• Informacje na temat:

  anita lipnicka o varius manx

Artykuły na temat: anita lipnicka o varius manx
 • Anita Lipnicka uczciła 25-lecie płyty "Elf". Fani zachwyceni pomysłem

  Z okazji 25-letnia nagranej przez Varius Manx płyty "Elf" Anita Lipnicka postanowiła zrobić fanom niespodziankę. Efekt jest zaskakujący.

 • ​Anita Lipnicka: Obcy facet w samych gaciach

  Po co świętować jubileusz kolejną nostalgiczną kompilacją największych przebojów, skoro przeszłość można celebrować na wiele innych, ciekawszych sposobów. Z takiego założenia wyszła Anita Lipnicka i postanowiła nagrać album "OdNowa".

 • ​Anita Lipnicka: Nigdzie nie zniknęłam

  Pierwsze płyty, które nagrałam jeszcze z Varius Manx, to były rozbiegówki - wspomina w rozmowie z PAP Life Anita Lipnicka. Dziś, jak przekonuje piosenkarka, jest bardziej świadoma siebie i swojej muzyki, o czym przekonuje na swojej najnowszej płycie "Miód i dym".

 • Anita Lipnicka i John Porter znowu razem. "Jeśli stoisz w miejscu, wszystko do ciebie wróci"

  ...4 lipca w studio LAS w Warszawie odbędzie się "Nieprzyzwoity koncert", na który reaktywuje się duet Lipnicka & Porter.

 • Varius Manx: 10 lat od wypadku

  W sobotę (28 maja) mija dziesięć lat od poważnego wypadku grupy Varius Manx, w wyniku którego ciężko ranni zostali członkowie zespołu. Robert Janson - uznany przez sąd winnym spowodowania kolizji - po jakimś czasie doszedł do siebie, natomiast Monika do dziś porusza się na wózku. Jak wyglądała ostatnia dekada działalności muzyków oraz w jakim punkcie znajdują się dzisiaj?

 • Anita Lipnicka: Mój jest ten kawałek nieba

  Anita Lipnicka - głos Varius Manx, głos duetu z Johnem Porterem, a wreszcie głos jej własnych myśli i uczuć. Przez lata, Anita Lipnicka przeobrażała się muzycznie jak prawdziwy kameleon. - Przez te lata mojej działalności muzycznej, miałam okazję pracować z różnymi ludźmi w różny sposób. Także w taki bardzo chłodny, zawodowy - mówi Interii wokalistka.

 • Varius Manx: Sentyment do Anity

  ...- To cudowna sprawa - mówi Robert Janson, lider zespołu Varius Manx, o nawiązaniu współpracy z Anitą Lipnicką. Powrót do wspólnego tworzenia stał się możliwy dopiero po 16 latach!

 • Członkowie grupy Varius Manx nie mają szczęścia do długotrwałej współpracy z wokalistkami. Najpierw odeszła Anita Lipnicka, a potem - także po nagraniu dwóch albumów - zespół opuściła Kasia Stankiewicz. Muzycy znaleźli już jednak kandydatkę na wakujące od ub. roku miejsce.

 • Varius Manx i Kasia Stankiewicz: Tęsknota gdzieś została

  ..."Tęsknota za tymi starymi latami gdzieś pozostała" - mówi lider Varius Manx Robert Janson o odnowieniu współpracy z wokalistką Kasią Stankiewicz.

 • Varius Manx i Kasia Stankiewicz: Będzie nowa płyta? ("Ameryka")

  Grupa Varius Manx z wokalistką Kasią Stankiewicz zaprezentowała w "Pytaniu na śniadanie" nową piosenkę "Ameryka". Liderzy zespołu nie wykluczają nagrania nowej płyty.