• Informacje na temat:

  anita lipnicka i john porter z corka

Artykuły na temat: anita lipnicka i john porter z corka
 • Anita Lipnicka i John Porter znowu razem. "Jeśli stoisz w miejscu, wszystko do ciebie wróci"

  ...4 lipca w studio LAS w Warszawie odbędzie się "Nieprzyzwoity koncert", na który reaktywuje się duet Lipnicka & Porter.

 • Anita Lipnicka rozstaje się z Johnem Porterem

  John Porter oznajmił, że to koniec jego związku z wokalistką Anita Lipnicką. Para ma 9-letnią córkę Polę.

 • Anita Lipnicka z mężem i córką na urlopie w Tajlandii

  Przed rozpoczęciem jubileuszowej trasy koncertowej "Z bliska" Anita Lipnicka na tydzień wybrała się z najbliższymi do Tajlandii.

 • Anita Lipnicka rozstała się z Johnem Porterem?

  Jak obwieszcza środowy (18 czerwca) "Fakt", Anita Lipnicka (39 l.) i John Porter (64 l.) rozstali się. O rzekomym zakończeniu związku tabloid poinformowała osoba z otoczenia artystów. "Anita(...) nawet na jakiś czas z wspólnego mieszkania muzyków. Jednocześnie rozmówca "Faktu" zapewnia, że pomimo rozstania Anita Lipnicka i John Porter są w dobrych relacjach. Znów mieszkają razem. "Nadal ze sobą...

 • Lipnicka & Porter: Będzie córka!

  W lutym 2006 roku ma na świat przyjść pierwsze dziecko Anity Lipnickiej (30 l.) i Johna Portera (55 l.). Para, która tworzy duet również na scenie, ujawniła, że zna już płeć dziecka. "Na sto procent będzie to dziewczynka" - zapowiada popularna wokalistka.

 • Anita Lipnicka: Mój jest ten kawałek nieba

  Anita Lipnicka - głos Varius Manx, głos duetu z Johnem Porterem, a wreszcie głos jej własnych myśli i uczuć. Przez lata, Anita Lipnicka przeobrażała się muzycznie jak prawdziwy kameleon. - Przez te lata mojej działalności muzycznej, miałam okazję pracować z różnymi ludźmi w różny sposób. Także w taki bardzo chłodny, zawodowy - mówi Interii wokalistka.

 • Anita Lipnicka ma córkę!

  W piątek, 24 lutego, na świat przyszła Pola Porter, córeczka Anity Lipnickiej (30 l.) i Johna Portera (55 l.), tworzących duet nie tylko na scenie, ale także prywatnie. To ich pierwsze wspólne dziecko. Na oficjalnej stronie duetu możemy przeczytać krótki komunikat.

 • John Porter i Wojtek Mazolewski razem: Męska przyjaźń (płyta "Philosophia")

  Muzyka to jest coś, co nas najbardziej łączy - mówi Interii Wojtek Mazolewski, który nagrał wspólną płytę "Philosophia" z Johnem Porterem.

 • John Porter i Wojtek Mazolewski razem ("Don't Ask Me Questions")

  Po rozstaniu z Nergalem w zespole Me And That Man John Porter nawiązał współpracę z Wojtkiem Mazolewskim. Efektem będzie wspólna płyta, której zapowiedzią jest pierwszy singel "Don't Ask Me Questions".

 • Zazdrosny o Anitę Lipnicką

  W związku Anity Lipnickiej i Johna Portera wcale nie jest bajkowo - czytamy w "Fakcie".