• Informacje na temat:

  anita jancia

Artykuły na temat: anita jancia
 • "Barwy szczęścia": Szok! Uprowadzili synka rannej znajomej!

  ...​Ciężko ranna w wypadku Beata (Anita Jancia-Prokopowicz) trafi do szpitala, a Darek (Andrzej Niemyt) przedstawi się policji jako... ojciec jej synka Grzesia (Noah Culbreth)!

 • "Dzień kobiet" w Gdyni

  "Dzień kobiet" w reżyserii Marii Sadowskiej został pokazany we wtorek, 8 maja, na 37. Gdynia Film Festival. Fabularny debiut znanej piosenkarki opowiada o łamaniu prawa pracy.

 • ​"Ślad": Joanna Koroniewska wraca na ekrany

  Funkcjonariusze z Centralnego Wydziału Śledczego pod kierownictwem podinspektor Renaty Różańskiej (Anita Jancia) i nadkomisarza Rafała Walczaka (Mariusz Jakus) szukają śladów zbrodni najcięższego kalibru. Od 2 kwietnia ich zespół ekspertów kryminalistycznych wzmocni doświadczony profiler - nadkomisarz Maja Oleander (Joanna Koroniewska) - specjalista od tworzenia portretów psychologicznych...

 • "Szpilki na Giewoncie": Wieczór panieński

  Przyjaciółki Ewy Drawskiej (Magdalena Schejbal) postanowią urządzić dla niej niezapomniany wieczór panieński.

 • "Barwy szczęścia": Władek przypomni sobie, jak doszło do wybuchu w Biomerze!

  Władek (Przemysław Stippa) przypomni sobie, że tuż przed wybuchem w Biomerze poszedł do laboratorium i dokręcił kurek przy butli... Uświadomi sobie, że to Beata (Anita Jancia) zostawiła niedokręcony zawór. Gdy powie o tym Saganowskiej, ta wpadnie w panikę!

 • Lubos w "feministycznym westernie"

  Maria Sadowska realizuje pełnometrażowy debiut fabularny. W rolach głównych zobaczymy Katarzynę Kwiatkowską i Eryka Lubosa.

 • "Wataha": Stawiają czoła trudnej rzeczywistości

  Kiedy rzeczywistość wymyka się spod kontroli, silne kobiety biorą sprawy w swoje ręce. Tak dzieje się w drugim sezonie serialu "Wataha". Iga Dobosz (Aleksandra Popławska), Alsu (Anna Donchenko) i Marta Siwa (Anita Jancia Prokopowicz) to trzy bohaterki, które różni niemal wszystko, a łączy jedno - stawiają czoła problemom, bez względu na osobiste koszty. Wszystkie też tworzą ważne relacje...

 • Sadowska kręci "Motylka"

  "Motylek" - to roboczy tytuł filmu kinowego, którego bohaterką będzie kasjerka zatrudniona w polskim supermarkecie. Zdjęcia rozpoczną się 11 października. W obsadzie - m.in. Katarzyna Kwiatkowska, Grażyna Barszczewska i Eryk Lubos.

 • Serialowa jesień w Telewizji Polsat

  Premierowy kryminalny „Ślad” z Anitą Jancią w roli dowódcy wydziału dochodzeniowo-śledczego CWŚ, nowe odcinki „W rytmie serca”, „Przyjaciółek”, „Pierwszej miłości” i „Świata według Kiepskich” oraz kontynuacje uwielbianych przez widzów seriali paradokumentalnych – oto, co Telewizja Polsat proponuje tej jesieni fanom seriali.

 • "Dzień kobiet": Kino feministyczne

  Pełnometrażowy debiut Marii Sadowskiej - "Dzień kobiet" będzie jedną z trzynastu produkcji, które walczyć będą o Złote Lwy na tegorocznym festiwalu filmowym w Gdyni. W głównej roli wystąpiła w nim Katarzyna Kwiatkowska.

Zdjęcia na temat: anita jancia
Wideo na temat: anita jancia
 • "Ślad": Anita Jancia i Mariusz Jakus na planie serialu

  Anita Jancia jako szefowa Centralnego Wydziału Śledczego Renata Różańska i jej zastępca Rafał Walczak - w tej roli znakomity Mariusz Jakus - przygotowali nie lada gratkę dla fanów produkcji kryminalnych. Aktorzy nagrali specjalny teaser z planu serialu "Ślad", w którym pokazują wnętrza specjalnego wydziału dochodzeniowo - śledczego CWŚ. Zobaczcie laboratorium, prosektorium oraz pozostałe kluczowe

 • Dzień kobiet

  Halina skromna kasjerka w sieci handlowej Motylek marzy o zapewnieniu lepszego życia dla siebie i swojej 13 letniej, uzdolnionej informatycznie, córeczki Misi. Wkrótce nadarza się okazja i Halina zostaje kierownikiem sklepu. Szybko przekonuje się, że ceną za lepsze zarobki i poprawę standardu, życia jest nieuczciwość, wykorzystywanie pracowników, oszustwa. Z ofiary staje się katem dla swoich dawnych koleżanek kasjerek. Praca pochłania ją tak całkowicie, że nie zauważa iż Misia pogrąża się w...

 • "Barwy szczęścia" odcinki 1895-1899. Beata trafi do szpitala

  Beata (Anita Jancia - Prokopowicz) - po tym, jak Krzysztof (Daniel Misiewicz) rozbił auto na drzewie – zostanie ciężko ranna w głowę, a jej matka zginie na miejscu. Radecki będzie w szoku i ucieknie z miejsca wypadku. Tymczasem Darek (Andrzej Niemyt)... okłamie policję. Janicki oświadczy, że jest ojcem Grzesia (Grześ - Ignacy Prokopowicz) i weźmie chłopca do domu – tak, by malec nie trafił do

 • Przewodnik po Belgradzie z piosenką weselną i pogrzebową

  Po wielu latach ścisłej izolacji Belgrad otwiera się ponownie. Jest gotów na przyjęcie licznych turystów, biznesmenów i ciekawskich z całego świata. Co się wydarzy, gdy dojdzie do spotkania obcokrajowców i miejscowych? Bałkańska satyra na komedię romantyczną o czterech "mieszanych" parach pochodzących z różnych krajów, które spotykają się we współczesnym Belgradzie i doświadczają małych niemożliwości wielkiej miłości.

Dyskusje na temat: anita jancia