anita Werner.

 • Anita Lipnicka nie boi się bojkotu

  Anita Lipnicka, Monika Kuszyńska z Varius Manx i Halinka Młynkowa z Brathanków, czyli popularne wokalistki polskie, pojawiły się w strojach plażowych w reklamach letniej akcji radia RMF FM "Muzyka najlepsza pod słońcem". Wszyscy mamy w pamięci ubiegłoroczną akcję "Oddałem swój głos na muzykę w RMF FM" i późniejszy bojkot przez inne stacje artystów, którzy wzięli w niej udział. Anita Lipnicka nie...

 • Anita Sokołowska: Znajoma twarz?

  Ma w sobie wyjątkowy spokój i ciepło. Jest wyznawczynią teorii, że należy korzystać z tego, co oferuje życie, tu i teraz. Ona po prostu nie ogląda się za siebie. Anita Sokołowska (36 l.) - bo o niej(...) gdy widzą pani twarz, to od razu wiedzą o kogo chodzi. Nie da się ukryć, że jest pani kojarzona z postacią doktor Leny Starskiej z serialu "Na dobre i na złe". Czy to pani nie przeszkadza? Anita...

 • Anita Sokołowska: Człowiek złożony jest z wielu talentów

  Anita Sokołowska miała kilka pomysłów na zawodową przyszłość. Oprócz studiów aktorskich brała także pod uwagę zajęcie się fotografią. Jej zdaniem każdy człowiek ma wiele talentów i tylko od jego rodziców zależy, czy zdolności te zostaną rozpoznane i właściwie rozwinięte.

 • Anita Sokołowska: Takie sytuacje nadają sens mojej pracy

  Twierdzi, że jest czupurną osobą, która lubi zaskakiwać siebie i innych. Anita Sokołowska od ośmiu sezonów gra Zuzę w serialu "Przyjaciółki", a od września występuje też w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

 • Anita Lipnicka wie, że w życiu "Wszystko się może zdarzyć"

  Mimo że Anita Lipnicka w historii muzyki zapisała się jako pierwsza wokalistka grupy Varius Manx, to dużą popularnością cieszyła się - i nadal cieszy - jej twórczość solowa. 28 października 2016 roku mija 20 lat od premiery jej pierwszej płyty "Wszystko się może zdarzyć".

 • Anita Lipnicka: Życie ukryte w tytułach

  Anita Lipnicka zasmakowała sukcesu w bardzo młodym wieku. Wpisała się do historii jako pierwsza wokalistka grupy Varius Manx, sprzedała łącznie ponad dwa miliony płyt, popularnością cieszyła się także jej twórczość solowa. Wokalistka spełnia się również na polu prywatnym, tworząc szczęśliwy związek z Johnem Porterem, z którym ma córkę. Dziś gwiazda lat 90. kończy 40 lat. Co nam mówią o Anicie...

 • Anita Lipnicka zaprasza na koncert

  "Hard Land Of Wonder", solowy album Anity Lipnickiej, szybko uzyskał status Złotej Płyty. Warto posłuchać utworów z tej płyty na żywo. Mamy dla Was pięć podwójnych zaproszeń na koncert w Krakowie 22 kwietnia.

 • Lipnicka nas uwodzi

  Anita Lipnicka "Hard Land Of Wonder", EMI...

Wideo na temat: anita bac
 • "Przyjaciółki": Zuza i Dagmar skaczą na głęboką wodę!

  Zuza (Anita Sokołowska) wciąż boi się zaryzykować i kupić restaurację. Ze swoich wątpliwości zwierza się Stefie (Dorota Kolak), która udziela jej kilku cennych wskazówek. O tym co wynikło z tej(...) Zuza i Dagmar? Już teraz zobaczcie fragment serialu, a o 21.10 - 4. odcinek "Przyjaciółek"!

 • "Przyjaciółki": Na ratunek Zuzie!

  Zuza (Anita Sokołowska) budzi się sama. Jasiek (Marek Bukowski) zostawił wiadomość, że musi na jakiś czas wyjechać. Zaniepokojona Zuza dzwoni do jego salonu samochodowego. Dowiaduje się, że wziął urlop. Zuza obawia się, że Jasiek w jakiś sposób poznał prawdę, że nie jest ojcem Grzesia (Henryk Marek Kalita). Boi się też, że partner może mieć raka i ukrywa to przed nią. Patrycja (Joanna